Jak ewoluuje branża reklamy LED?

Wyjątkowe możliwości ekspozycji z wykorzystaniem ekranów transparentnych

Każdego dnia konsument bombardowany jest mnóstwem komunikatów i treści marketingowych. Coraz częściej szukamy rozwiązań, które wyróżnią się spośród zmasowanego przepływu reklamy, będą nowoczesne, podziałają na zmysły, jednocześnie nie będą krzykliwe, agresywne i zbyt natarczywe. Do tej pory stosowane telebimy w formie plakatów czy elementów statycznych zostały wyparte przez produkty LED brand. Aktualnie, zgodnie z trendem, branża oparta na tej technologii, dynamicznie się rozwija, starając się sprostać świadomej klienteli. Najnowszą odsłoną tego progresu są nośniki oparte na modułach przezroczystych, wysoce nowatorskie, oferujące zupełnie nowe rozwiązania. Nośniki transparentne LedLIGHT to totalna innowacja w obszarze ekranów LED. Tworzą zupełnie nową jakość w szeroko pojmowanym świecie komunikacji wizualnej. To produkt na miarę XXI wieku, doskonale odpowiadający potrzebom wymagającego rynku reklamowego. Ta najnowsza generacja ekranów stanowi prawdziwy przełom, bo oferuje produkt — w zupełnie nowej formie — high level class. Transparent wyróżnia się więc jakością oraz ciekawym wyglądem wizualnym.

Na czym polega niepowtarzalność transparentu?

Aranżacja sceny z wykorzystaniem ekranów transparentnych LedLIGHT

Ekran przezroczysty LedLIGHT ma szereg zalet, znajduje więc coraz więcej zwolenników wśród graczy globalnej branży reklamowej. Początkowo postrzegany jako prototyp, teraz wchodzi w erę szerokiej sprzedaży. Pojawia się na najważniejszych światowych wydarzeniach jako główny punkt wizerunkowy. Zaskakuje szerokimi możliwościami ekspozycji graficznej przy jednoczesnym minimalistycznym designie. Dzięki transparentności na poziomie 70% możemy wyświetlić kontent i jednocześnie „zachować” przestrzeń dla odbiorcy. Poprzez takie rozwiązanie oszczędzamy przestrzeń, jednocześnie uzupełniając ją o totalnie pionierski produkt — nośnik przezroczysty. Pomieszczenia zachowują swoją wartość ekspozycyjną, jednocześnie przykuwając uwagę odbiorcy na dedykowanych treściach promocyjnych. To ponadstandardowa wartość użytkowa, ale również artystyczna. Ekrany transparentne LedlLIGHT coraz częściej pojawiają się więc w muzeach, na wystawach, salonach sztuki jako unikatowe elementy dopełniające całości.

Oryginalne, atrakcyjne i lekkie

Stoisko wystawiennicze na targach ISE 2020 w Amsterdamie

Możemy tworzyć oryginalne stoiska targowe, wypełnienia witryn oraz kreatywne instalacje wewnątrz pomieszczeń. Wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać atrakcyjny design i skuteczny przekaz reklamowy. Nośnik transparentny LedLIGHT to element ozdobny dla eleganckich foyer, ciągów komunikacyjnych, lobby czy pasaży. To nowoczesna alternatywa dla klasycznych bilbordów. Podnosi wizerunek miejsca w przestrzeniach publicznych oraz komercyjnych. W obszarze wynajmu sprawdza się w szczególności na stoiskach wystawienniczych oraz eventach, imprezach promocyjnych marki czy spotkaniach biznesowych. Dodatkową zaletą jest duży wachlarz montażu. Oprócz typowych form, jakie mają monitory wolnostojące, jest to podwieszanie, przyczep do powierzchni okiennych oraz większych szklanych elewacji. Stosujemy aluminiowe podpórki oraz linki. Wyjątkowa lekkość ekranów przeziernych LedLIGHT sprawia, że nie są wymagane szczególne zabezpieczenia dla otoczenia czy warunki do montażu. Nie naruszamy struktury budynku.

Koniec z ograniczeniem do płaskiego, prostokątnego ekranu – teraz czas na cylindry i kostki

Kabina stworzona z ekranów transparentnych LedLIGHT

Banalne, proste kształty, które kojarzymy z typowymi monitorami, ustępują miejsca nowym formom, często geometrycznym dziełom sztuki. I w określeniu tym nie ma przesady. Ekrany przezroczyste LedLIGHT możemy wyginać, tworzyć fale, półkola, cylindry, cuby. Taki styl odpowiada współczesnej, często industrialnej architekturze budynków. Co więcej, ekrany transparentne LedLIGHT są zgrabne, mają subtelny wygląd oraz prostą, kompaktową konstrukcję. Nie przytłaczają więc masywną obudową, nie ma efektu ciężkości i zagarnięcia przestrzeni. Każdy wyświetlany na nich obraz nabiera szczególnego, unikatowego charakteru. Nie da się nie zauważyć czy zapamiętać takich przekazów graficznych. Osiągamy więc pożądany efekt — zapamiętanie oraz niepowtarzalne emocje odbiorcy. Technologia transparentna daje niesamowite możliwości animacji graficznych, w tym efektów 3D. Właściwie przygotowane obrazy w połączeniu z odpowiednim projektem gwarantują „zatrzymanie” potencjalnego odbiorcy i wzmocnienie zapamiętania przekazywanych treści reklamowych. Tworzymy w ten sposób prawdziwą sztukę i widowisko artystyczne, które oprócz podstawowej funkcji komercyjnej oferuje niezwykłe doznania estetyczne. Ekran LedLIGHT może być ustawiony w kilku planach, bliższym i dalszym co przy odpowiedniej grafice pozwala na wydobycie wielowymiarowej perspektywy wizualnej. Klasa komponentów, precyzja wykonania gwarantują najwyższy poziom parametrów technicznych oraz niezawodność. Jest to więc prawdziwy must have na rynku ekranów oraz nowatorskich rozwiązań technologicznych. Nośniki transparentne pozwalają na tworzenie nietuzinkowych kompozycji również w połączeniu z diodą klasyczną. To rozwiązanie, które sprawdza się podczas konferencji, wykładów, meetingów, czyli tam, gdzie oprócz obrazu używamy treści.

Jakie mamy nowinki produktowe LedLIGHT?

Instalacja z ekranów transparentnych LedLIGHT na Zjeździe Rynku Reklamy

Ciekawą formą są standy — transparentne mobilne postery wolnostojące 1 m x 2 m. Jako gotowe produkty (jedno lub dwustronne), wygodne do użycia i ustawienia są idealnym uzupełnieniem przy scenie, w holu, wejściu głównym. Postery LedLIGHT przeznaczone są do emisji drobnych animacji, niewielkich treści. Doskonale nadają się do nanoszenia logotypów oraz animacji, które mają zachęcić widza oraz zbudować odpowiednią atmosferę. Nie wymagają prac montażowych, użycia dodatkowego zasilania prądowego. Łatwe w użyciu, przechowywane w ergonomicznych skrzyniach, posiadają wbudowany system sterujący, dając użytkownikowi bardzo szerokie możliwości zastosowania. Możemy je łączyć i tworzyć większe ściany, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

Więcej informacji na temat EKRANÓW TRANSPARENTNYCH znajdziesz na naszym blogu!

Skontaktuj się z nami!