Ekrany LED Wrocław

Wynajem / Sprzedaż

Zamów wycenę Skontaktuj się

LedLIVE — kim jesteśmy?

Jesteśmy najlepszym dostawcą ekranów LED we Wrocławiu. Od lat utrzymujemy silną pozycję na rynkach zarówno w Polsce, jak i w Europie. Proponujemy wynajem, sprzedaż oraz specjalistyczny serwis ekranów LED. Nieprzerwanie inwestujemy w rozwój naszych technologii, a poszukiwanie nowatorskich rozwiązań jest dla nas kluczowe.

Korzystając z najnowocześniejszych technologii ekranów LED Wrocław, tworzymy zachwycające aranżacje sceniczne i dostarczamy niezapomniane efekty wizualne. Każdy projekt dostosowujemy precyzyjnie do potrzeb klienta, korzystając z dostępnych możliwości ekranów ledowych.

Sprzedaż i Wynajem Ekranów LED Wrocław

Wrocław to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jednym z wyrazów tej współczesności, które zdobywają coraz większą popularność w stolicy Dolnego Śląska, są telebimy Wrocław. Można je dostrzec w wielu miejscach tego urokliwego miasta, niemal na każdym kroku.

Gdzie ekrany LED znajdują zastosowanie?

Ekrany reklamowe LED Wrocław, dzięki swojej wszechstronności i zaawansowanej budowie, znalazły szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Do najpopularniejszych obszarów, w których ekrany LED są wykorzystywane wewnątrz jak,  i na zewnątrz, należą m.in.:

Ekrany LED Wrocław, charakteryzują się wszechstronnością i nowoczesną konstrukcją, możliwą do montażu niemal w każdym miejscu. Telebimy są obecne w wielu sektorach i dziedzinach życia. Najczęściej spotykane zastosowania ekranów ledowych we Wrocławiu, zarówno w pomieszczeniach, jak i na otwartym powietrzu, obejmują m.in.:

Telebim led w jednej z galerii we Wrocławiu

Galerie Handlowe

Niezależnie od ich rozmiaru, czy to olbrzymie konstrukcje, czy mniejsze modele, czy wiszące, czy stojące, ekrany LED w galeriach handlowych mają wiele funkcji.

By przyciągnąć uwagę odwiedzających, wrocławskie galerie coraz częściej korzystają z diodowych ekranów w celu promocji produktów, informowania o zbliżających się wydarzeniach czy konkursach. Są one doskonałym środkiem do efektywnej komunikacji z klientem.

Zobacz realizacje retail

Transparentny ekran led Wrocław na konferencji 30 lat ARP

Konferencje, Targi i Wystawy

Na konferencjach i wystawach, ekrany LED Wrocław stają się niezastąpione w wyświetlaniu treści multimedialnych. Krystalicznie czysty obraz, jaki zapewniają współczesne wyświetlacze, gwarantuje efektywną komunikację podczas tych eventów. Wyjątkowa aranżacja z wykorzystaniem ekranów transparentnych w połączeniu z dopracowaną grafiką niesamowicie przyciąga wzrok uczestników.

Wynajem ekranów LED Wrocław to doskonały pomysł i narzędzie promocyjne na stoiskach targowych. Z nami, każde Twoje stoisko na targach, a także organizowane konferencje i wystawy we Wrocławiu, wyróżnią się i przyciągną uwagę odwiedzających!

Zobacz realizacje z targów

Ekrany LED Wrocław podczas koncertu zespołu muzycznego

Koncerty i Eventy

Na koncercie czy festiwalu muzycznym nie tylko dźwięki i artystyczne popisy decydują o sukcesie wydarzenia. Równie ważne są wizualizacje, które potęgują doznania i nadają imprezie niepowtarzalnego charakteru.

Z tego powodu ogromne telebimy Wrocław stają się kluczowym elementem takich wydarzeń. Dzięki imponującej jakości obrazu i mistrzowsko przygotowanym grafikom uczestnicy mają wrażenie przeniesienia się w zupełnie nowy świat wrażeń.

W LedLIVE połączyliśmy najnowocześniejsze techniki z kreatywnym podejściem, tworząc scenografie, które zostają w pamięci na długo. Dzięki zastosowaniu różnych rodzajów ekranów LED tworzymy wizualizacje, które doskonale współgrają z muzyką i efektami specjalnymi na scenie.

Zobacz realizacje z koncertów

Telebimy LED Wrocław wykorzystane do stworzenia interaktywnego tła w miejscu wręczania nagród dla zawodników

Wydarzenia Sportowe​

Imprezy sportowe przyciągają tłumy entuzjastów sportu. W tej kategorii, ekrany LED Wrocław stanowią niezastąpiony element. Nowoczesne ekrany LED, przystosowane do trudnych warunków atmosferycznych, które umieszczane są na stadionach czy w halach sportowych, służą m.in. do:

  • wyświetlania wyników na elektronicznych tablicach,
  • prezentowania reklam na bandach przy boisku,
  • informowania widzów poprzez panele informacyjne.
Dzięki specjalnie zaprojektowanym animacjom i grafikom, te ekrany wzmagają emocje kibiców i zachęcają do gorącego dopingu. Sprawiają, że każde spotkanie sportowe jest pełne niesamowitej energii i niezapomnianej atmosfery!

Zobacz realizacje sportowe

Potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem
ekranów LED we Wrocławiu?

Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!

Ekrany LED Wrocław — jaką technologią dysponujemy?

W naszej ofercie prezentujemy ekrany LED Wrocław, które podzieliliśmy na 5 głównych kategorii. Każda z nich zawiera wyświetlacze o różnych specyfikacjach, takich jak wielkość piksela czy jasność, oraz różniących się zastosowaniem. Dopasowujemy ekrany do indywidualnych potrzeb klienta oraz przewidywanego zastosowania. Oferujemy również:

  • zaawansowane oprogramowanie, w tym komputery sterujące, procesory wideo, scalery oraz kompleksowe urządzenia,
  • spersonalizowane projekty wizualno-techniczne,
  • projekty wykonawcze związane z budową i montażem ekranów LED.

W LedLIVE masz możliwość zakupu ekranów na własność albo skorzystania z oferty wynajmu ekranów LED we Wrocławiu.

TRANSPARENT

Ultralekka konstrukcja oraz przezroczystość na poziomie 70% zwraca uwagę każdego. Ta innowacyjna technologia świetnie sprawdza się w ekspozycjach targowych, prezentacjach produktu czy akcjach promocyjnych marki.

INDOOR

Ekrany INDOOR dostępne w kilku wariantach. Różnią się wielkością piksela, modułów czy jasnością. Parametry dobieramy z myślą o jak najefektowniejszym prezentowaniu różnorodnych treści.

OUTDOOR

Niezawodne i odporne na warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Wielkoformatowe ekrany LED OUTDOOR idealnie sprawdzają się przy organizacji koncertów i do montażu na elewacjach budynków.

INTERAKTYWNA PODŁOGA LED

Wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami podczas eventów, prezentacji czy targów. Podłoga reaguje na dotyk, tworząc dynamiczne obrazy i animacje.

POSTERY REKLAMOWE

Uniwersalne nośniki reklamowe, które możesz zastosować w każdym miejscu. Postery reklamowe zaprojektowaliśmy z myślą o połączeniu najnowszej technologii multimedialnej, mobilności oraz estetycznego wyglądu.

Zrealizowane montaże ekranów LED-owych we Wrocławiu

W licznych galeriach handlowych we Wrocławiu możesz dostrzec nasze ekrany. Dzięki naszym rozwiązaniom, wizualizacje targów, koncertów oraz imprez sportowych we Wrocławiu stają się bardziej atrakcyjne dla uczestników.

Zajrzyj do naszej galerii realizacji i przekonaj się o szerokim zakresie możliwości, które proponujemy!

Chcesz wynająć telebim lub ekran LED we Wrocławiu?

Nie ma problemu! Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz!