Maksymalnie kreatywni, minimalnie sztampowi!

Ekrany transparentne na targach EUROSHOP 2020

Obecnie usługi eventowe nie są osobliwym zjawiskiem, zarezerwowanym tylko dla sfery entertainment. I co ważne, przypisanym jedynie do stereotypowego pojęcia „imprezy”. Stanowią raczej złoty standard, po który sięgają coraz szerzej poszczególne sektory biznesu w swoich działaniach wizerunkowo-promocyjnych. Warto podkreślić, że event jako narzędzie marketingowe, sam w sobie nie jest niczym wyjątkowym, raczej chodzi o to, aby nabierał wyjątkowego i szczególnego charakteru za każdym razem, kiedy jest realizowany. Gotowe schematy czy powtarzalne plany działania? Tego należy unikać i dążyć do wyróżnienia się spośród tzw. zmasowanego tłumu. To jest właśnie nasze motto. Bądź maksymalnie kreatywny, minimalnie sztampowy i zadbaj o klienta za każdym razem inaczej, ale zawsze tak samo profesjonalnie. Spraw, aby poczuł się fenomenalnie, a przygotowywany dla niego event był nieprzeciętny w swym poziomie i wykonaniu.

W czym się specjalizujemy?

Nie skupiamy się na określonych rodzajach eventów. Z powodzeniem realizujemy wszelkie przedsięwzięcia, w których można zastosować technologię LED. Możliwości są więc bardzo szerokie. Ekrany diodowe są niezaprzeczalną wartością dodaną, podnoszącą jakość i wizerunek całego wydarzenia. Jako firma z mocną pozycją w branży eventowej przygotowujemy uroczystości na scenach plenerowych oraz wewnętrznych, na dedykowanych konstrukcjach, w odpowiednio dobranych zabudowach. Powierzone projekty eventowe realizujemy kompleksowo, z oprawą graficzną i multimedialną.

Z LedLIVE możesz pokazać się lepiej

Naszym olbrzymim atutem są stoiska wystawiennicze. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, graficznego kunsztu oraz wypracowanych umiejętności tworzenia estetycznej scenografii, potrafimy stworzyć naprawdę niesamowite miejsca ekspozycyjne. W zależności od rodzaju wydarzenia, miejsca na stoisku oraz ewentualnych wytycznych klienta, dopasowywany jest metraż, układ oraz rozdzielczość ekranów. Całość oparta jest na stabilnej i estetycznej konstrukcji lub zabudowie. Wszystkie elementy wsporcze są tak dostosowane, aby nie zaburzać koncepcji i architektury pawilonu, a jednocześnie zapewniać odpowiednie i bezpieczne umocowanie nośników LED. Nasz system rozwiązań technicznych to efekt wieloletniego doświadczenia w organizacji najpopularniejszych i największych targów w Polsce i na świecie. Nie sposób nie wspomnieć o elitarnym Expo Dubaj, gdzie mieliśmy zaszczyt wykonać wystawę w polskim pawilonie, zdobywając uznanie najznakomitszych środowisk biznesu i kultury.

Stoisko ekspozycyjne na targach FBE 2022

Powierzając nam swoje stoisko, otrzymasz rozwiązanie niebanalne oraz niepowtarzalne. Do każdej kreacji podchodzimy indywidualnie, nie powielamy projektów, a każdy z nich traktujemy jako jedyny i unikatowy. Dobieramy więc pomysły na scenografię LED oraz wyświetlane kontenty pod każdego klienta osobno, sugerując się charakterem wydarzenia, tematyką wystawienniczą czy aranżacją przestrzenną. Kompaktowa budowa ekranów rentalowych pozwala na ich dzielenie, podwieszanie, wyginanie czy ustawianie kątowe. Chcesz udekorować swoje stoisko w oryginalne, diodowe segmenty przestrzenne? Nasz potencjał designerski pozwoli Ci na to. Oprócz standardowych kompozycji ekranów jest to podłoga LED czy pomysłowe elementy sufitowe. Tak szeroki asortyment oferowanych rozwiązań, konfiguracja możliwości to efekt naszej praktyki zarówno jako wystawcy, jak i projektanta.

Stoisko wystawiennicze z ekranami transparentnymi na targach EUROSHOP w Düsseldorfie

Oferujemy wynajem ekranów również dla wydarzeń sportowych, spotkań biznesowych, konferencji czy imprez masowych. Jesteśmy ekspertem w przygotowywaniu oprawy LED na potrzeby otwarcia nowych placówek czy uroczystości, związanych z premierami produktowymi. Wejście na rynek nowego modelu samochodu? Promocja nowej usługi? Okolicznościowy kongres naukowy? Zaaranżujemy wydarzenie tak, aby, jak najskuteczniej wypromować Twoją markę, osiągnąć zamierzony cel i wpłynąć na emocje oraz percepcje odbiorców.

Jaką mamy przewagę w organizacji eventów?

Strefa WINNER na Memoriale Kamili Skolimowskiej 2020

Choć stwierdzenie „ogranicza nas jedynie wyobraźnia” może się wydawać banalnym frazesem, to jednak idealnie opisuje to, jak bardzo kreatywnie podchodzimy do powierzonych nam projektów. Warto nadmienić, że za wysoki poziom naszych ekspozycji odpowiada w dużym stopniu kunszt graficzny. To właśnie wyświetlane na ekranach materiały sprawiają, że nasze realizacje prezentują się fenomenalnie. Opracowujemy filmy animacyjne, materiały 3D, grafikę przechodzącą przez ekrany LED, ustawione w kilku planach oraz wiele innych wizualnych efektów. Budowa kontentu jest każdorazowo przemyślana na podstawie wizji klienta, z wykorzystaniem naszej pomysłowości i zmysłu piękna. Dzięki temu stoisko może stać się prawdziwy dziełem sztuki, oddziałującym na emocje i doznania odbiorców.

Aranżacja Letniej Sceny Labiryntu

Na wynajem posiadamy telebimy zewnętrzne, wewnętrzne oraz transparentne ekrany LedLIGHT, które poprzez swoją unikatowość nadają instalacjom eventowym szczególnego charakteru. Poprzez umiejętne połączenie ekranu LED klasycznego z przezroczystym oraz adekwatne zarządzanie grafiką możemy stworzyć fascynujące i niepowtarzalne instalacje plenerowe czy wewnętrzne. Łączymy oprawę merytoryczną oraz artystyczną, dbając o to, aby każde wydarzenie było nie tylko perfekcyjnie zorganizowane, ale jednocześnie wywoływało niezapomniane wrażenia i zachwycało każdego z gości.

Jeśli szukasz niepowtarzalnej oprawy swojego EVENTU, to znaczy, że szukasz LedLIVE! Skontaktuj się z nami!