CO KONIECZNIE MUSISZ WIEDZIEĆ O C SEED TV?

Pierwszy na świecie rozkładany telewizor – C-seed

Skąd pomysł na stworzenie innowacyjnego składanego wyświetlacza TV?

Funkcjonujemy w realiach intensywnej pracy, maksymalizacji tempa wszelkich naszych aktywności. Praca absorbuje większość część naszego dnia a czas wolny, staje się produktem deficytowym. To wymusza poszukiwanie takich rozwiązań, które jak najlepiej odpowiedzą na potrzeby wymagającego konsumenta. Zapewnią połączenie możliwości wydajnej pracy oraz stworzą przestrzeń do rozrywki, odpoczynku czy spotkań towarzyskich. Digitalizacja, sztuczna inteligencja, automatyzacja procesów jest nie tylko złotym standardem w środowiskach biznesowych, ale również staje się teraźniejszością na innych płaszczyznach. Dostęp do wielkoformatowej technologii video, niezależnie od miejsca, bez skomplikowanej obsługi i zbędnego zabierania przestrzeni gwarantuje nowy, pierwszy na świecie rozkładany telewizor C SEED.

Na czym polega nowatorstwo najdroższego telewizora na świecie C SEED TV?

Nowatorska konstrukcja, która nie zabiera przestrzeni

C SEED TV to prawdziwe odkrycie w dziedzinie technologii wyświetlania i innowacyjnych systemów elektronicznych. To pionierska tak wysokiej klasy propozycja audio-wideo. Prawdziwy majstersztyk dla wszystkich zwolenników luksusowych stref relaksu. Stworzeniu telewizora MicroLED przyświecała myśl o połączeniu najwyższej jakości rozwiązań z dziedziny projektowania, inżynierii, technologii i precyzji. Pierwszy na świecie odporny na warunki atmosferyczne rozkładany nośnik LED to kwintesencja współpracy C SEED i Porshe Design, niezaprzeczalnych innowatorów nowoczesnych i stylowych rozwiązań. Impulsem do prac projektowych była chęć wprowadzenia przełomowej kategorii produktów ekskluzywnych. Efekt przerósł oczekiwania wszystkich. Stworzona klasa MicroLED TV stała się wielokrotnie nagradzaną ikoną stylu, zmieniającą dotychczasowe postrzeganie technologii w naszym prywatnym otoczeniu.

Precyzyjne wykonanie zapewnia doskonały efekt

Od tej pory możemy oglądać ulubione filmy, transmisje sportowe czy programy praktycznie w każdym miejscu. Wysokojakościowe przetwarzanie video tworzy realistyczne obrazy z głębią przetwarzania kolorów 16 bitów oraz zaawansowanym przetwarzaniem HDR10+, aby zapewnić doskonałe wrażenia wizualne. Dodając do tego perfekcję designu i estetykę formy możemy śmiało stwierdzić, że ten składany ekran to wielki krok naprzód. Nowa era, która wyprzedza konwencjonalne wyświetlacze telewizyjne.

Dla jakich zastosowań i korzyści został zaprojektowany rozkładany telewizor C SEED TV?

C-Seed – rozkładany telewizor dla każdej przestrzeni

Rozkładane wyświetlacze LED, INDOOR czy OUTDOOR, są dedykowane zarówno dla klienta biznesowego, jak i prywatnego. Odpowiednie dla dużych korporacji oraz pojedynczych konsumentów. Jednym słowem, wszystkich, którzy cenią sobie zautomatyzowane i wyrafinowane produkty high-tech. Z potencjału kompleksowych rozwiązań C SEED mogą z powodzeniem korzystać hotele,  wszelkie obiekty wypoczynkowe z rozbudowaną strefą akwenową czy plenerowym studiem telewizyjnym. Nie sposób nie wspomnieć o cieszących się coraz większym powodzeniem  kunsztownych przestrzeniach ogrodowych oraz strefach tarasowych. Oryginalna roślinność, ekskluzywny basen czy nadmorska plaża, wyposażona w meble pergola a do tego wysuwający się imponujący wielkoformatowy telewizor. Ta wizja staje się rzeczywistością, oferując pakiet rozrywki na świeżym powietrzu, w kontakcie z przyrodą i jednocześnie genialnie zaprojektowaną technologią. To nieoceniona dawka komfortu, pozwalająca na pełen relaks w zupełnie nowych realiach.

C SEED SUPERMARINE — ultranowoczesny telewizor na jachty

Nowa definicja luksusu

C SEED display to pierwsza tego typu propozycja telewizji na jachty. Nigdy do tej pory pasjonaci rejsów nie mogli cieszyć się elektroniką najnowszej generacji podczas żeglarstwa jachtowego. Nieosiągalne wcześniej doznania rozrywkowe okazują się realną możliwością. To nowy poziom cyfrowych atrakcji przeniesionych w warunki plenerowe. Rozsuwany TV jest połączeniem geniuszu inżynieryjnego i perfekcyjnego designu. Supermarine to wyjście naprzeciw oczekiwaniom najwyższej jakości produktów dla niekonwencjonalnego użytkowania. W czym tkwi tajemnica? Unikalny system napędu elektrycznego, oparty na kombinacji generatorów pionowych i poziomych chowa ekran do minimalnej głębokości, oszczędzając cenne miejsca na i pod pokładami. Cała mechanizacja wymaga jedynie 30 sekund, aby bezgłośnie wznieść się na imponującą wysokość 3m. Panele Supermarine rozwijają się bezgłośnie, nie zakłócając w żaden sposób komfortu wypoczywających. Inżynieryjny zmysł sprawia, że nawet najmocniejsze słońce i jaskrawe światło dzienne nie zaburza odbioru obrazu. Śmiało nazywany najdroższym na świecie telewizorem produkt C SEED oferuje wyjątkową jasność 4000 Nitów oraz współczynnik kontrastu na poziomie 7000:1. Wszystko po to, aby móc cieszyć się największymi emocjami i wyjątkową rozrywką video na pokładzie. Ten rozkładany TV jest prawdziwą ucztą dla koneserów eleganckiego wzornictwa, minimalistycznej estetyki i doskonałego wykonania. CSEED TV jest zaprojektowany tak, aby pasował do architektury superjachtów oraz ultranowoczesnych elementów aranżacji przestrzennej. Stąd jego opływowy kształt, stylowe aluminiowe wykończenie, nowoczesna linia. Wysublimowany minimalizm to wyróżnik rozkładanych telewizorów LED. Dzięki zintegrowaniu z kontrolerem mediów 4K sterowaniem HDR10+ oraz najwyższej klasy systemem dźwiękowym całość oferuje niepowtarzalne doznania dla oka i ucha podczas odpoczynku pod gołym niebem.

C SEED INDOOR — fenomenalny telewizor do luksusowych wnętrz

Rezultat technologii podążającej za sztuką

C SEED, dzięki możliwościom, jakie daje materiał i kinetyka, przeznaczony jest również do zastosowań wewnętrznych. Specjalnie skomponowana rama została zintegrowana z płytą rezonansową, która rozkłada się, a następnie płynnie, osadza na podstawie. Poprzez naciśnięcie przycisku podłoga otwiera się i w ciągu kilku sekund otrzymujemy harmonijnie rozsuwający się 165 lub 137-calowy wyświetlacz. Zastosowana technologia Adaptive Gab Calibration sprawia, że granice między skrzydłami ekranu są całkowicie niewidoczne. Wbudowany dźwięk zapewnia wrażenia akustyczne a widz, może cieszyć się oszałamiającymi wrażeniami, daleko poza dotychczasowymi możliwościami, jakie oferowały telewizory Lcd i Oled. Funkcjonalność podąża za formą, wizualnie spójną z zamysłem projektowym. Pierwszy na świecie rozkładany telewizor INDOOR stanowi spektakularny element do luksusowych domów, apartamentów oraz niepowtarzalnych lokalizacji biznesowych.

Dlaczego C SEED TV jest tak wyjątkowy?

Nowatorska sztuka dźwięku – C-Seed Hyde 125 Outdoor Speakers

Fenomen wyświetlaczy C SEED polega również na mistrzowskiej projekcji dźwięku, dostosowanej do wielkich otwartych przestrzeni. Nieodzownym elementem całościowego rozwiązania stały się więc pasywne głośniki zewnętrzne HYDE 125, które dzięki zastosowanej technologii L-Acoustics, oferują genialne brzmienie na imprezach plenerowych. Każdy głośnik ma kąt wiązki 110 stopni, przez co system może pokryć nawet duże tarasy czy rozbudowane strefy ogrodowe, zapewniając stabilne i ekscytujące wrażenia dźwiękowe. Optymalna moc 125 decybeli gwarantuje rozrywkę nawet podczas najbardziej hałaśliwych imprez przy basenie, ale jednocześnie zapewnia doskonałą projekcję stonowanego dźwięku pod kątami wystarczająco szerokimi, aby dotrzeć do każdego miejsca w przestrzeni, w czasie bardziej nastrojowych spotkań. Głośniki zewnętrzne C SEED HYDE 125 w każdym detalu są zaprojektowane tak, aby wiernie odtwarzać każdy niuans subtelnych dźwięków, jak i głębię mocnych bitów, nawet w wietrzne dni. Zastosowany korpus rezonujący pozwala na wzmocnienie efektów dźwiękowych podczas relaksu przy koncercie czy rozrywce filmowej, a elementy technologiczne L-Acoustics, takie jak: obudowa współosiowa, wentylacja laminarna czy punkt źródłowy, umożliwiają transmisję precyzyjnego dźwięku, z perfekcyjną akustyką i jakością studyjną. Cały system jest niezwykle wygodny, dosłownie na wyciągnięcie ręki. Aplikacja C SEED Audio daje pełną kontrolę nad słuchaniem muzyki na świeżym powietrzu, wygodnie i  praktycznie. Możemy dowolnie regulować głośność, balans, tonację, a tym samym tworzyć swoje własne innowacje dźwiękowe. Cały mechanizm wysuwania i chowania się HYDE 125 oparty jest na zdalnej obsłudze poprzez smartfon lub tablet. Luksusowy design oraz koncepcja podziemnej zabudowy idealnie komponują się z rozkładanym telewizorem C SEED, oferując niespotykany do tej pory zestaw do wypoczynku czy meetingów towarzysko-biznesowych.

Świetne brzmienie na otwartej przestrzeni to przejaw geniuszu

Zachwycony? Zapraszamy do kontaktu!