Ekrany LED Katowice

Wynajem / Sprzedaż

Zamów wycenę Skontaktuj się

LedLIVE — kim jesteśmy?

Dostarczamy ekrany LED Katowice, które znajdują zastosowanie w handlu, na wydarzeniach sportowych oraz biznesowych. Zapewniamy sprzedaż, serwis oraz możliwość wynajmu ekranów LED na terenie Katowic i okolic.

Wykorzystując technologię ekranów LED Katowice, tworzymy ciekawe kompozycje sceniczne i przygotowujemy efektowne wizualizacje. Wszystkie nasze projekty są indywidualnie dopasowywane do potrzeb każdego klienta. Cały czas poszukujemy ciekawych i innowacyjnych rozwiązań związanych z technologią led!

Sprzedaż i Wynajem Ekranów LED Katowice

Stolica województwa śląskiego charakteryzuje się bogatą historią przemysłową, jest ważnym ośrodkiem kultury, nauki i gospodarki oraz miejscem licznych festiwali muzycznych i kulturalnych. Przyciąga młodzież i inwestorów, stając się centrum innowacji i nowoczesnych technologii.

Gdzie ekrany LED znajdują zastosowanie?

Ekrany LED Katowice, ze względu na ich uniwersalność i modułową konstrukcję, są stosowane w różnych sektorach codziennego życia. Spośród najczęstszych miejsc, w których ekrany led znalazły zastosowanie są:

Podwieszone pod sufitem ekrany led Katowice w galerii handlowej

Galerie Handlowe

Bez względu na wielkość, zarówno te wiszące na ścianach, jak i umieszczone na podłogach, ekrany led w centrach handlowych spełniają wiele funkcji.

Centra handlowe w Katowicach, aby przyciągnąć uwagę klientów, coraz częściej wykorzystują te zaawansowane technologicznie urządzenia do promowania ofert, ogłaszania nadchodzących eventów lub konkursów. Stają się one kluczowym narzędziem komunikacji z klientami, podnosząc skuteczność przekazu.

Zobacz realizacje retail

Stoisko targowe wykonane z transparentnych ekranów led Katowice

Konferencje, Targi i Wystawy

W miejscach takich jak sympozja czy konferencje, ekrany LED Katowice odgrywają kluczową rolę w efektywnym wyświetlaniu treści multimedialnych. To właśnie doskonała jakość obrazu nowoczesnych oraz scenografia wykorzystująca m.in. transparentne ekrany LED, połączona z przemyślaną grafiką, zapewnia zwrócenie uwagi uczestników.

Stoiska na targach to kolejne miejsce, gdzie nasze ekrany LED idealnie sprawdzają się do prezentacji oferty. Dzięki nim masz pewność, że twoje stoisko i oferta zostaną zauważone!

Zobacz realizacje z targów

Ekrany led Katowice tworzące tło do występu artystów na scenie

Koncerty i Eventy

Podczas koncertu lub eventu muzycznego, oprócz dźwięków i występów artystów, kluczową rolę odgrywa wizualizacja wpływająca na zmysły. To ona potęguje emocje i nadaje wydarzeniu niepowtarzalny klimat.

W tych chwilach wielkoformatowe ekrany stają się nieodzownym elementem wzbogacającym doznania. Wyraźny obraz i dynamiczne grafiki przenoszą uczestników w nowy wymiar wrażeń.

W LedLIVE łączymy najnowsze technologie z unikalnymi koncepcjami, aby kreować niezapomniane scenografie. Umiejętne wykorzystanie ekranów LED pozwala nam tworzyć wizualizacje, które doskonale współgrają z rytmem muzyki i efektami specjalnymi, podkreślając atmosferę wydarzenia.

Zobacz realizacje z koncertów

Ekrany led Katowice wykorzystane do stworzenia oprawy graficznej na lekkoatletycznej imprezie sportowej

Wydarzenia Sportowe​

Zaangażowanie kibiców w wydarzenia sportowe ma kluczowe znaczenie, a ekrany LED Katowice odgrywają ważną rolę w tworzeniu niezapomnianej atmosfery na stadionach i halach widowiskowo-sportowych. Ekrany są przystosowane do zmiennych warunków atmosferycznych oraz są odporne na uderzenia. Na dobre stały się integralną częścią obiektów sportowych, pełniąc funkcje:

  • elektronicznych tablic wynikowych, które na bieżąco informują o wynikach,
  • bandy led wokół boiska są doskonałym nośnikiem reklamowym,
  • informacyjnych paneli dla publiczności, ułatwiających orientację na stadionie.
Ekrany te stanowią klucz do nadania każdemu wydarzeniu sportowemu niepowtarzalnego klimatu i dynamicznej atmosfery!

Zobacz realizacje sportowe

Interesuje Cię kupno lub wynajem ekranów LED w Katowicach?

Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!

Ekrany LED Katowice — jaką technologią dysponujemy?

Technologię led, która oferujemy podzieliliśmy na pięć podstawowych kategorii. Ekrany led różnią się parametrami oraz miejscem przeznaczenia. Ekrany mogą pełnić różne funkcje.
 
Nasza oferta obejmuje również:
  • zaawansowane oprogramowanie do zarządzania treścią (w tym komputery sterujące, procesory wideo, scalery, urządzenia typu all in one),
  • stworzenie indywidualnych projektów wizualnych i technicznych dostosowanych do wymagań klienta,
  • przygotowanie projektów wykonawczych dotyczących konstrukcji i montażu ekranów LED.

Skorzystaj z zakupu na własność lub wybierz opcję wynajmu ekranów LED w Katowicach.

TRANSPARENT

Ultralekka konstrukcja oraz przezroczystość na poziomie 70% zwraca uwagę każdego. Ta innowacyjna technologia świetnie sprawdza się w ekspozycjach targowych, prezentacjach produktu czy akcjach promocyjnych marki.

INDOOR

Ekrany INDOOR dostępne w kilku wariantach. Różnią się wielkością piksela, modułów czy jasnością. Parametry dobieramy z myślą o jak najefektowniejszym prezentowaniu różnorodnych treści.

OUTDOOR

Niezawodne i odporne na warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Wielkoformatowe ekrany LED OUTDOOR idealnie sprawdzają się przy organizacji koncertów i do montażu na elewacjach budynków.

INTERAKTYWNA PODŁOGA LED

Wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami podczas eventów, prezentacji czy targów. Podłoga reaguje na dotyk, tworząc dynamiczne obrazy i animacje.

POSTERY REKLAMOWE

Uniwersalne nośniki reklamowe, które możesz zastosować w każdym miejscu. Postery reklamowe zaprojektowaliśmy z myślą o połączeniu najnowszej technologii multimedialnej, mobilności oraz estetycznego wyglądu.

Zrealizowane instalacje ekranów LED-owych w Katowicach

Technologia led, którą oferujemy trafia m.in. do galerii handlowych, na wydarzenia biznesowe, targi, konferencje, prezentacje czy imprezy sportowe. Dzieki nim i dedykowanym projektom graficznym każde miejsce i wydarzenie zyskuje nowoczesny i atrkacyjny wygląd!

Zapoznaj się z wybranymi realizacjami i zobacz, jakie możliwości oferujemy!

Chcesz wynająć telebim LED w Katowicach?

Nie ma problemu! Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz!