Reklama telebim – Termy Bukovina # NewYear 2018

Kto był i widział, ten wie, że Sylwester w górach to niezapomniane przeżycie, które kojarzy się z tym szczególnym, niekreślonym klimatem, który tak lubimy poczuć zimową porą. I tym razem nie było inaczej. Sylwester 2018 organizowany w kompleksie basenów geotermalnych Termy Bukovina to kwintesencja magii – feeria barw i świateł, 5 godzin szalonej zabawy w rytmie muzyki, niesamowita mieszanka pozytywnych emocji. Kto jak kto, ale mieszkańcy Podhala potrafią organizować imprezy, wykorzystując przy tym nowinki technologiczne i nietypowe rozwiązania.

I my tam byliśmy,… jako współtwórcy widowiska i atrakcji. Odpowiadaliśmy za zapewnienie niezwykłej oprawy świetlnej i efektowne projekcje na ekranach LED. Jako profesjonaliści w branży reklamy świetlnej, od lat uczestniczymy w dużych eventach, dostarczając nowoczesne rozwiązania technologiczne z wykorzystaniem reklam świetlnych na telebimach, dlatego realizacja i tego projektu zakończyła się sukcesem. Reklama telebim to atrakcyjny wizualnie, nowoczesny nośnik informacji tekstowy lub tekstowo-graficzny, który przykuwa wzrok rzeszy odbiorców. Spełnia dwojaką funkcję – to środek przekazu treści reklamowej, a zarazem zachwycający, wielokolorowy obraz, który jest ważnym elementem udanej scenografii eventowej. Niesamowite efekty świetlne intensywnie oddziałują na zmysły i wyobraźnię, tworząc klimat sprzyjający relaksowi i dobrej zabawie. Nośniki LED zbudowane są ze świecących diod ulokowanych w bliskiej od siebie odległości, dzięki czemu tworzą jednolity, wyrazisty i wyjątkowo realistyczny obraz. Reklama świetlna LED emituje światło, które wpływa na percepcję wzrokową, dzięki czemu otrzymujemy iluzoryczny obraz rzeczywistości – widziane przedmioty wydają się atrakcyjniejsze lub po prostu inne. Rozwiązania zastosowane w Bukowinie pozwoliły na uzyskanie fenomenalnego złudzenia optycznego. Efekt możliwy do osiągnięcia przy wykorzystaniu wysokiej jakości ekranów LED, które zapewniają wyraźny obraz, bogactwo kolorów i wysoką rozdzielczość, dzięki zastosowaniu nowoczesnych diod.

Połączenie wody, światła to duet o wyjątkowych walorach estetycznych. Nic zatem dziwnego, że imprezy organizowane na basenach gromadzą rzeszę gości chętnych do podziwiania tak atrakcyjnego widowiska. My również z przyjemnością podejmujemy się tego typu wyzwań, bo woda to nasz żywioł, a światło to nasza domena i pasja. Zapraszamy za rok do kompleksu basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej na wspaniałe widowisko światła i muzyki.

Życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!