Ekrany LED Poznań

Wynajem / Sprzedaż

Zamów wycenę Skontaktuj się

LedLIVE — kim jesteśmy?

Jesteśmy czołowym dostawcą ekranów LED w Poznaniu. Od wielu lat prężnie działamy na polskim i europejskim rynku reklamy ledowej. Oferujemy wynajem, sprzedaż oraz profesjonalny serwis ekranów LED. Nieustannie rozwijamy nasze technologie oraz szukamy nowych interesujących i nowatorskich rozwiązań.

Ekrany LED Poznań wykorzystujemy do kreowania fascynujących aranżacji scenicznych, stoisk targowych oraz w branży retail. Każda realizacja jest dostosowywana indywidualnie do oczekiwań i potrzeb klienta. Zawsze dążymy do unikalnych, kreatywnych połączeń, bazując na różnorodności dostępnych technologii LED.

Sprzedaż i Wynajem Telebimów LED Poznań

Z połączenia nowoczesności i bogatej historii, Poznań tworzy wyjątkową mozaikę kulturową, naukową i gospodarczą, która przyciąga zarówno turystów, jak i biznesmenów z całego świata. To tutaj odbywają się międzynarodowe wydarzenia i targi specjalistyczne z różnych branż.

Gdzie ekrany LED znajdują zastosowanie?

Dzięki wszechstronnym możliwościom i zaawansowanej konstrukcji, ekrany LED Poznań są szeroko wykorzystywane w różnych aspektach życia codziennego. Do najpopularniejszych obszarów, w których wykorzystywane są te ekrany należą:

Wynajem ekranów led Poznań w galerii handlowej

Galerie Handlowe

Niezależnie od rozmiaru – czy to wielkoformatowe, czy mniejsze, zawieszone na ścianie czy ustawione na podłodze – ekrany LED w galeriach handlowych zapewniają szeroką gamę zastosowań.

Galerie handlowe w Poznaniu coraz chętniej korzystają z tych energooszczędnych ekranów diodowych do przyciągania uwagi klientów, promowania produktów, informowania o nadchodzących wydarzeniach czy konkursach. Są one znakomitym narzędziem do efektywnej komunikacji z klientem.

Zobacz realizacje retail

Ekrany led Poznań wykorzystane w Twierdzy Szyfrów

Konferencje, Targi i Wystawy

Na konferencjach i wystawach ekrany LED Poznań pełnią kluczową rolę w efektywnym prezentowaniu treści multimedialnych. Dzięki jasności i wysokiej jakości obrazu, jaką zapewniają te nowoczesne wyświetlacze, możliwa jest skuteczna komunikacja podczas tych wydarzeń. Wyjątkowa atmosfera, tworzona przez transparentne ekrany LED, w połączeniu z przemyślanym projektem graficznym, z pewnością przyciągnie uwagę uczestników.

Stoiska targowe to kolejne miejsce, gdzie ekrany LED okazują się być idealnym rozwiązaniem do efektownej prezentacji oferty. Z naszą pomocą Twój udział w targach oraz organizowane przez Ciebie konferencje i wystawy w Poznaniu na pewno zostaną zauważone!

Zobacz realizacje z targów

Transparentne ekrany led Poznań umieszczone na scenie koncertowej

Koncerty i Eventy

Podczas koncertu czy imprezy muzycznej nie tylko muzyka i artystyczne wykonanie są kluczowe. Równie ważna staje się wizualizacja, która wzmacnia emocje i kreuje odpowiednią atmosferę.

Bez wątpienia w takich sytuacjach, wielkoformatowe ekrany LED są niezbędnym elementem. Zapewniają wysoką jakość obrazu i dopracowaną grafikę, transportując uczestników w zupełnie nowy wymiar doznań.

W LedLIVE łączymy najnowocześniejsze technologie z kreatywnym podejściem, aby tworzyć niezapomniane aranżacje sceniczne. Dzięki wykorzystaniu różnych typów ekranów LED, stworzymy wizualizacje, które doskonale współgrają z rytmem muzyki i efektami scenograficznymi.

Zobacz realizacje z koncertów

Telebimy led Poznań wykorzystane podczas imprezy sportowej na stadionie lekkoatletycznym

Wydarzenia Sportowe​

Wydarzenia sportowe przyciągają tłumy miłośników danej dyscypliny. W takim otoczeniu, ekrany LED Poznań pełnią niezastąpioną funkcję. Te odporne na warunki atmosferyczne, wysokiej jakości ekrany LED, umieszczone na stadionach czy w obiektach sportowych, służą różnym celom, takim jak:

  • elektroniczne tablice wyników,
  • reklamowe panele wzdłuż boiska,
  • tablice informacyjne dla publiczności.
Używając specjalnie zaprojektowanych animacji i grafik, ekrany te wzmocnią emocje i zachęcają kibiców do bardziej zaangażowanego dopingu. Dzięki nim, każda impreza sportowa zyskuje niepowtarzalny klimat i dynamikę!

Zobacz realizacje sportowe

Potrzebujesz wynająć ekran LED w Poznaniu?

Skontaktuj sę z nami! Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Dostarczymy i zamontujemy cały system!

Wynajem ekranów LED Poznań — jaką technologią dysponujemy?

Ekrany ledowe Poznań w naszej ofercie możemy podzielić na 5 głównych kategorii. Różnią się one od siebie parametrami m.in. wielkością piksela czy jasnością, a także miejscem i sposobem wykorzystania. Ekrany dopasowujemy do potrzeb klienta i planowanego przeznaczenia. Zapewniamy także:
 
  • profesjonalne oprogramowanie (komputery sterujące, wideo procesory, scalery, urządzenia all in one),
  • indywidualne projekty wizualno—techniczne,
  • projekty wykonawcze dotyczące konstrukcji i instalacji ekranów LED

Każdy ekran możesz kupić na własność lub skorzystać z wynajmu ekranów LED Poznań.

TRANSPARENT

Ultralekka konstrukcja oraz przezroczystość na poziomie 70% zwraca uwagę każdego. Ta innowacyjna technologia świetnie sprawdza się w ekspozycjach targowych, prezentacjach produktu czy akcjach promocyjnych marki.

INDOOR

Ekrany INDOOR dostępne w kilku wariantach. Różnią się wielkością piksela, modułów czy jasnością. Parametry dobieramy z myślą o jak najefektowniejszym prezentowaniu różnorodnych treści.

OUTDOOR

Niezawodne i odporne na warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Wielkoformatowe ekrany LED OUTDOOR idealnie sprawdzają się przy organizacji koncertów i do montażu na elewacjach budynków.

INTERAKTYWNA PODŁOGA LED

Wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami podczas eventów, prezentacji czy targów. Podłoga reaguje na dotyk, tworząc dynamiczne obrazy i animacje.

POSTERY REKLAMOWE

Uniwersalne nośniki reklamowe, które możesz zastosować w każdym miejscu. Postery reklamowe zaprojektowaliśmy z myślą o połączeniu najnowszej technologii multimedialnej, mobilności oraz estetycznego wyglądu.

Zrealizowane montaże ekranów LED-owych w Poznaniu

Nasza technologia podnosi jakość i atrakcyjność wizualną targów, koncertów oraz imprez sportowych odbywających się w tym mieście. Ekrany LED naszej firmy spotkasz także w galeriach handlowych w Poznaniu.

Zapoznań się z naszym portfolio realizacji i przekonaj się co potrafimy zrobić!

Szukasz nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem
ekranów LED w Poznaniu?

Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!