Telebimy Indoor

ekrany led wewnętrzne

Live TV

Live SLIM

Live FIX

W każdej przestrzeni komercyjnej, biurowej i obiekcie sportowym świetnie sprawdzą się umilające oczekiwanie lub odpowiedzialne za reklamę telebimy. Na sprzedaż posiadamy ekrany LED wewnętrzne w wersji:

  • Live TV,
  • Live SLIM,
  • Live FIX.

Poszczególne modele wewnętrznych ekranów LED pozwalają na zastosowanie ich w różnych sferach danej przestrzeni, dzięki temu każdy odbiorca jest postawiony przed ich wieloaspektowym oddziaływaniem. Każdy z modeli telebimów na sprzedaż różni się od siebie parametrami technicznymi – kształtem, wielkością, rozdzielczością itp. wszystkie jednak zostały wyprodukowane z myślą o sprawnym i skutecznym odtwarzaniu spotów, reklam oraz różnego rodzaju obwieszczeń. Wewnętrzne ekrany LED charakteryzują się szeroką funkcjonalnością i zakresem zastosowań oraz możliwością dostosowania do bieżących potrzeb właścicieli.

Wszystkie urządzenia były projektowane z myślą o ich reklamowej funkcji i przeznaczeniu, w związku z czym producenci dokładnie zadbali o ich efektowny i niebanalny wygląd. Na skutek tego wszystkie telebimy na sprzedaż w naszym sklepie prezentują się pierwszorzędnie. Wewnętrzne ekrany LED wyróżniają się neutralną i prostą formą, dzięki czemu dopasują się do każdej przestrzeni. Dodatkowo wykorzystane w nich materiały są bardzo wysokiej jakości, w związku z czym urządzenia będą przyciągać wzrok odbiorców przez długi czas. Telebimy dostępne w sprzedaży są wyjątkowo łatwe w obsłudze – bardzo szybko i bezproblemowo można wprowadzać wszelkie zmiany w obrazach i spotach, które są na nich wyświetlane.