Ekrany LED INDOOR – odkryj swoje wnętrza na nowo

Dwustronny nośnik LED INDOOR z technologią AmbiLIVE w Galerii Arkadia

Ekrany LED INDOOR stają się coraz częstszym elementem wzbogacającym otaczające nas pomieszczenia. Sięga po nie branża retail, chcąc unowocześnić swoje wnętrza i skutecznie wypromować własną markę czy usługi. Przewaga nad dotychczasowymi, konwencjonalnymi formami statycznymi jest niewątpliwa. Wewnętrzne wyświetlacze LED obok ewidentnej funkcji reklamowej mogą fantastycznie udekorować przestrzeń zarówno w mniejszych obiektach, jak i wielkopowierzchniowych. Kluczem jest wybór odpowiedniego produktu, wkomponowanie go w architekturę i zaprojektowanie oryginalnego materiału graficznego.

Właściwie dobrany ekran LED INDOOR potrafi odpowiednio podkreślić atmosferę wnętrza, wyeksponować miejsce, nadać mu dodatkowego designerskiego charakteru.

Dzięki temu reklama nie jest nachalna, bo oprócz ewidentnych sygnałów marketingowych oferuje również wartości dodatkowe, jak walory estetyczne i możliwość dekoracyjnego współgrania z otoczeniem. Jest przyjemniejsza dla oka i lepiej odbierana przez konsumenta.

Sale konferencyjne przyszłości – sięgnij po innowacyjne nośniki LED INDOOR

Nowoczesny nośnik INDOOR w lobby budynku Siemens Warszawa

Ekrany LED przeznaczenia wewnętrznego to doskonałe rozwiązanie dla stref biurowych. Nowoczesne sale konferencyjne coraz częściej przechodzą z poziomu standardowych rzutników i tablic na system wygodnych wyświetlaczy LED. Dzięki temu możemy sprawnie przeprowadzić sesję firmową czy prezentację dla klientów. Szerokie możliwości oprogramowania pozwalają również na obsługę rozbudowanych wideokonferencji, co staje się obecnie normą. Kompaktowa budowa umożliwia zaprojektowanie aranżacji LED INDOOR w praktycznie dowolnym rozmiarze i nietypowym ułożeniu ścian wnętrza. Brak ograniczeń przestrzennych jest dużą zaletą, zwłaszcza z punktu widzenia zróżnicowanej obecnie architektury biurowców. Możliwości oprogramowania są olbrzymie. Współczesna zaawansowana technologia LED pozwala więc na oryginalne zaprojektowanie funkcjonalnej sali konferencyjnej z możliwością instalacji kilku zintegrowanych nośników. Ma to niewątpliwe atuty praktyczne, a sama przewaga nad ekranami LCD jest kolosalna. Wystarczy wspomnieć o dłuższej żywotności, lepszych parametrach jakościowych, jak chociażby jasność, czy bezramkowości wyświetlaczy LED.

LED INDOOR jako must have w branży retail

Aranżacja wewnętrzna w Galerii Złote Tarasy

Te i inne względy sprawiają, że ekrany LED INDOOR z powodzeniem znajdują zastosowanie w centrach handlowych. Sprzedawcy mogą zapewnić bieżące treści promocyjne czy komunikaty informacyjne w zupełnie nowej, ciekawej odsłonie. To już nie monotonne informacje marketingowe, ale atrakcyjne i dynamicznie zmieniające się obrazy. Konsumenci otrzymują aktualną ofertę reklamową a oprócz tego dodatkową wartość – fantastyczne wrażenia wizualne, które zachęcają i pozytywnie wpływają na proces zakupowy.

Nośniki reklamowe przeznaczenia wewnętrznego mają lekki, estetyczny wygląd. Nie przytłaczają otoczenia. Można je idealnie wkomponować w przestrzeń retail. Technologia mocowania pod kątem oraz podwieszania znacznie poszerzają możliwości zastosowania. Cienka grubość kabin pozwala na sufitowe zastosowanie nawet wielkopowierzchniowych ekranów. Przykładem takiej instalacji jest dwustronny nośnik P3.9 w warszawskiej Galerii Arkadia. Podobne ekrany cieszą oko klientów w Galerii Wileńskiej. Warto wspomnieć o nietypowych miejscach ekspozycji, idealnie dostosowanych do architektury miejsca. Zamontowany na ścianie pod balustradą LiveSlim w Galerii Złote Tarasy pokazuje, w jak dekoracyjny i innowatorski sposób można zamontować ekran LED INDOOR. Takie rozwiązania znacznie poprawiają wizerunek miejsca oraz utrwalają jego dobry odbiór w świadomości odwiedzających. Tak jak wszędzie, liczy się zasada pierwszego pozytywnego wrażenia.

Ekrany LED INDOOR – nie tylko dla reklamy

Nowoczesny INDOOR SLIM – Grzybowska Park

Ekran powinien mocno pobudzać nasze bodźce wizualne i wywoływać dobre samopoczucie. Z tego względu wyświetlacze cyfrowe LED są już nie tylko elementem pasaży komunikacyjnych i obszarów typowo komercyjnych. Mają stymulować nie tylko nasze decyzje zakupowe, ale również gwarantować miłe emocje, dawać odprężenie, odpoczynek. Nośniki LED INDOOR pojawiają się więc w strefach relaksu jako udogodnienie dla klientów biznesowych, szukających odpowiedniego miejsca do pracy czy osób, chcących po prostu wypocząć i spokojnie spędzić czas. Emitując odpowiednie materiały graficzne, budujemy urokliwą atmosferę, a ta sprawia, że zadowolony klient chętnie wraca do miejsca. Najbardziej pozytywnym odbiorem cieszą się ściany LEDowe. Odpowiednio wbudowane w architekturę otoczenia tworzą miłe dla oka płaszczyzny. Nasza instalacja w Galerii Zabrze jest przykładem zastosowania ekranu LED INDOOR jako elementu strefy wypoczynkowej.

Dlaczego warto zastosować ekran LED INDOOR w lobby ?

Instalacja INDOOR w Trinity Park III

Wewnętrzne ekrany LED są coraz częściej obecne w otwartych przestrzeniach biurowych, przykuwając uwagę odwiedzających oraz pracowników. To obecnie bardzo wyraźny trend. Design lobby to już nie tylko surowe korytarze, projektowane w jednolitych szarościach. Pojawia się roślinność, elementy sztuki a wraz z nimi oryginalne instalacje LED. Przygotowane w formie pasów (Trinity Park III) czy totalnie awangardowe ekrany LED INDOOR na suficie (Warsaw Spire) uatrakcyjniają lobby biurowców. Pomieszczenia nabierają charakteru i zachęcają do zatrzymania się na dłużej. Instalacje świetlne ożywiają przestrzeń i współgrają z zazwyczaj nowoczesną infrastrukturą obiektów biurowych. Poza walorami artystycznymi pełnią w dalszym ciągu ważną funkcję praktyczną. Umożliwiają transfer wewnętrznych komunikatów, agendy, aktualnych informacji. Bardzo chętnie i coraz powszechniej sięgają po nie również właściciele hoteli, chcąc podnieść standard hallu, jako jednego z najważniejszych miejsc reprezentacyjnych. Dzięki pomysłowemu wykorzystaniu LED INDOOR możemy nadać hotelowemu lobby wyjątkowego charakteru, stworzyć gościom strefę komfortu.

Jak tworzymy niezapomniane eventy z naszymi ekranami LED INDOOR?

Realizacja eventu z zastosowaniem naszych LED INDOOR

Pomysłowe zastosowanie ekranów LED INDOOR to nasz sprawdzony sposób na realizację targów branżowych, prezentacji inauguracyjnych i wszelkich wydarzeń, które mają za zadanie oryginalnie i skutecznie wyeksponować produkt czy firmę. Przygotowując event umiejętnie, korzystamy z możliwości nośnika, wykorzystując jego potencjał technologiczny oraz planując niepowtarzalne scenografie graficzne. Nasze projekty są niebanalne. Potrafimy ciekawie połączyć nośniki klasyczne oraz Transparentne Ekrany LedLIGHT. Efekt? To niesamowite kompozycje wizualne i niezapomniane wrażenia. Jesteśmy liderami w organizacji stoisk targowych. Nie ograniczamy się do prostych i powtarzalnych propozycji. Tworzymy kreatywnie i z pasją, dobierając optymalne rozwiązania do zabudowy. Dbamy o najwyższy standard oprawy świetlnej i precyzję wykonania.

Zwróć się do nas po najlepsze dla siebie rozwiązanie LED INDOOR! Zachęcamy do kontaktu i współpracy.