Ekrany wewnętrzne LED INDOOR stają się coraz częstszym elementem wzbogacającym otaczające nas pomieszczenia. Sięga po nie branża retail, chcąc unowocześnić swoje wnętrza i skutecznie wypromować własną markę czy usługi. Przewaga nad dotychczasowymi, konwencjonalnymi formami statycznymi jest niewątpliwa. Wewnętrzne wyświetlacze LED obok ewidentnej funkcji reklamowej mogą fantastycznie udekorować przestrzeń zarówno w mniejszych obiektach, jak i wielkopowierzchniowych. Kluczem jest wybór odpowiedniego produktu, wkomponowanie go w architekturę i zaprojektowanie oryginalnego materiału graficznego.

 

Reklama DIOR na wiszącym ekranie wewnętrznym LED w galerii Arkadia
Dwustronny telebim wewnętrzny LED INDOOR z technologią AmbiLIVE zamontowaliśmy w Galerii Arkadia

Właściwie dobrany ekran wewnętrzny led potrafi odpowiednio podkreślić atmosferę wnętrza, wyeksponować miejsce, nadać mu dodatkowego designerskiego charakteru.

Dzięki temu reklama nie jest nachalna, bo oprócz ewidentnych sygnałów marketingowych oferuje również wartości dodatkowe, jak walory estetyczne i możliwość dekoracyjnego współgrania z otoczeniem. Jest przyjemniejsza dla oka i lepiej odbierana przez konsumenta.

W jakich wewnętrznych przestrzeniach ekran led sprawdzi się idealnie:

 

Sale konferencyjne — telebim wewnętrzny zamiast klasycznego rzutnika

Ekrany LED przeznaczenia wewnętrznego to doskonałe rozwiązanie dla stref biurowych. Nowoczesne sale konferencyjne coraz częściej przechodzą z poziomu standardowych rzutników i tablic na system wygodnych wewnętrznych telebimów LED. Dzięki temu możemy sprawnie przeprowadzić sesję firmową czy prezentację dla klientów. Szerokie możliwości oprogramowania pozwalają również na obsługę rozbudowanych wideokonferencji, co staje się obecnie normą. Kompaktowa budowa umożliwia zaprojektowanie aranżacji LED INDOOR w praktycznie dowolnym rozmiarze i nietypowym ułożeniu ścian wnętrza.

 

Instalacja wewnętrznego ekranu LED w nowym biurowcu na kampusie Siemens, zlokalizowanym na warszawskiej Pradze
Nowoczesny nośnik INDOOR w lobby budynku Siemens Warszawa

Brak ograniczeń przestrzennych jest dużą zaletą, zwłaszcza z punktu widzenia zróżnicowanej obecnie architektury biurowców. Możliwości oprogramowania są olbrzymie. Współczesna zaawansowana technologia LED pozwala więc na oryginalne zaprojektowanie funkcjonalnej sali konferencyjnej z możliwością instalacji kilku zintegrowanych nośników. Ma to niewątpliwe atuty praktyczne, a sama przewaga nad ekranami LCD jest kolosalna. Wystarczy wspomnieć o dłuższej żywotności, lepszych parametrach jakościowych, jak chociażby jasność, czy bezramkowości wewnętrznych wyświetlaczy LED.

Galerie handlowe — idealna przestrzeń do promocji w ciekawej formie

Te i inne względy sprawiają, że ekran LED INDOOR z powodzeniem znajdzie zastosowanie w każdym centrum handlowym. Sprzedawcy mogą zapewnić bieżące treści promocyjne czy komunikaty informacyjne w zupełnie nowej, ciekawej odsłonie. To już nie monotonne informacje marketingowe, ale atrakcyjne i dynamicznie zmieniające się obrazy, które przygotowujemy zgodnie z ustalonym projektem graficznym. Konsumenci otrzymują aktualną ofertę reklamową a oprócz tego dodatkową wartość – fantastyczne wrażenia wizualne, które zachęcają i pozytywnie wpływają na proces zakupowy.

Ekran wewnętrzny LED w wygiętej formie trafił do galerii Złote Tarasy
Aranżacja wewnętrzna w Galerii Złote Tarasy z opcją wygięcia ekranu

Nośniki reklamowe przeznaczenia wewnętrznego mają lekki, estetyczny wygląd. Nie przytłaczają otoczenia. Można je idealnie wkomponować w przestrzeń retail. Technologia mocowania pod kątem oraz podwieszania znacznie poszerzają możliwości zastosowania. Cienka grubość kabin pozwala na sufitowe zastosowanie nawet wielkopowierzchniowych ekranów.

Przykładem takiej instalacji jest dwustronny nośnik P3.9 w warszawskiej Galerii Arkadia. Podobne ekrany cieszą oko klientów w Galerii Wileńskiej. Warto wspomnieć o nietypowych miejscach ekspozycji, idealnie dostosowanych do architektury miejsca. Zamontowany na ścianie pod balustradą LiveSlim w Galerii Złote Tarasy pokazuje, w jak dekoracyjny i innowatorski sposób można zamontować ekrany wewnętrzne LED. Takie rozwiązania znacznie poprawiają wizerunek miejsca oraz utrwalają jego dobry odbiór w świadomości odwiedzających. Tak jak wszędzie, liczy się zasada pierwszego pozytywnego wrażenia.

Strefy relaksu — ekrany wewnętrzne LED zapewnią miła atmosferę i poczucie odprężenia

Ekran powinien mocno pobudzać nasze bodźce wizualne i wywoływać dobre samopoczucie. Z tego względu wyświetlacze cyfrowe LED są już nie tylko elementem pasaży komunikacyjnych i obszarów typowo komercyjnych. Mają stymulować nie tylko nasze decyzje zakupowe, ale również gwarantować miłe emocje, dawać odprężenie, odpoczynek.

Ekran Indoor LED w Grzybowska Park
Nowoczesny INDOOR SLIM – Grzybowska Park

Nośniki LED INDOOR pojawiają się więc w strefach relaksu jako udogodnienie dla klientów biznesowych, szukających odpowiedniego miejsca do pracy czy osób, chcących po prostu wypocząć i spokojnie spędzić czas. Emitując odpowiednie materiały graficzne, budujemy urokliwą atmosferę, a ta sprawia, że zadowolony klient chętnie wraca do miejsca. Najbardziej pozytywnym odbiorem cieszą się ściany LEDowe. Odpowiednio wbudowane w architekturę otoczenia tworzą miłe dla oka płaszczyzny. Nasza instalacja w Galerii Zabrze jest przykładem zastosowania ekranu LED INDOOR jako elementu strefy wypoczynkowej.

Strefy biurowe — ożywią przestrzeń i nadadzą jej charakteru

Wewnętrzne ekrany LED są coraz częściej obecne w otwartych przestrzeniach biurowych, przykuwając uwagę odwiedzających oraz pracowników. To obecnie bardzo wyraźny trend. Design lobby to już nie tylko surowe korytarze, projektowane w jednolitych szarościach. Pojawia się roślinność, elementy sztuki a wraz z nimi oryginalne instalacje LED.

Ekrany wewnętrzne LED zawieszone na ścianie w formie pasów dopełniły wnętrze w Trinity Park III
Instalacja INDOOR w Trinity Park III

Przygotowane w formie pasów (Trinity Park III) czy totalnie awangardowe ekrany LED INDOOR na suficie (Warsaw Spire) uatrakcyjniają lobby biurowców. Pomieszczenia nabierają charakteru i zachęcają do zatrzymania się na dłużej. Instalacje świetlne ożywiają przestrzeń i współgrają z zazwyczaj nowoczesną infrastrukturą obiektów biurowych. Poza walorami artystycznymi pełnią w dalszym ciągu ważną funkcję praktyczną. Umożliwiają transfer wewnętrznych komunikatów, agendy, aktualnych informacji. Bardzo chętnie i coraz powszechniej sięgają po nie również właściciele hoteli, chcąc podnieść standard hallu, jako jednego z najważniejszych miejsc reprezentacyjnych. Dzięki pomysłowemu wykorzystaniu LED INDOOR możemy nadać hotelowemu lobby wyjątkowego charakteru, stworzyć gościom strefę komfortu.

Eventy, targi i prezentacje — ekrany wewnętrzne LED wyeksponują twój produkt lub firmę

Pomysłowe zastosowanie ekranów LED INDOOR to nasz sprawdzony sposób na realizację targów branżowych, prezentacji inauguracyjnych i wszelkich wydarzeń, które mają za zadanie oryginalnie i skutecznie wyeksponować produkt czy firmę. Umiejętna organizacja eventu, w której wykorzystamy możliwości nośnika, jego potencjał technologiczny oraz planując niepowtarzalne scenografie graficzne.

Instalacja wewnętrznych ekranów LED Indoor na konferencji w stalowowolskim oddziale Politechniki Rzeszowskiej
Realizacja eventu z zastosowaniem naszych LED INDOOR

Potrafimy ciekawie połączyć nośniki klasyczne oraz Transparentne Ekrany LedLIGHT. Efekt? To niesamowite kompozycje wizualne i niezapomniane wrażenia. Jesteśmy liderami w organizacji stoisk targowych. Nie ograniczamy się do prostych i powtarzalnych propozycji. Tworzymy kreatywnie i z pasją, dobierając optymalne rozwiązania do zabudowy. Dbamy o najwyższy standard oprawy świetlnej i precyzję wykonania. Na tego typu wydarzenia polecamy krótkoterminowy wynajem ekranów led. Nasza ekipa montażowa wykona i złoży w całość całą konstrukcję, zapewni obsługę podczas wydarzenia, a po skończonym evencie złoży całość.

Szukasz ekranu wewnętrznego LED? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybraniu najlepszego rozwiązania dla Ciebie.

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu lub sprzedaży ekranów LED.

 

LED’S DO IT!