STOISKA NA TARGI
obok, których nikt
nie przejdzie obojętnie!

Strona główna » Stoiska na targi

Mimo dynamicznego rozwoju internetu i telekomunikacji, nic nie  zastąpi osobistego kontaktu z klientem. Dlatego, udział w targach i bezpośrednie spotkania z kontrahentami odgrywają tutaj kluczową rolę.  Stoiska na targi to nie tylko istotny element wizerunkowej kampanii firmy, ale przede wszystkim miejsce, gdzie można skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji. Atrakcyjnie przygotowane stoisko targowe stworzone z naszych ekranów LED pomoże Ci w zwróceniu na siebie uwagi i pozyskaniu nowych kontaktów biznesowych.

Stwórz niezapomniane stoisko targowe z naszym ekranem transparentnym LEDLIGHT

Ultralekka konstrukcja i przeźroczystość na poziomie 70% to największe atuty ekranów LEDLIGHT. Dzięki temu aranżacje wykonane z ich użyciem przyciągną uwagę niemal każdej osoby biorącej udział w targach.

Rozwiązanie pozwala na dynamiczne wyświetlanie efektownych treści wideo oraz grafik, które wzmocnią Twój przekaz marketingowy. Ekran LEDLIGHT zapewnia doskonałą jakość obrazu, zachowuje lekkość oraz elegancki design.

Stoisko na targi jest łatwe w montażu i demontażu, co czyni je idealnym rozwiązaniem na tego typu eventy. Dodatkowo, jego modularna konstrukcja umożliwia dostosowanie rozmiaru i kształtu do indywidualnych potrzeb Twojego stoiska na targach.

Wykorzystaj technologię LEDLIGHT, aby Twoje stanowisko na targach angażowało i edukowało potencjalnych klientów, zwiększając tym samym szanse na nawiązanie trwałych relacji biznesowych.

Z pomocą naszych rozwiązań stoisko targowe stanie się punktem centralnym targów!

Sprzedaż i wynajem stoisk na targi w każdej branży

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu stoisk na targi. Zapewniamy elastyczność i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki bogatej ofercie technologii LED jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom różnorodnych branż i wydarzeń targowych.

Dowolna długość wynajmu

Od jednego do kilku dni. Nie mamy ograniczeń czasowych i możemy wynająć Ci sprzęt na tak długo jak będziesz potrzebować. Jesteśmy bardzo elastyczni!

Dowozimy stoiska na miejsce

Stoisko z ekranami LED, zabudową targową czy produktami dostarczamy własnym transportem na miejsce targów.

Zapewniamy montaż i demontaż

Nasza doświadczona ekipa zmontuje zaprojektowane dla ciebie stoisko na targi. Po zakończonym evencie dokonamy demontażu całej instalacji.

Samodzielna obsługa stoiska

Przeszkolimy Cię z obsługi ekranów LED. Pokażemy jak je włączać i wyłączać oraz jak uruchomić zapętlony, wcześniej przygotowany content.

Dedykowany realizator

Jeśli masz taką potrzebę możemy zapewnić Ci realizatora na czas targów lub realizacji LIVE. Dzięki niemu będziesz miał pełną kontrolę nad wyświetlanym contentem podczas spotkań na stoisku targowym z różnymi klientami.

Koszty wynajmu

Ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się Twoimi potrzebami. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Wynajem ekranów led do stworzenia stoiska to doskonała opcja dla firm, które uczestniczą w targach okazjonalnie lub chcą zminimalizować koszty związane z uczestnictwem w wydarzeniach.

Oferujemy różnorodne rozwiązania, od prostych, łatwych w montażu konstrukcji, po zaawansowane, w pełni spersonalizowane projekty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

LIVE RENTAL P3.9​

Zalety stoisk targowych zbudowanych z ekranów LED​

Wizualna atrakcyjność

Dynamiczne, kolorowe treści zwiększają atrakcyjność stoiska, wysoka jasność przyciąga uwagę odwiedzających

Nowoczesny wizerunek marki

Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala zaprezentować się w sposób innowacyjny

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Stoisko zbudowane z ekranów LED w całości można wykorzystać jako powierzchnię do prezentacji

Łatwa zmiana oprawy graficznej

W przeciwieństwie do tradycyjnych zabudów targowych, dzięki ekranom LED możemy zmieniać wygląd stoiska podczas trwania targów

Opcja interakcji

Ekrany z opcją interakcji skutecznie zwiększają zaangażowanie odwiedzających i zapadają w pamięć

Nieskończone możliwości

W naszej ofercie targowej posiadamy ekrany transparentne, ekrany standardowe

Stoiska targowe — nieograniczone możliwości konfiguracji

Wykonane z transparentnych ekranów ledowych stoiska na targi, oferują nieograniczone możliwości konfiguracji. Dzięki modułowej budowie stoisk, można je elastycznie konfigurować, co umożliwia eksperymentowanie z różnorodnymi układami i rozmiarami. Pozwala to nam na stworzenie przestrzeni idealnie dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb, celów marketingowych i dostępnej przestrzeni. Zobacz nasze przykładowe konfiguracje poniżej.
Podwieszane stoisko na targi zbudowane z transparentnych ekranów LED
konfiguracja 1
Stoisko na targi z interaktywną podłogą i transparentną ścianą
konfiguracja 2
Transparetne pylony do ustawienia w dowolnym miejscu stoiska targowego
konfiguracja 3
Każdy element stoiska, od ścian po podłogi, może być indywidualnie zaprojektowany. Elementy stoiska na targach mogą zostać przez nas podwieszone jak i standardowo ustawione na gruncie.
 
Dodatkowo różne rodzaje ekranów ledowych oraz nowoczesne technologie dostępne w naszej ofercie, takie jak ściany wideo, interaktywne podłogi, czy inteligentne oświetlenie, mogą być ze sobą zintegrowane, aby zwiększyć atrakcyjność wizualną i funkcjonalność stoiska.
 
W ten sposób przyciągamy uwagę odwiedzających, ale także jesteśmy w stanie wykonać bardziej dynamiczną i angażującą prezentację produktów i usług na stoisku targowym.

Zaprezentuj w wyjątkowy sposób swoją ofertę
na stoisku targowym

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz!
Pomożemy Ci w zaprojektowaniu i montażu stoiska na targach oraz w przygotowaniu oprawy graficznej!

Od projektu do realizacji — stoisko na targi dopasowane do Twoich potrzeb

Nie masz pomysłu na swoje stoisko targowe? Ale wiesz czego potrzebujesz? Zaprojektujemy stoisko na targi według Twoich wytycznych, łącząc kreatywność z funkcjonalnością. Stworzymy unikalną i przyciągającą uwagę przestrzeń, która w pełni odda ducha Twojej marki.
Stoiska, które tworzymy mogą składać się w całości z ekranów LED, ale nie tylko.
 
Nasz zespół ekspertów w dziedzinie projektowania i realizacji stoisk targowych skupi się na stworzeniu nie tylko estetycznego, ale przede wszystkim efektywnego środowiska, które będzie maksymalizować Twoją widoczność i interakcje z potencjalnymi klientami.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy kompleksową obsługę od projektu stoiska, przez wizualizacje graficzne, aż po obsługę, montaż i demontaż po skończonych targach. Współpracując z nami, masz pewność, że Twoje stoisko targowe będzie nie tylko spektakularne, ale także skonstruowane w sposób umożliwiający najskuteczniejsze przedstawienie oferty.

Stoiska targowe, które stworzyliśmy z ekranów LED-owych

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i znaleźć najlepsze rozwiązanie stoiska targowego dla Twojej firmy. Czy to na sprzedaż, czy na wynajem, zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Wykorzystaj moc naszych rozwiązań przy tworzeniu stoiska na targi!
Skontaktuj się z nami przez formularz lub telefonicznie.

 LED’S DO IT!