Ekrany LED Toruń

Wynajem / Sprzedaż

Zamów wycenę Skontaktuj się

LedLIVE — kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z największych polskich producentów ekranów wykonanych w technologii led. Nasze ekrany LED Toruń możesz spotkać w całym kraju, a także w Toruniu. Specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży oraz kompleksowym serwisie ekranów LED

Za pomocą ekranów LED Toruń, tworzymy niesamowite scenografie i dostarczamy efektowne i angażujące projekty wizualne. Warto zauważyć, że wszystkie nasze projekty są starannie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Cały czas rozwijamy naszą ofertę i poszukujemy innowacyjnych rozwiązań oraz nowych możliwości wykorzystania ekranów led.

Sprzedaż i Wynajem Ekranów LED Toruń

Miasto jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i akademickim regionu. Toruń  znany jest także z licznych festiwali, koncertów i wydarzeń artystycznych. Miasto Mikołaja Kopernika każdego roku odwiedzają setki turystów.

Gdzie ekrany LED znajdują zastosowanie?

Ekrany LED Toruń są uniwersalnym rozwiązaniem, które może zostać wykorzystane w różnorodnych miejscach i w różnych celach.  Modułowa budowa i lekka konstrukcja pozwala tworzyć ogromne wyświetlacze ledowe. Wykorzystywane wewnątrz jak i na zewnątrz są świetną alternatywą dla klasycznych bilbordów. W naszej codziennej pracy najczęściej wykorzystujemy ekrany w m.in.:
Wiszący ekran led Toruń w galerii handlowej

Galerie Handlowe

Branża retail zdecydowanie najczęściej wykorzystuje ekrany LED Toruń — głównie w celach reklamowych. Montowane są m.in. na fasadach galerii handlowych, w witrynach sklepowych najemców, a także jako tablice informacyjne we wspólnych przestrzeniach.

Ekrany pełnią ważną rolę w komunikacji z klientami, stanowią skuteczny sposób na zwiększenie atrakcyjności przekazu reklamowego i informacyjnego.

Zobacz realizacje retail

Transparentne ekrany led Tourń wykorzystane do stworzenia stoiska targowego

Konferencje, Targi i Wystawy

Toruń jako duży ośrodek gospodarczy często zajmuje się organizacja targów, konferencji i wystaw. Właśnie podczas tego typu wydarzeń ekrany LED Toruń sprawdzają się doskonale. Wykorzystane do budowy sceny lub stoiska targowego, transparentne ekrany LED są wspierane przez zaprojektowane przez nas grafiki i animacje. Bez wątpienia takie połączenie gwarantuje przyciągnięcie uwagi uczestników wydarzenia.

Dzięki modułowej budowie możemy stworzyć niemal dowolną kompozycję sceniczną. Z naszą pomocą, każde wydarzenie, w którym bierzesz udział lub organizujesz zostanie zapamiętane!

Zobacz realizacje z targów

Ekrany led Toruń podczas koncertu muzycznego

Koncerty i Eventy

Każda impreza muzyczna składa się nie tylko z bodźców dzwiękowych. To także efekty specjalne oraz wizualne. Połączenie ich razem we właściwy sposób intensyfikuje emocje i tworzy specyficzny klimat wydarzenia

Podczas koncertów w Toruniu wielkoformatowe ekrany LED stają się kluczowym elementem scenicznym. Dynamiczne i starannie dobrane grafiki oraz animacje przenoszą uczestników w zupełnie nowy wymiar doświadczeń.

W LedLIVE wykorzystujemy dostępne rozwiązania technologiczne z oryginalnymi pomysłami, by tworzyć niezapomniane scenografie. Odpowiedni dobór i wykorzystanie ekranów LED pozwala nam na stworzenie wizualizacji, które idealnie komponują się z muzyką i efektami specjalnymi.

Zobacz realizacje z koncertów

Ekrany led wykorzystane na stadionie lekkoatletycznym

Wydarzenia Sportowe​

Wysokiej klasy ekrany LED Toruń wykorzystujemy także na stadionach oraz halach sportowych. Odporne na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, ekrany bezsprzecznie stały się nieodłącznym elementem aren sportowych, gdzie pełnią takie funkcje jak:

  • elektroniczne tablice wyników zapewniające aktualny stan rywalizacji,
  • bandy led wokół płyty boiska
  • informacyjne panele dla widzów, które ułatwiają orientację na obiekcie.
Zaprojektowane animacje i grafiki wyświetlane na tych ekranach zachęcają do kibicowania oraz są świetnym nośnikiem reklamy, która trafia do ogromej grupy odbiorców. Wykorzystanie ekranów led jest kluczem do nadania każdej sportowej konfrontacji wyjątkowego charakteru!

Zobacz realizacje sportowe

Potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem ekranów LED w Toruniu?

Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!

Ekrany LED Toruń— jaką technologią dysponujemy?

Ekrany LED Toruń, które stosujemy podzieliśmy na 5 podstawowych kategorii. Wyświetlacze różnią się szeregiem parametrów, takich jak wielkość piksela, jasność czy przeznaczenie. Dostosowujemy ekrany do indywidualnych potrzeb klienta oraz miejsca przeznaczenia.
 
Nasza oferta obejmuje również:
  • zaawansowane oprogramowanie do zarządzania treścią (w tym komputery sterujące, procesory wideo, scalery, urządzenia typu all in one),
  • stworzenie indywidualnych projektów wizualnych i technicznych dostosowanych do wymagań klienta,
  • przygotowanie projektów wykonawczych dotyczących konstrukcji i montażu ekranów LED.

Masz możliwość zakupu ekranów LED na własność lub skorzystania z opcji wynajmu ekranów LED w Toruniu.

TRANSPARENT

Ultralekka konstrukcja oraz przezroczystość na poziomie 70% zwraca uwagę każdego. Ta innowacyjna technologia świetnie sprawdza się w ekspozycjach targowych, prezentacjach produktu czy akcjach promocyjnych marki.

INDOOR

Ekrany INDOOR dostępne w kilku wariantach. Różnią się wielkością piksela, modułów czy jasnością. Parametry dobieramy z myślą o jak najefektowniejszym prezentowaniu różnorodnych treści.

OUTDOOR

Niezawodne i odporne na warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Wielkoformatowe ekrany LED OUTDOOR idealnie sprawdzają się przy organizacji koncertów i do montażu na elewacjach budynków.

INTERAKTYWNA PODŁOGA LED

Wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami podczas eventów, prezentacji czy targów. Podłoga reaguje na dotyk, tworząc dynamiczne obrazy i animacje.

POSTERY REKLAMOWE

Uniwersalne nośniki reklamowe, które możesz zastosować w każdym miejscu. Postery reklamowe zaprojektowaliśmy z myślą o połączeniu najnowszej technologii multimedialnej, mobilności oraz estetycznego wyglądu.

Zrealizowane montaże ekranów LED-owych w Toruniu

W wielu galeriach handlowych natkniesz się ekrany i telebimy, które montowaliśmy. Również oprawa wizualna targów, koncertów oraz wydarzeń sportowych w Toruniu często jest tworzona z wykorzystaniem naszych ekranów ledowych.

Zapoznaj się z wybranymi realizacjami i zobacz, jakie możliwości oferujemy!

Chcesz wynająć telebim lub ekran LED w Toruniu?

Nie ma problemu! Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz!