Niesamowity fashion show – jaka była jego główna idea?

Nadwiślański Fashion Week 2022 zaskoczył rozmachem. Wydarzenie poprowadziła niekwestionowana ikona stylu, Joanna Horodyńska. Ideą tegorocznej edycji było pielęgnowanie lokalnej kultury ludowej i rodzimego dziedzictwa etnicznego. Było widać nawiązanie do tradycji, ale i powiew nowoczesności.

tancerki podczas Nadwislanski Fashion Lake w Tarnobrzegu 2022
Ekrany Transparentne LedLIGHT jako oprawa wizualna Fashion Lake 2022

Swoje stylizacje przedstawili debiutujący, jak i powszechnie znani projektanci mody. W piękny i oryginalny sposób udało się połączyć wiele ważnych inicjatyw: kultywowanie tradycji, zamiłowanie do mody i hołd dla innowacji. A tym samym podkreślić atuty regionu podkarpacko-świętokrzyskiego.

Widzowie mieli możliwość uczestniczenia w ekscytującym spektaklu. Poziom pokazu sięgał swym kunsztem do światowych fashion show. Łączył elementy sztuki oraz wyszukanej rozrywki. Emocje dotąd znane z medialnych przekazów znalazły się na wyciągnięcie ręki. Zarówno uczestnicy, jak i goście mieli okazję wziąć udział w fenomenalnym evencie, wyniesionym na bardzo wysoki poziom. Nieczęsto się bowiem zdarza dotknąć stylowej awangardy tak blisko i odnaleźć w niej elementy własnej tożsamości kulturowej.

 

Modelka na tle ekranu LED przy słupie ognia w trakcie Nadiwślański Fashion Week
Aranżacja z klasycznych ekranów LED podczas Fashion Street Sandomierz

Ekrany led — najważniejsze elementy oprawy wizualnej wydarzenia

Rozwiązania LED zostały profesjonalnie dobrane na podstawie charakteru miejsca, otaczającej przestrzeni oraz dostępnej architektury. Jak zawsze podczas organizacji eventu, naszym celem było oddanie pełnego nastroju, stworzenie wydarzenia działającego na zmysły, a tym samym dającego się zapamiętać na długo. Wykorzystana technologia doskonale wpisała się w ideę, jaka przyświecała pomysłodawcom Nadwiślańskiego Fashion Week 2022.

Joanna Horodyńska prowadząca Nadwiślański Fashion Week na tle transparentnych ekranów LED
Fashion Lake i oryginalne transparentne tło LedLIGHT

Obchody dni mody i kultury miały podkreślić nie tylko silne zakorzenienie ludowe oraz rys historyczny naszego regionu, ale również wyeksponować potencjał gospodarczy, otwierający szerokie perspektywy biznesowe.  Przejście od tradycji lasowiackiej do współczesnego obrazu regionu nowoczesnego, ekspansywnego gospodarczo i otwartego na innowacyjne rozwiązania technologiczne miało wydźwięk symboliczny. Pokazane kreacje były różnorodne. Stylistyka awangardowa przeplatała się z klasyczną. Wykorzystane ekrany LED idealnie wpasowały się w tę konwencję. Były elementem, pokazującym ożywienie technologiczne regionu podkarpacko-świętokrzyskiego, śmiało inwestującego w nowe patenty.

Dwa pokazy, dwie scenografie – jak istotne było nasze kreatywne podejście?

Nadwiślański Fashion Week 2022 składał się z dwóch szeregu imprez, wśród których odbyły się dwa pokazy mody — Fashion Street 2022 Sandomierz oraz Fashion Lake 2022 Tarnobrzeg .Pokazy były połączeniem dobrego stylu, elegancji i nuty nowoczesności w dobrym tonie. Poziom eventu nie odbiegał od uznanych światowych kanonów, jakie obowiązują w największych stolicach mody.

Każde z tych miejsc było inne, a my dzięki indywidualnemu podejściu, dobraliśmy rozwiązania skrojone na miarę potrzeb. Co ważne, byliśmy zaangażowani w organizacja eventu od samego początku, dbając o to, aby wszystkie elementy jak najlepiej ze sobą współgrały. Opracowanie koncepcji, przygotowanie kontentów graficznych i scenografii, zaplanowanie oprawy wizualnej były naszym wkładem w powodzenie wydarzenia.

 

Tarnobrzeski Fashion Lake – rozpoczęcie wydarzenia w transparentnej oprawie

Fashion Lake 2022 Tarnobrzeg wypełniony naszymi znakomitymi transparentnymi ekranami LedLIGHT zagwarantował uczestnikom sporo ekscytujących emocji. Dekoracja wizualna w postaci transparentnych ekranów LedLIGHT sprawiła, że Tarnobrzeski Fashion Lake 2022 stał się prawdziwym show. 

YouTube player

Oryginalna sceneria nad jeziorem, scena naszego projektu zbudowana na tafli wody, nowoczesne przezierne wyświetlacze LedLIGHT, profesjonalne materiały graficzne – wszystkie elementy idealnie współgrały ze sobą, oferując gościom niesamowite doznania. Podobnie jak na sandomierskiej starówce, Fashion Lake Tarnobrzeg pokazał wielowymiarowość regionu podkarpacko-świętokrzyskiego. Lokalizacja w miejscu prężnie rozwijającego się zaplecza turystycznego nad jeziorem, odniesienie do życia w harmonii z przyrodą pomogły pokazać przywiązanie do natury i tradycji. Nasze ekrany LedLIGHT były elementem, którego nie mogło zabraknąć. Podkreśliły obraz regionu podkarpackiego jako marki prężnie rozwijającej się, skierowanej ku innowacyjnym rozwiązaniom i nowym patentom technologicznym.

Sandomierski Fashion Street – ekrany LED idealnym elementem scenografii

Fashion Street 2022 Sandomierz zrealizowany przy użyciu naszych nośników LED OUTDOOR zachwycał atmosferą doniosłości, zgodnie z urokiem miejsca.

 

YouTube player

Odbył się w jednym z najbardziej reprezentatywnych miejsc ziemi sandomierskiej, tuż obok Ratusza. Zastosowane klasyczne ekrany LED ze swoją prostotą oraz eleganckim designem dopełniały harmonijnej całości ze scenerią. Pokreśliliśmy urok miejsca oraz jego historyczną doniosłość. Efekty świetlne, zaprojektowana scena oraz opracowane kontenty graficzne pozwoliły osiągnąć fantastyczny efekt na miarę czołowych modowych uroczystości. Sandomierz rozświetlił się, dając wszystkim przybyłym gościom dawkę niepowtarzalnych emocji.

Nadwiślański Fashion Week 2022 – sukces i niezapomniane wspomnienia

Z olbrzymią przyjemnością partnerowaliśmy w wydarzeniu. Kompleksowo, dbając o każdy detal, opracowaliśmy oprawę wizualną eventu, tak aby pozwolić wszystkim uczestnikom rewii nie tylko oglądać wydarzenie, ale przenieść się w inną przestrzeń. Odczuwać, przeżyć coś niebywałego i niezapomnianego. Stworzyć emocje dla prowadzących, zaproszonych gości czy widzów, nawet tych obserwujących z oddalenia.

 

Modelka ubrana na czarno idąca po wybiegu na tle ekranu LED
Pokaz w Sandomierzu i stylowa scenografia LED

Odpowiednio przygotowana i przemyślana scenografia pozwoliła uzyskać imponujący efekt wizualny. Hasło „poczuj flow” idealnie opisuje wrażenia, jakie można było odczuć, uczestnicząc w aktualnej edycji Nadwiślańskiego Fashion Week. Zaangażowanie wielu osób, w tym naszego zespołu LedLIVE, przyczyniło się do sukcesu wydarzenia. Z pewnością wspomnienia pozostaną z nami na długo.

Chcesz zorganizować profesjonalny event z dawką wyjątkowych emocji? Skontaktuj się z nami, stworzymy niezapomnianą oprawę wizualną wydarzenia.

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży lub wynajmu ekranów LED.

 

LED’S DO IT!