Obecnie usługi eventowe nie są osobliwym zjawiskiem, zarezerwowanym tylko dla sfery entertainment. I co ważne, przypisanym jedynie do stereotypowego pojęcia „imprezy”. Stanowią raczej złoty standard, po który sięgają coraz szerzej poszczególne sektory biznesu w swoich działaniach wizerunkowo-promocyjnych. Organizacja eventów na najwyższym poziomie i przygotowanie niesamowitej oprawy graficznej to nasze największe atuty. Potwierdzają to nasze realizacje, których niewielką część znajdziesz na naszej stronie.

Czym wyróżniamy się spośród innych i dlaczego nasze eventy na długo zapadają w pamięć? Przygotowaliśmy 5 najważniejszych powodów, dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

1. Maksymalnie kreatywni, minimalnie sztampowi!

Event jako narzędzie marketingowe, sam w sobie nie jest niczym wyjątkowym. Raczej chodzi o to, aby organizowany event nabierał wyjątkowego i szczególnego charakteru za każdym razem, kiedy jest realizowany.

Event z oprawą graficzną stworzoną z transparentnych ekranów LED
Ekrany transparentne na targach EUROSHOP 2020

Gotowe schematy czy powtarzalne plany działania? Tego należy unikać i dążyć do wyróżnienia się spośród tzw. zmasowanego tłumu. To jest właśnie nasze motto. Bądź maksymalnie kreatywny, minimalnie sztampowy i zadbaj o klienta za każdym razem inaczej, ale zawsze tak samo profesjonalnie. Spraw, aby poczuł się fenomenalnie, a przygotowywany dla niego event był nieprzeciętny w swym poziomie i wykonaniu.

2. Organizujemy eventy w praktycznie każdej branży

Nie skupiamy się na organizacji eventów tylko w określonych branżach. Z powodzeniem realizujemy wszelkie przedsięwzięcia, w których można zastosować ekrany LED. Możliwości są więc bardzo szerokie. Ekrany w tej technologii są niezaprzeczalną wartością dodaną, podnoszącą jakość i wizerunek całego wydarzenia.

Organizacja eventow sportowych z ciekawymi aranżacjami z ekranów led
Niecodzienna aranżacja sceny w trakcie Silesia World Athletics 2021 w Chorzowie

Jako firma z mocną pozycją w organizacji i obsłudze eventów przygotowujemy uroczystości na scenach plenerowych oraz wewnętrznych, na dedykowanych konstrukcjach, w odpowiednio dobranych zabudowach. Powierzone projekty eventowe realizujemy kompleksowo, z oprawą graficzną i multimedialną.

3. Organizacja eventów z niesamowitą scenografią

Naszym olbrzymim atutem są stoiska wystawiennicze. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, graficznego kunsztu oraz wypracowanych umiejętności tworzenia estetycznej scenografii, potrafimy stworzyć naprawdę niesamowite miejsca ekspozycyjne. W zależności od rodzaju wydarzenia, miejsca na stoisku oraz ewentualnych wytycznych klienta, dopasowywany jest metraż, układ oraz rozdzielczość ekranów.

Całość oparta jest na stabilnej i estetycznej konstrukcji lub zabudowie. Wszystkie elementy wsporcze są tak dostosowane, aby nie zaburzać koncepcji i architektury pawilonu, a jednocześnie zapewniać odpowiednie i bezpieczne umocowanie nośników LED

Nasz system rozwiązań technicznych to efekt wieloletniego doświadczenia w organizacji najpopularniejszych i największych targów w Polsce i na świecie. Nie sposób nie wspomnieć o elitarnym Expo Dubaj, gdzie mieliśmy zaszczyt wykonać wystawę w polskim pawilonie, zdobywając uznanie najznakomitszych środowisk biznesu i kultury.

Organizacja eventu z ekranami LED, które wykorzystaliśmy do stworzenia przestrzeni na targach
Stoisko ekspozycyjne na targach FBE 2022

Powierzając nam swoje stoisko, otrzymasz rozwiązanie niebanalne oraz niepowtarzalne. Do każdej kreacji podchodzimy indywidualnie, nie powielamy projektów, a każdy z nich traktujemy jako jedyny i unikatowy. Dobieramy więc pomysły na scenografię LED oraz wyświetlane kontenty pod każdego klienta osobno, sugerując się charakterem wydarzenia, tematyką wystawienniczą czy aranżacją przestrzenną.

Kompaktowa budowa ekranów rentalowych pozwala na ich dzielenie, podwieszanie, wyginanie czy ustawianie kątowe. Chcesz udekorować swoje stoisko w oryginalne, diodowe segmenty przestrzenne? Nasz potencjał designerski pozwoli Ci na to. Oprócz standardowych kompozycji ekranów jest to interaktywna podłoga LED czy pomysłowe elementy sufitowe. Poprzez umiejętne połączenie ekranu LED klasycznego z przezroczystym oraz adekwatne zarządzanie grafiką możemy stworzyć fascynujące i niepowtarzalne instalacje.  Tak szeroki asortyment oferowanych rozwiązań, konfiguracja możliwości to efekt naszej praktyki zarówno jako wystawcy, jak i projektanta.

4. Wykonujemy projekty multimedialne idealnie dopasowane do wydarzenia

Choć stwierdzenie „ogranicza nas jedynie wyobraźnia” może się wydawać banalnym frazesem, to jednak idealnie opisuje to, jak bardzo kreatywnie podchodzimy do powierzonych nam projektów. Warto nadmienić, że za wysoki poziom naszych ekspozycji odpowiada w dużym stopniu kunszt graficzny. To właśnie wyświetlane na ekranach materiały sprawiają, że nasze realizacje prezentują się fenomenalnie. Opracowujemy:

  • filmy animacyjne,
  • materiały 3D,
  • grafikę przechodzącą przez ekrany LED ustawione w kilku planach,
  • oraz wiele innych wizualnych efektów.
Letnia scena labiryntu z naszymi ekranami LED
Aranżacja Letniej Sceny Labiryntu

Budowa kontentu jest każdorazowo przemyślana na podstawie wizji klienta, z wykorzystaniem naszej pomysłowości i zmysłu piękna. Dzięki temu stoisko może stać się prawdziwy dziełem sztuki, oddziałującym na emocje i doznania odbiorców.

5. Organizacja eventów z możliwością wynajmu ekranów LED

Oferujemy wynajem ekranów LED dla wydarzeń sportowych, spotkań biznesowych, konferencji czy imprez masowych. Jesteśmy ekspertem w przygotowywaniu oprawy graficznej LED na potrzeby otwarcia nowych placówek czy uroczystości, związanych z premierami produktowymi. Posiadamy telebimy zewnętrzne, wewnętrzne oraz transparentne ekrany LedLIGHT, które poprzez swoją unikatowość nadają instalacjom eventowym szczególnego charakteru. 

Wejście na rynek nowego modelu samochodu? Promocja nowej usługi? Okolicznościowy kongres naukowy?

Organizacja eventów z naszą pomocą, pomoże Ci najskuteczniej wypromować Twoją markę, osiągnąć zamierzony cel i wpłynąć na emocje oraz percepcje odbiorców.

Łączymy oprawę merytoryczną oraz artystyczną, dbając o to, aby każde wydarzenie było nie tylko perfekcyjnie zorganizowane, ale jednocześnie wywoływało niezapomniane wrażenia i zachwycało każdego z gości.

Szukasz niepowtarzalnej oprawy swojego EVENTU? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w organizacji eventu z naszymi ekranami led.

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu lub sprzedaży ekranów LED.

 

LED’S DO IT!