Ekrany LED Tarnobrzeg

Wynajem / Sprzedaż

Zamów wycenę Skontaktuj się

LedLIVE — kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z największych polskich producentów ekranów wykonanych w technologii led. Od kilkunastu lat prężnie działamy na polskim oraz zagranicznym rynku, dostarczając nowoczesne ekrany LED Tarnobrzeg

Za pomocą ekranów LED , tworzymy niepowtarzalne scenografie sceniczne, stoiska targowe oraz nowoczesne wnętrza budynków. Wszystkie nasze projekty są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

Sprzedaż i Wynajem Ekranów LED Tarnobrzeg

Tarnobrzeg jest ważnym centrum kultury i edukacji, oferującym mieszkańcom i turystom dostęp do wielu instytucji kulturalnych, edukacyjnych oraz rozrywkowych.

Bogata oferta kulturalna, liczne ścieżki rowerowe oraz bliskość natury sprawiają, że Tarnobrzeg jest atrakcyjnym miejscem zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających.

Gdzie ekrany LED znajdują zastosowanie?

Ekrany LED Tarnobrzeg, ze względu na ich uniwersalność, modułową konstrukcję oraz nieograniczone możliwości w wyświetlaniu obrazu, są wykorzystywane do różnych celów. Do miejsc, w których ekrany najczęściej się pojawiają, należą:

Ledowy telebim tarnobrzeg umieszczony w galerii handlowej na ścianie

Galerie Handlowe

Miejsca związane z handlem detalicznym, czyli m.in. centra handlowe, zdecydowanie najczęsciej wykorzystują nasze ekrany led, głównie do celów promocyjnych i reklamowych. Montowane są m.in. na fasadach galerii handlowych, w witrynach sklepowych najemców, a także jako tablice informacyjne dla klientów we wspólnych przestrzeniach.

Ekrany pełnią ważną rolę w komunikacji z klientami i niewątpliwie są skutecznym sposobem, aby dotrzeć z przekazem reklamowym do klientów.

Zobacz realizacje retail

Transparentne ekrany led Tarnobrzeg wykorzystane do stworzenia stoiska targowego

Konferencje, Targi i Wystawy

Targi oraz konferencje na terenie Tarnobrzega to dość często organizowane wydarzenia. Dlatego, W celu efektywnego wyświetlania treści multimedialnych ekrany LED Tarnobrzeg sprawdzą się doskonale. Wyjątkowa jakość obrazu, interesująca kompozycja składająca się z kilku rodzajów ekranów m.in. z transparentnych ekranów LED oraz efektowna prezentacja multimedialna, gwarantują przyciągnięcie uwagi uczestników wydarzenia.

Wynajem ekranów LED na czas trwania wydarzenia jest najbardziej ekonomicznym i praktycznym rozwiązaniem. Zajmiemy się montażem całej instalacji oraz zapewnimy wsparcie techniczne podczas trwania eventu.

Niewątpliwie z naszą pomocą każdy Twój udział w konferencji lub targach będzie sukcesem!

Zobacz realizacje z targów

Telebimy Tarnobrzeg wykorzystane do stworzenia scenografii na scenie podczas koncertu

Koncerty i Eventy

Na koncertach i innych wydarzeniach muzycznych, oprócz dźwięków i występów artystów, niezwykle istotną rolę odgrywa wizualizacja wpływająca na zmysły. To właśnie ona potęguje emocje i nadaje wydarzeniu niepowtarzalny klimat.

W tych chwilach, to właśnie telebimy Tarnobrzeg stają się nieodzownym elementem wzbogacającym wrażenia. Wyraźny obraz i dobrze dobrane grafiki przenoszą widzów do innego wymiaru przeżyć.

W LedLIVE łączymy najnowsze technologie z unikalnymi koncepcjami, aby tworzyć zapierające dech w piersiach scenografie. Starannie wybrane i wykorzystane ekrany LED pozwalają nam kreować wizualizacje, które doskonale komponują się z dynamicznym rytmem muzyki i efektami specjalnymi, wzmacniając atmosferę każdego wydarzenia.

Zobacz realizacje z koncertów

Ekrany led Tarnobrzeg użyte do stworzenia interaktywnej tablicy wyników na stadionie sportowym

Wydarzenia Sportowe​

Ekrany LED odgrywają ważną rolę w świecie sportu, stanowiąc niezbędny element infrastruktury na stadionach oraz halach widowiskowo-sportowych, także w Tarnobrzegu. Odporność na niekorzystne warunki pogodowe oraz potencjalne uszkodzenia mechaniczne sprawia, że ekrany doskonale sprawdzają się podczas sportowych rozgrywek w każdej dyscyplinie. W związku z tym, pełnią takie funkcje jak:

  • elektroniczne tablice wyników zapewniające aktualny stan rywalizacji,
  • dynamiczne reklamowe bandy LED wokół boiska,
  • informacyjne panele dla widzów, które ułatwiają orientację na obiekcie.
Specjalnie zaprojektowane animacje i grafiki wyświetlane na tych ekranach wzmacniają emocje sportowe oraz są doskonałym miejscem na reklamy produktów sponsorów wydarzenia. Wykorzystanie ekranów LED podczas sportowych zmagań to klucz do stworzenia niezapomnianej atmosfery i nadania mu dodatkowego prestiżu.

Zobacz realizacje sportowe

Potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem ekranów LED w Tarnobrzegu?

Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!

Ekrany LED Tarnobrzeg — jaką technologią dysponujemy?

W naszej ofercie znajdują się ekrany LED Tarnobrzeg, które ze względu na różnice pomiędzy nimi, podzieliśmy na pięć podstawowych kategorii. Moduły led różnią się szeregiem parametrów, takich jak wielkość piksela, jasność czy przeznaczenie. Każdy ekran dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta oraz miejsca jego przeznaczenia.
 
Nasza oferta obejmuje również:
  • zaawansowane oprogramowanie do zarządzania treścią (w tym komputery sterujące, procesory wideo, scalery, urządzenia typu all in one),
  • stworzenie indywidualnych projektów wizualnych i technicznych dostosowanych do wymagań klienta,
  • przygotowanie projektów wykonawczych dotyczących konstrukcji i montażu ekranów LED.

Masz możliwość zakupu ekranów LED na własność lub skorzystania z opcji wynajmu ekranów LED w Tarnobrzegu.

TRANSPARENT

Ultralekka konstrukcja oraz przezroczystość na poziomie 70% zwraca uwagę każdego. Ta innowacyjna technologia świetnie sprawdza się w ekspozycjach targowych, prezentacjach produktu czy akcjach promocyjnych marki.

INDOOR

Ekrany INDOOR dostępne w kilku wariantach. Różnią się wielkością piksela, modułów czy jasnością. Parametry dobieramy z myślą o jak najefektowniejszym prezentowaniu różnorodnych treści.

OUTDOOR

Niezawodne i odporne na warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Wielkoformatowe ekrany LED OUTDOOR idealnie sprawdzają się przy organizacji koncertów i do montażu na elewacjach budynków.

INTERAKTYWNA PODŁOGA LED

Wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami podczas eventów, prezentacji czy targów. Podłoga reaguje na dotyk, tworząc dynamiczne obrazy i animacje.

POSTERY REKLAMOWE

Uniwersalne nośniki reklamowe, które możesz zastosować w każdym miejscu. Postery reklamowe zaprojektowaliśmy z myślą o połączeniu najnowszej technologii multimedialnej, mobilności oraz estetycznego wyglądu.

Zrealizowane montaże ekranów LED-owych w Tarnobrzegu

W tarnobrzeskich galeriach handlowych możesz spotkać ekrany i telebimy, które montowaliśmy. To również dzięki naszej technologii oprawa wizualna targów, koncertów oraz wydarzeń sportowych w Tarnobrzegu zyskuje na atrakcyjności.

Zapoznaj się z wybranymi realizacjami i zobacz, jakie możliwości oferujemy!

Chcesz wynająć telebim lub ekran LED w Tarnobrzegu?

Nie ma problemu! Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz!