Idealny wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami

Interaktywna podłoga LED to kolejna odsłona postępującego rozwoju urządzeń cyfrowych. Najnowsza technologia, najwyższej klasy parametry, oszałamiająca jakość a do tego przykuwające uwagę wrażenia wizualne. Ekrany podłogowe coraz częściej pojawiają się w obiektach handlowych czy estradowych. Ten model jest wyjątkowo atrakcyjny. Dzięki niemu jesteśmy w stanie kreatywnie wykorzystać dostępną przestrzeń oraz uzyskać realną, bezpośrednią komunikację z ekranem.

Błyskawiczna interakcja – współpraca z odbiorcą

Forma interakcji wielopunktowej zapewnia szybki i płynny efekt, bez opóźnień. To bardzo czuły i nowoczesny mechanizm. Poprzez nawet delikatny dotyk wywołujemy dynamiczną zmianę wyświetlanej grafiki. Wszystko dzięki wbudowanym 16 punktom na każdy moduł gwarantującym czas odpowiedzi zredukowany do mniej niż 0,033 sekundy. Inteligentny system zapewnia silny efekt wizualny i niezapomniane przeżycia dla widzów. Przyciągamy uwagę, działamy na zmysły, i co najistotniejsze, angażujemy odbiorców. Interaktywna podłoga LED jest więc idealnym wyborem dla właścicieli marek chcących wyróżnić się oryginalną reklamą czy zaoferować publiczności dawkę naprawdę ekscytującej rozrywki. Osiągamy coś więcej niż wyraźną głębię kolorów i czytelny kontent. Wprawiamy grafikę w ruch, uzyskując realną komunikację z wyświetlaczem.

Stabilność i niesamowita wydajność nośna

Interaktywna podłoga LED stanowi połączenie maksymalnej użyteczności oraz bezpieczeństwa. To wyświetlacz, po którym można nie tylko chodzić, tańczyć czy grać w piłkę. Możliwe jest również utrzymanie ciężaru samochodu, ponieważ nośność wyświetlacza wynosi ponad 2000 kg/m2. Taka skala osiągalnego obciążenia gwarantuje komfort swobodnego użytkowania, bez obaw o uszkodzenia czy rygorystyczne limity wagowe. Dodatkowo ekran jest wykonany z wysoce wytrzymałych materiałów, gwarantujących wydajność i bezpieczeństwo nawet przy długotrwałym stosowaniu, w różnych warunkach. Ważnym aspektem są specjalne rozwiązania ochronne jak przednia i tylna wodoodporna konstrukcja oraz powłoka zabezpieczająca.

Unikalna powłoka ochronna – najnowszy patent technologiczny

Zastosowana technologia powłoki zewnętrznej (COT) sprawia, że Interaktywna podłoga LED ma znacznie wyższą gładkość niż inne tego typu rozwiązania. Osiągamy jednolitą powierzchnię, a jednocześnie bardzo dobrą wytrzymałość mechaniczną, odporność na temperaturę oraz zmienne warunki atmosferyczne. Bezkolizyjność, brak ryzyka zarysowań, odkształceń czy pęknięć to znaczące zalety specjalnie opracowanej obróbki powierzchniowej. Do tego dochodzą właściwości antyultrafioletowe oraz antyrefleksyjne, zabezpieczające przed inwazyjnym działaniem światła i żółknięciem.

Doskonała widoczność w technologii regulowanej wysokości

Dzięki szerokiemu kątowi 360° Interaktywna podłoga LED może być wyraźnie widziana z dowolnego miejsca. Specjalnie zaprojektowane nóżki umożliwiają ustawienie wysokości w zakresie od 72 mm do 91 mm, co czyni rozwiązanie bardziej elastycznym. System regulacji  zapewnia efekt precyzyjnego ustawienia podłogi nawet przy nierównym podłożu, dając płynny i wysokojakościowy obraz. Unikamy wizualnych przeskoków, otrzymując jednolitą taflę graficzną. Odrębną metodą instalacji jest wariant bez nóżek, z użyciem samych płyt łączących. Dzięki możliwości kastomizacji struktury mocującej i stabilizującej ekran podłogowy możemy stosować zarówno do instalacji stałej, jak i tymczasowej (wersja rentalowa).

Estetyka i łatwość obsługi

Interaktywna podłoga LED to funkcjonalność, która idzie w parze z przyjemnym dla oka designem. Pomimo super mocnej wydajności nośnej konstrukcja nie jest ciężka. Waga pojedynczej kabiny 500 × 500 mm to jedynie 13 kg. Wyświetlacz nie przytłacza wizualnie i nie daje efektu zabrania wnętrza. Można go z powodzeniem wkomponować w nawet niewielką przestrzeń i uzyskać oryginalny projekt dla małopowierzchniowych obiektów. Estetyczna, nowoczesna linia projektowa i detale związane z wykończeniem sprawiają, że podłoga prezentuje się dobrze. To doskonały wybór dla wszystkich zwolenników inteligentnej i interaktywnej technologii, ceniących sobie standard wykonania oraz względy praktyczne. Magnetycznie zamocowana konstrukcja panelu znacznie zmniejsza czas obsługi i poprawia wydajność pracy. Moduł można wymienić w ciągu paru sekund, co czyni serwis łatwym i sprawnym.

W biznesie oraz rozrywce – szerokie możliwości zastosowania

Pomysłów na wykorzystanie ekranu i tym samym zwiększenie atrakcyjności samego miejsca jest bardzo wiele. Interaktywna podłoga LED sprawdzi się w obiektach sportowych, komercyjnych, jak i rozrywkowych:

  • parkiet taneczny
  • scena widowiskowa
  • podłoga sportowa
  • oryginalny wyświetlacz dla branży retail
  • ekspozycja targowa
  • salony wystawowe, galerie i muzea
  • sale zabaw

Może być zintegrowana z wyświetlaczem naściennym i tworzyć wielowymiarowe płaszczyzny graficzne. Co to oznacza dla odbiorców? Fantastyczne emocje i zapamiętanie. Wersja rentalowa jest doskonałą propozycją na przeprowadzenie kreatywnych kampanii promocyjnych, eventów, wydarzeń, podczas których istotna jest integracja uczestników.

Interaktywna podłoga LED P2.6 – wysoka rozdzielczość oraz wyjątkowa jakość obrazu

Wyświetlacz występuje w kilku wariantach. Różni się wielkością piksela, konfiguracją diody, osiąganą rozdzielczością czy powłoką ochronną (maska poliwęglanowa, technologia COT). Szeroki zakres parametrów pozwala na dostosowanie produktu do wymagań klienta bądź specyfiki miejsca. Pod kątem wysokich właściwości szczególnie wyróżnia się Interaktywna podłoga LED P2.6, wydając się najlepszym wyborem dla wszystkich przedstawicieli retail, chcących zapewnić klientom atrakcyjny i angażujący ekran podłogowy:

Parametr (jednostka)

Wartość

Rozstaw pikseli (mm)

P2.604

Typ

Indoor

Gęstość piksela

147456

Konfiguracja diody

SMD1010 COT 1RGB

Rozmiar modułu (mm)

250 x 250

Rozdzielczość modułu

96 x 96

Rozmiar kabiny (mm)

500 x 500 x 85

Rozdzielczość kabiny

192 x 192

Waga kabiny (kg)

13

Jasność (cd/m²)

≥800 

Skala szarości (Bit)

≥14

Maksymalny pobór mocy (W/m²)

600

Średni pobór mocy (W/m²)

200

Odświeżanie (Hz)

≥3840

Try pracy

1/24 scan

Kontrast

3000:1

Konserwacja

front

Stopień ochrony

IP54

Interakcja

HCI sensory dotykowe

Wydajność wagowa (kg/m²)

2000

Stopień płaskości ekranu

≦1

System operacyjny

Windows 7/10

Temperatura pracy (°C)

0 ~ +50

Wilgotność pracy (%)

10 ~ 90

Certyfikacja

CE

Wybierz nowoczesność w interaktywnym wydaniu

Interaktywna podłoga LED oferuje szereg korzyści, wyraźnie przewyższając wszystkie dotychczasowe produkty multimedialne, do jakich przyzwyczaiło się nasze oko. To technologia nie obok, ale blisko nas. Pozwala na widowiskowe efekty świetlne, na które odbiorca ma bezpośredni wpływ, sterując samodzielnie wyświetlanym obrazem. Wprowadza element zabawy i pozytywnych emocji.  Wyświetlacz podłogowy LED jest produktem stworzonym dla rozbudowanych cyfrowo projektów i atrakcyjnych przestrzeni zorientowanych na klienta. Stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla promotorów marki i właścicieli obiektów, chcących nadać miejscu fascynującego charakteru.

Zapraszamy po więcej informacji. Skontaktuj się z nami. Zapewnij sobie i swoim klientom najnowszą technologię interaktywną!

Red. Małgorzata Turek