Telebim – co to jest?

Wiemy, że wygląda jak ogromnych rozmiarów telewizor, ale przyjrzyjmy się bliżej definicji telebimu.

W skrócie, jest to bardzo duży ekran diodowy, nazywany również wizyjnym lub LED (dioda elektroluminescencyjna, angielski skrót od Light- Emitting Diode). Jednak w powszechnym użyciu najczęściej stosuje się nazwę: telebim.

Powyższy opis nie wyczerpuje jednak definicji telebimu, aktualnie na rynku dostępne są nośniki całkowicie bezgłośne, ultra cienkie, wypukłe lub wklęsłe, pionowe oraz poziome, ekrany o wysokim stopniu przeźroczystości dedykowane dla elewacji szklanych, możliwe do ekspozycji w centrum handlowym bądź w muzeum doskonale zastępujące klasyczne nośniki przekazu.

Tego rodzaju sprzęt elektroniczny jest skonstruowany w taki sposób, aby przetrwać w każdych warunkach atmosferycznych. Dzięki specjalistycznej konstrukcji, telebimy są odporne na duże nasłonecznienie i wilgoć, spowodowaną deszczem, śniegiem, czy gradem. W każdej sytuacji obraz na ekranie zawsze jest wyraźny. Ponadto, jasność w tym wypadku jest o wiele wyższa niż na ekranach plazmowych, co dodatkowo sprzyja dobrej widoczności.

Produkty, które posiadamy w naszej ofercie są bardzo wysokiej jakości. Oparte na cyfrowej technologii diodowej, cechują się doskonałą rozdzielczością i wysoką intensywnością kolorów. Te pokaźnych rozmiarów ekrany to przede wszystkim jedna z najskuteczniejszych form reklamy zewnętrznej. Obraz wyświetlany z telebimu dociera do bardzo dużej grupy odbiorców – przechodniów i kierowców.

Ponadto, budowa modułowa pozwala na tworzenie przeróżnych kształtów, które dodatkowo przyciągną wzrok zainteresowanych. Oprócz tego, telebim jest doskonałą pomocą w organizacji masowych wydarzeń na mniejszą i większą skalę. Idealnie sprawdzi się na meczu, podczas koncertu i innych spotkań, na których nie wszyscy uczestnicy mogą dostrzec to, co dzieje się na głównej scenie. Dzięki diodowemu ekranowi, nawet ci, którzy są w bardzo dalekiej odległości mogą widzieć bardzo wyraźny obraz tego, co dzieje się na scenie.

Tego rodzaju sprzęt jesteśmy w stanie postawić niemal na każdym terenie, dostosowując odpowiednią wielkość i rodzaj do danej przestrzeni.

LEDLIVE.pl © 2016. All rights reserved.