O nas

Zespół LedLIVE® działa na rynku od kilkunastu lat stale podnosząc sobie poprzeczkę w tworzeniu nowych realizacji. Nieustanny rozwój, pogłębianie wiedzy na temat nowych i innowacyjnych rozwiązań w świecie diody LED to nasza pasja. LedLIVE® to trzy formy działalności: sprzedaż, wynajem i serwis ekranów w technologii LED. Dzięki połączeniu sprzedaży, wynajmu i serwisu działamy jako lider w branży ekranów LED w Polsce. Jesteśmy pionierem na rynku ekranów LED w technologii transparentnej, która oferuje niespotykane dotąd możliwości ich wykorzystania. Działalność firmy odbywa się w wielu segmentach, takich jak media, reklama, retail, public czy event, a swój obszar działania rozszerza również na rynki zagraniczne. Zainteresowany? Chętnie podzielimy się z Tobą swoją pasją do świata diody LED. Każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem. Dzięki czemu efekty naszych realizacji są tak wyjątkowe i niepowtarzalne.

ikona CEO
CEO

To nie tylko Założyciel, ale osoba, która każdego dnia rozwija sukces firmy, dbając o jej poziom merytoryczny oraz wiarygodność. Obecny w biurze, terenie, blisko ludzi, od początku utrzymuje standard biznesowy, oparty na lojalnych relacjach z klientami oraz rzetelności świadczonych usług. Entuzjazm, znajomość branży, ciągła komunikacja z partnerami handlowymi sprawia, że nasze ekrany pojawiają się w nowych miejscach w kraju i na świecie. Team work to podstawowa zasada, w myśl której CEO buduje markę LedLive.

ikona dział sprzedaży
Dział sprzedaży

Zaangażowanie, profesjonalizm, pasja, ukierunkowanie na potrzeby to nasza dewiza. Każdy projekt prowadzony jest indywidualnie, na podstawie konkretnych wytycznych i oczekiwań. Dążymy do osiągnięcia bezpośrednich oraz długofalowych relacji z każdym zainteresowanym. Doradzamy na każdym etapie procesu sprzedażowego, tak aby osiągnąć maksymalne zadowolenie klienta. Współdziałamy w zespole, aby efekt finalny dał satysfakcję zarówno partnerom, jak i nam.

ikona dział eventowy
Dział eventowy

Przekaż nam temat eventowy, a otrzymasz niepowtarzalny majstersztyk. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu, zmysłowi estetycznemu oraz kompetencjom tworzymy unikatowe instalacje. Targi, stoiska ekspozycyjne, wydarzenia sportowe, rozrywkowo-kulturalne to nasza codzienna rzeczywistość. Szablonowość, rutyna są nam obce. Działamy kreatywnie, tworząc wydarzenia z odpowiednią scenografią a opracowywanie pomysłu to prawdziwy brainstorming. Współpraca w zespole oraz z klientem jest dla nas nieodzownym elementem pracy.

ikona dział graficzny
Dział graficzny

W tym miejscu powstają wizje na nadanie ekranom ekspresji graficznej. Tworzymy kontenty statyczne, animacyjne oraz najbardziej oryginalne projekty 3D. Dostosowujemy je do aranżacji wnętrza, przewodniej tematyki oraz wskazówek klienta. Bardzo chętnie i z powodzeniem przejmujemy inicjatywę, tworząc całościowe wizualizacje, przedstawiając własne pomysły, doradzając. Wiedza grafików oraz ich wyobraźnia sprawiają, że materiały graficzne urzekają oryginalnością.

ikona dział projektowy
Dział projektowo-techniczny

Nasze instalacje są profesjonalne dzięki koordynacji projektu na każdym etapie jego tworzenia. Opracowujemy oraz wykonujemy dedykowane konstrukcje, dobierając wymagane urządzenia peryferyjne. W ramach diagnostyki i wizji lokalnych dostosowujemy szczegóły montażu pod indywidualne wymogi techniczne i specyfikę miejsca. Integrujemy wdrożenia oraz użytkowanie zaproponowanych systemów, poprzez instruktaż i stały kontakt z zamawiającymi. Wiedza branżowa, umiejętności praktyczne oraz pozytywna energia działu projektowego sprawiają, że nasze realizacje są jedyne w swoim rodzaju. Dzięki własnym wypracowanym patentom oraz pełnej dyspozycyjności techników finalizujemy powierzone nam zadania sprawnie i rzetelnie.

ikona dział serwisu
Dział serwisu

Wieloletnia obsługa nośników Led i praca z technologią od podstaw sprawiła, że oferujemy fachowy kompleks usług konserwacyjnych. Reagujemy szybko, oferujemy support zdalny, wsparcie techniczne. Pracujemy w ramach umów gwarancyjnych oraz wszelkiego rodzaju zleconych usług naprawczych. Wykonujemy testy techniczne. Specjalizujemy się w serwisach ekranów transparentnych.

ikony biuro
Biuro

Sprawne koordynowanie działań to kolejny element naszego sukcesu. Biuro odpowiada za należyty przepływ dokumentów, komunikację z klientem, wsparcie w realizacji zadań oraz reprezentowanie firmy. To jeden z filarów prężności naszego teamu oraz dobrej atmosfery.