Idealny wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami

Podłoga interaktywna LED to nowoczesne rozwiązanie, które przyciąga uwagę i zaskakuje niezwykłymi efektami wizualnymi. Dzięki technologii LED, podłoga reaguje na dotyk, tworząc dynamiczne obrazy i animacje. To idealne narzędzie do tworzenia niezapomnianych wydarzeń, wystaw czy przestrzeni handlowych.

Moduły podłogi interaktywnej są łatwe w montażu i wygodne w transporcie

Dzięki interaktywnej podłodze jesteśmy w stanie kreatywnie wykorzystać dostępną przestrzeń oraz uzyskać realną, bezpośrednią komunikację z ekranem. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej innowacyjnej technologii, omówimy jej zastosowania i potencjał. Poznasz 7 powodów dlaczego podłoga interaktywna LED to strzał w dziesiątkę jeśli chcesz zainteresować użytkowników swoją ofertą lub zachęcić ich do podjęcia interakcji.

 

1. Podłoga interaktywna — błyskawiczna interakcja z odbiorcą

Forma interakcji wielopunktowej zapewnia szybki i płynny efekt, bez opóźnień. To bardzo czuły i nowoczesny mechanizm. Poprzez nawet delikatny dotyk wywołujemy dynamiczną zmianę wyświetlanej grafiki. Wszystko dzięki wbudowanym 16 punktom na każdy moduł gwarantującym czas odpowiedzi zredukowany do mniej niż 0,033 sekundy.

 

Tancerka na podłodze interaktywnej

Inteligentny system zapewnia silny efekt wizualny i niezapomniane przeżycia dla widzów. Przyciągamy uwagę, działamy na zmysły, i co najistotniejsze, angażujemy odbiorców. Interaktywna podłoga LED jest więc idealnym wyborem dla właścicieli marek chcących wyróżnić się oryginalną reklamą czy zaoferować publiczności dawkę naprawdę ekscytującej rozrywki. Osiągamy coś więcej niż wyraźną głębię kolorów i czytelny kontent. Wprawiamy grafikę w ruch, uzyskując realną komunikację z wyświetlaczem.

2. Stabilność i niesamowita wydajność nośna

Interaktywna podłoga LED stanowi połączenie maksymalnej użyteczności oraz bezpieczeństwa. To ekran led, po którym można nie tylko chodzić, tańczyć czy grać w piłkę. Możliwe jest również utrzymanie ciężaru samochodu, ponieważ nośność wyświetlacza wynosi ponad 2000 kg/m2. Taka skala osiągalnego obciążenia gwarantuje komfort swobodnego użytkowania, bez obaw o uszkodzenia czy rygorystyczne limity wagowe.

 

Podłoga interaktywna może wytrzymać duże obciążenie, nawet ciężar samochodu

Dodatkowo ekran jest wykonany z wysoce wytrzymałych materiałów, gwarantujących wydajność i bezpieczeństwo nawet przy długotrwałym stosowaniu, w różnych warunkach. Ważnym aspektem są specjalne rozwiązania ochronne jak przednia i tylna wodoodporna konstrukcja oraz powłoka zabezpieczająca.

3. Unikalna powłoka ochronna – najnowszy patent technologiczny

Zastosowana technologia powłoki zewnętrznej (COT) sprawia, że Interaktywna podłoga LED ma znacznie wyższą gładkość niż inne tego typu rozwiązania. Osiągamy jednolitą powierzchnię, a jednocześnie bardzo dobrą wytrzymałość mechaniczną, odporność na temperaturę oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Warstwy z których składa się interaktywna podłoga LED

Bezkolizyjność, brak ryzyka zarysowań, odkształceń czy pęknięć to znaczące zalety specjalnie opracowanej obróbki powierzchniowej. Do tego dochodzą właściwości antyultrafioletowe oraz antyrefleksyjne, zabezpieczające przed inwazyjnym działaniem światła i żółknięciem.

4. Doskonała widoczność w technologii regulowanej wysokości

Dzięki szerokiemu kątowi 360° Interaktywna podłoga LED może być wyraźnie widziana z dowolnego miejsca. Specjalnie zaprojektowane nóżki umożliwiają ustawienie wysokości w zakresie od 72 mm do 91 mm, co czyni rozwiązanie bardziej elastycznym.

 

Każdy moduł podłogi interaktywnej może być regulowany

System regulacji  zapewnia efekt precyzyjnego ustawienia podłogi nawet przy nierównym podłożu, dając płynny i wysokojakościowy obraz. Unikamy wizualnych przeskoków, otrzymując jednolitą taflę graficzną. Odrębną metodą instalacji jest wariant bez nóżek, z użyciem samych płyt łączących. Dzięki możliwości kastomizacji struktury mocującej i stabilizującej ekran podłogowy możemy stosować zarówno do instalacji stałej, jak i tymczasowej.

5. Estetyczna i łatwa w obsłudze podłoga interaktywna

Interaktywna podłoga LED to funkcjonalność, która idzie w parze z przyjemnym dla oka designem. Pomimo super mocnej wydajności nośnej konstrukcja nie jest ciężka. Waga pojedynczej kabiny 500 × 500 mm to jedynie 13 kg. Wyświetlacz nie przytłacza wizualnie i nie daje efektu zabrania wnętrza. Można go z powodzeniem wkomponować w nawet niewielką przestrzeń i uzyskać oryginalny projekt dla mało powierzchniowych obiektów.

 

Podłoga interaktywna składa się z modułów, które łatwo można ze sobą połączyć w całość

Estetyczna, nowoczesna linia projektowa i detale związane z wykończeniem sprawiają, że podłoga prezentuje się dobrze. To doskonały wybór dla wszystkich zwolenników inteligentnej i interaktywnej technologii, ceniących sobie standard wykonania oraz względy praktyczne. Magnetycznie zamocowana konstrukcja panelu znacznie zmniejsza czas obsługi i poprawia wydajność pracy. Moduł można wymienić w ciągu paru sekund, co czyni serwis łatwym i sprawnym.

6. Podłoga interaktywna  LED P2.6 — wysoka rozdzielczość oraz wyjątkowa jakość obrazu

Wyświetlacz występuje w kilku wariantach. Różni się wielkością piksela, konfiguracją diody, osiąganą rozdzielczością czy powłoką ochronną (maska poliwęglanowa, technologia COT). Szeroki zakres parametrów pozwala na dostosowanie produktu do wymagań klienta bądź specyfiki miejsca. Pod kątem wysokich właściwości szczególnie wyróżnia się Interaktywna podłoga LED P2.6, wydając się najlepszym wyborem dla wszystkich przedstawicieli retail, chcących zapewnić klientom atrakcyjny i angażujący ekran podłogowy:

Parametr (jednostka)

Wartość

Rozstaw pikseli (mm)

P2.604

Typ

Indoor

Gęstość piksela

147456

Konfiguracja diody

SMD1010 COT 1RGB

Rozmiar modułu (mm)

250 x 250

Rozdzielczość modułu

96 x 96

Rozmiar kabiny (mm)

500 x 500 x 85

Rozdzielczość kabiny

192 x 192

Waga kabiny (kg)

13

Jasność (cd/m²)

≥800 

Skala szarości (Bit)

≥14

Maksymalny pobór mocy (W/m²)

600

Średni pobór mocy (W/m²)

200

Odświeżanie (Hz)

≥3840

Try pracy

1/24 scan

Kontrast

3000:1

Konserwacja

front

Stopień ochrony

IP54

Interakcja

HCI sensory dotykowe

Wydajność wagowa (kg/m²)

2000

Stopień płaskości ekranu

≦1

System operacyjny

Windows 7/10

Temperatura pracy (°C)

0 ~ +50

Wilgotność pracy (%)

10 ~ 90

Certyfikacja

CE

 

7. Szerokie możliwości zastosowania w biznesie oraz sporcie

Pomysłów na wykorzystanie ekranu i tym samym zwiększenie atrakcyjności samego miejsca jest bardzo wiele. Interaktywna podłoga LED sprawdzi się w obiektach sportowych, komercyjnych, jak i rozrywkowych jako:

  • parkiet taneczny,
  • scena widowiskowa,
  • podłoga sportowa,
  • oryginalny wyświetlacz dla branży retail,
  • ekspozycja targowa,
  • salon wystawowy w galerii i muzeum,
  • sala zabaw,

Przykładowe zastosowanie podłogi interaktywnej w różnych miejscach

 

Może być zintegrowana z wyświetlaczem naściennym i tworzyć wielowymiarowe płaszczyzny graficzne. Co to oznacza dla odbiorców? Fantastyczne emocje i zapamiętanie. Wynajem podłogi interaktywnej jest doskonałą propozycją na przeprowadzenie kreatywnych kampanii promocyjnych, na potrzeby organizowanych eventów, wydarzeń, podczas których istotna jest integracja uczestników.

Wybierz nowoczesność w nowym wydaniu— wynajmij podłogę interaktywną

Mamy nadzieję, że nieco przybliżyliśmy Ci najważniejsze zalety podłogi interaktywnej LED. Jak sam widzisz oferuje ona szereg korzyści, wyraźnie przewyższając wszystkie dotychczasowe produkty multimedialne, do jakich przyzwyczaiło się nasze oko. To technologia nie obok, ale blisko nas. Pozwala na widowiskowe efekty świetlne, na które odbiorca ma bezpośredni wpływ, sterując samodzielnie wyświetlanym obrazem.

Wprowadza element zabawy i pozytywnych emocji.  Wyświetlacz podłogowy LED jest produktem stworzonym dla rozbudowanych cyfrowo projektów i atrakcyjnych przestrzeni zorientowanych na klienta. Wynajem podłogi interaktywnej stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla promotorów marki i właścicieli obiektów, chcących nadać miejscu fascynującego charakteru.

 

Chcesz zaangażować klientów lub uczestników wydarzenia? Skontaktuj się z nami, zapewnimy Tobie i twoim odbiorcom najnowszą technologię interaktywną!

Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży lub wynajmu ekranów LED.

 

LED’S DO IT!