Poster LedLIGHT mocno wyróżnia się spośród całej klasy cyfrowych totemów. Zastosowana technologia transparentna czyni produkt unikatowym i plasuje go na wysokim miejscu w rankingu innowacyjnych nośników mobilnych. Transparentny poster LED jest dziś coraz częściej wykorzystywany do kreatywnych instalacji, wymagających niskiej wagi i przepuszczalności światła. Wyraźna i przykuwająca wzrok reklama graficzna nienaruszająca architektury przestrzeni to zdecydowanie największa zaleta postera reklamowego LED.

Ograniczanie elementów konstrukcyjnych i ciężkiej zabudowy, dbałość o estetykę wykonania stają się coraz bardziej istotnymi elementami przy wyborze wyświetlacza. Transparentny poster led jest szczególnie atrakcyjny dla odbiorców. Pozwala na wyświetlanie obrazów i animacji w sposób bardziej efektowny i intrygujący niż tradycyjne standy czy ekrany LED. Siła odbioru i zapamiętania przekazu graficznego jest o wiele większa, co jest szczególnie istotne w obiektach handlowych czy branży targowej.

Transparentny poster led — uniwersalny nośnik reklamowy, który możesz zastosować w każdym miejscu

Transparentny poster LedLIGHT został zaprojektowany z myślą o połączeniu najnowszej technologii multimedialnej, mobilności oraz estetycznego wyglądu. Ze względu na przejrzystość nośnik pozwala na wykorzystanie miejsc, które w innym przypadku byłyby nieużywane.

Zakrzywiony transparenty ekran led

Poszerzamy zatem zakres ekspozycji reklamowej o wszelkiego rodzaju przeszklenia: okna sklepowe, gabloty wystawiennicze i witryny w galeriach handlowych. Są to dość strategiczne punkty ze względu na uwagę odbiorcy.

Poster nie blokuje widoku do wnętrza pomieszczenia, otwierając je całkowicie dla klienta i zachęcając do zapoznania się z ofertą. Dzięki transparentności i subtelnemu designowi doskonale sprawdzi się w każdym otoczeniu, zarówno ekskluzywnym, jak i minimalistycznym. Jest to jedyny nośnik wolnostojący o tak dużej uniwersalności. Pozwala na dostosowanie do wystroju pomieszczeń, bez zakłócania ich charakterystycznego stylu. Ma to duże znaczenie, kiedy chcemy zmieniać lokalizację postera led, manewrować pomiędzy pomieszczeniami. Można go umieścić w pobliżu ściany bez przesłaniania istniejącej aranżacji bądź jako delikatny element oddzielający w przestrzeni otwartej. W każdym z tych przypadków transparentny poster LedLIGHT wprowadzi charakterystyczny graficznie akcent, rozjaśni wnętrze i wpuści cenne, naturalne światło.

Funkcjonalny poster reklamowy — zmieniaj lokalizację w zależności od potrzeb

Jeśli zależy nam na kompleksowych działaniach marketingowych sprzężonych z technologią cyfrową i jednoczesnej mobilności rozwiązania transparentny poster LedLIGHT jest udanym wyborem. Pozwoli nam na podejmowanie wszechstronnej kampanii reklamowej podczas różnych wydarzeń, zmieniając miejsca, wygodnie, bez dodatkowych nakładów czasowych czy finansowych.

 

Transparentny poster reklamowy - zastosowanie ekranu led

 

Wyświetlacz możemy wykorzystywać bardzo szeroko. Zakupiony dla salonu sprzedaży w innym czasie może prezentować nasze produkty czy usługi na stoisku targowym. Uniwersalność stosowania oraz fakt, że poster harmonijnie współgra z każdym otoczeniem przekonują do produktu coraz większą ilość specjalistów visual marketingu.

Transparenty poster led to idealna propozycja dla:

  • galerii handlowych i wszelkich obiektów retail,
  • salonów wystawienniczych,
  • witryn, gablot ekspozycyjnych,
  • branży targowej,
  • przedsięwzięć eventowych – konferencje, wydarzenia promocyjne,
  • powierzchni biurowych, lobby, nowoczesnych galerii.

Wygodny w użyciu poster led — dla łatwej obsługi

Transparentny poster LedLIGHT to niezwykła prostota obsługi. Jest łatwo przenośny i można go swobodnie przestawiać. Wbudowany sterownik połączony z playerem, wygodna aplikacja do zarządzania oprogramowaniem czynią produkt funkcjonalnym i praktycznym. Zasilanie sieciowe sprawia, że możemy dowolnie zmieniać miejsce nośnika, bez konieczności stosowania dodatkowych przyłączy prądowych.

Transparentny poster led podczas eventu

Sam transport i przechowywanie są dostosowane do jak największej mobilności postera. Ergonomiczna skrzynia transportowa typu flight case i niska waga umożliwiają szybką i sprawną zmianę lokalizacji. Z punktu widzenia sprawnych działań promocyjnych czy braku czasu na każdorazowe przygotowywanie miejsca ekspozycyjnego to bardzo duży atut. Z transparentnym posterem LedLIGHT nie musimy martwić się o konfigurację. Zarządzanie wyświetlanymi contentami graficznymi jest łatwe. Możemy więc cieszyć oko odbiorcy ciekawymi, dynamicznie zmieniającymi się obrazami.

Pokaż swój biznes efektownie i nieprzeciętnie — animacje 3D na posterze reklamowym

Jeśli myślimy o cyfrowej sztuce wizualnej w branży reklamowej czy wystawienniczej, to transparentny poster LedLIGHT sprawdzi się idealnie. Zwłaszcza jeśli zależy nam na żywych, dynamicznych contentach 3D. Logo, zdjęcie produktu czy pojedynczy wzór graficzny zaanimowany na posterze osiąga niezwykły efekt, mocno zapadający w pamięć. Dodatkowo, dzięki przejrzystości nośnika osiągamy efekt głębi i przestrzeni a wyświetlana grafika wygląda bardziej dynamicznie i interesująco.

Transparentny poster led w galerii handlowej

Trójwymiarowe obrazy o wiele bardziej przyciągają uwagę, działają na percepcję i zmysły a co za tym idzie, pozwalają znacząco wzmocnić nasz branding. Badania nad rozpoznawalnością marki i całym procesem budowania jej świadomości jednoznacznie pokazują, że klienci chętniej wybierają produkty, które dobrze znają i które po prostu dobrze im się kojarzą. Ogromne znaczenie ma odpowiednie oddziaływanie na emocje konsumentów, bo te w dużym stopniu wpływają na cały proces sprzedażowy. Wyjątkowe wrażenia wizualne, jakie oferuje transparentny poster LedLIGHT, mogą zdecydowanie poprawić wizerunek naszej marki. Wspólnie z nami stworzysz wyjątkowy projekt graficzny, który doskonale pokaże twoją markę lub produkt.

 

Targi i pawilony – wykreuj wyjątkową atmosferę na stoisku

Transparentny poster LedLIGHT to świetne narzędzie, które można wykorzystać na targach, podczas eventów, wydarzeń promocyjnych czy konferencji. Lekkość, mobilność oraz brak konieczności montażu ułatwiają sprawną organizację stoiska. Poster jest ustawny, a dzięki wariantowi dwustronnemu zwiększamy widoczność oraz zasięg dotarcia do odbiorców. Przy bardziej rozbudowanych pawilonach wystawienniczych poster umieszczony od strony głównego pasażu może pełnić funkcję zapraszającą gości i informującą o produktach, profilu firmy.

Transparentny poster reklamowy na targach

Dlatego jest to rewelacyjny nośnik LED do wyświetlenia ofert specjalnych czy nowości dostępnych na targach. Wynajem ekranu led na targi lub inny podobny event będzie idealnym rozwiązaniem.

Jeśli dysponujemy stoiskiem wielkopowierzchniowym, możemy połączyć postery i w ten sposób stworzyć oryginalne transparentne ścianki ledowe. Co istotne, zastosowana technologia transparentna powoduje, że wyświetlacz nie zaburza architektury stoiska ani całościowej aranżacji wizualnej. Umożliwia prezentację animacji współgrającej z rzeczywistym obiektem znajdującym się za ekranem. To jeszcze nie koniec zalet tego innowacyjnego nośnika. Transparentny poster LedLIGHT podświetlony od tyłu przy właściwie dobranym contencie może tworzyć wyjątkowe efekty świetlne. Jest to więc produkt, który oprócz funkcji promocyjnej może być także wykorzystywany do budowania atmosfery na stoisku.

Wypełnij przestrzeń komercyjną i przyciągnij klientów

Recepcje hotelowe, muzea, pomieszczenia biurowe, lobby i galerie handlowe. Bez wątpienia w tych obiektach, transparentny poster led zapewni innowacyjne zagospodarowanie przestrzeni oraz przyciągnie uwagę konsumentów. Centra handlowe często posiadają przestrzenne pasaże, które można wykorzystać jako miejsce do umieszczenia posterów reklamowych.

Transparentny poster reklamowy w firmowym lobby

Prestiżowe marki przywiązują dużą wagę do wystroju oraz samej reklamy, która powinna być skuteczna, wyróżniająca się, ale nie krzykliwa. Transparentny poster LedLIGHT ze swoim subtelnym, eleganckim designem jest idealną propozycją na potrzeby reklamowe nowoczesnych, luksusowych salonów sprzedaży. Pozwala podnieść pozytywne doświadczenia klientów, wzmocnić przekaz marki. Łączy funkcję skutecznej wizualnej komunikacji z estetyką i elegancją. Pozbawiony masywnej obudowy, oparty na technologii diody transparentnej, pasuje do najbardziej stylowych wnętrz komercyjnych.

 

Chciałbyś wykorzystać transparentny poster led? Skontaktuj się z nami, podpowiemy Ci jak wykorzystać go najlepiej.

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu lub sprzedaży ekranów LED.

 

LED’S DO IT!