Ekrany LED Częstochowa

Wynajem / Sprzedaż

Zamów wycenę Skontaktuj się

LedLIVE — kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z czołowych dostawców technologii LED w Polsce. Dostarczane przez nas ekrany led Częstochowa wykorzystywane są w branży retail, wydarzeniach sportowych oraz biznesowych. Oferujemy sprzedaż, serwis oraz wynajem ekranów led w Częstochowie.

Korzystając z technologii ekranów led, tworzymy zachwycające aranżacje sceniczne i zapewniamy spektakularne efekty wizualne. Dostosowujemy każdą realizację do indywidualnych potrzeb klienta, zawsze starając się o unikatowe i kreatywne rozwiązania, wykorzystując różnorodne możliwości tej technologii.

Sprzedaż i Wynajem Ekranów LED w Częstochowie

Poza aspektem religijnym, Częstochowa oferuje atrakcje kulturalne i edukacyjne. Miasto jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem, który łączy w sobie bogactwo tradycji z nowoczesnością.

Gdzie ekrany LED znajdują zastosowanie?

Ekrany LED w Częstochowie, ze względu na ich szerokie możliwości i modułową budowę, są stosowane w wielu dziedzinach codziennego życia. Znajdą one zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz, m. in. w:

Trójkątny ekran led w galerii handlowej

Galerie Handlowe

Bez względu na wielkość i miejsce umieszczenia ekrany LED w galeriach handlowych oferują różnorodność zastosowań. Centra handlowe w Częstochowie bardzo często wybierają te ekonomiczne w zużyciu energii ekrany diodowe, aby przyciągnąć uwagę klientów, promować produkty, informować o zbliżających się eventach czy konkursach.
Są one efektywnym narzędziem do komunikacji z klientami.

Zobacz realizacje retail

Wielkoformatowe ekrany led Częstochowe wykorzystane na scenie podczas uroczystej gali

Konferencje, Targi i Wystawy

Na konferencjach i wystawach ekrany LED Częstochowa pełnią istotną rolę w komunikacji z uczestnikami i prezentacji treści multimedialnych. Wykorzystanie w tym celu m. in. transparentnych ekranów LED tworzy niepowtarzalną scenerię, która w połączeniu z dobrze przemyślaną prezentacją przyciągnie uwagę uczestników.

Stoiska na targach to kolejne miejsce, gdzie ekrany LED Częstochowa są idealnym rozwiązaniem do zaprezentowania w ciekawy sposób Twojej usługi lub produktu. Z naszym wsparciem Twój udział w targach, konferencjach czy wystawach w Częstochowie będzie sukcesem!

Zobacz realizacje z targów

Wynajem ekranów led Częstochowa na koncerty i eventy kulturalne

Koncerty i Eventy

Na koncertach i imprezach muzycznych równie ważne co dźwięki i występy artystów jest wizualizacja, która wzmacnia emocje i tworzy odpowiednią atmosferę.

W tej roli wielkoformatowe ekrany LED stają się kluczowym elementem. Wysoka jakość obrazu i starannie opracowane grafiki przenoszą uczestników wydarzenia w zupełnie nowy wymiar wrażeń.

W LedLIVE łączymy innowacyjne technologie z elementami kreatywnymi, aby stworzyć niezapomniane scenografie. Z wykorzystaniem różnych rodzajów ekranów LED, tworzymy wizualizacje doskonale współgrające z muzyką i efektami scenicznymi.

Zobacz realizacje z koncertów

Ekrany led Częstochowa wykorzystane do stworzenia tła dla zawodników

Wydarzenia Sportowe​

Wydarzenia sportowe przyciągają fanów różnych dyscyplin. W takim otoczeniu ekrany ledowe pełnią istotną funkcję. Odporne na warunki atmosferyczne, wysokiej jakości ekrany LED, umieszczone na stadionach i w halach sportowych, służą między innymi jako:

  • elektroniczne tablice z wynikami,
  • przestrzenie reklamowe dla sponsorów,
  • tablice informacyjne dla publiczności.
Dzięki zastosowaniu specjalnie opracowanych wizualizacji i grafik, ekrany sprawiają, że każde wydarzenie sportowe wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem i energią!

Zobacz realizacje sportowe

Interesuje Cię kupno lub wynajem ekranów LED w Częstochowie?

Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!
Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.

Sprzedaż i wynajem ekranów LED Częstochowa — jaką technologią dysponujemy?

W naszej ofercie znajdziesz 5 kategorii ekranów ledowych. Różnią się one od siebie parametrami m.in. wielkością piksela czy jasnością, a także miejscem wykorzystania. Ekrany dopasowujemy do potrzeb klienta i planowanego przeznaczenia. Zapewniamy także:
  • profesjonalne oprogramowanie (komputery sterujące, wideo procesory, scalery, urządzenia all in one),
  • indywidualne projekty wizualno—techniczne,
  • projekty wykonawcze dotyczące konstrukcji i instalacji ekranów LED

Każdy z nich możesz kupić na własność lub skorzystać z opcji wynajęcia ekranów LED.

TRANSPARENT

Ultralekka konstrukcja oraz przezroczystość na poziomie 70% zwraca uwagę każdego. Ta innowacyjna technologia świetnie sprawdza się w ekspozycjach targowych, prezentacjach produktu czy akcjach promocyjnych marki.

INDOOR

Ekrany INDOOR dostępne w kilku wariantach. Różnią się wielkością piksela, modułów czy jasnością. Parametry dobieramy z myślą o jak najefektowniejszym prezentowaniu różnorodnych treści.

OUTDOOR

Niezawodne i odporne na warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Wielkoformatowe ekrany LED OUTDOOR idealnie sprawdzają się przy organizacji koncertów i do montażu na elewacjach budynków.

INTERAKTYWNA PODŁOGA LED

Wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami podczas eventów, prezentacji czy targów. Podłoga reaguje na dotyk, tworząc dynamiczne obrazy i animacje.

POSTERY REKLAMOWE

Uniwersalne nośniki reklamowe, które możesz zastosować w każdym miejscu. Postery reklamowe zaprojektowaliśmy z myślą o połączeniu najnowszej technologii multimedialnej, mobilności oraz estetycznego wyglądu.

Wykonane instalacje LED-owe w Częstochowie

W każdej galerii handlowej możesz natknąć się na ekrany wykorzystujące technologię led. Dzięki nim wiesz o promocjach, wyprzedażach czy nowych produktach w ofercie. Tak samo możesz je spotkać przy okazji targów, konferencji czy koncertów!

Zobacz wykonane przez nas instalacje i przekonaj sie o naszych możliwościach!

Chcesz wykorzystać ekrany LED do promocji w Częstochowie?

Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!
Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.