W jakim kierunku zmienia się współczesna reklama OUTDOOR?

Telebim LED staje się coraz popularniejszą formą reklamy OOH. Nie tylko z powodu skuteczności w docieraniu do potencjalnych odbiorców, ale także wymiaru ekologicznego oraz estetycznego. Najnowszej generacji ekrany LED zewnętrzne cechują się niskim poziomem zużycia prądu oraz wysoką efektywnością energetyczną. Do tego projektowane są w coraz bardziej subtelny sposób, tak aby, jak najefektywniej ukryć panele konstrukcyjne i wyeksponować sam obraz. Krótko mówiąc, wchodzimy w erę nowoczesnej zewnętrznej reklamy świetlnej, która oprócz treści marketingowych ma mieć również walory artystyczne. Przyciągać uwagę, zachwycać, dać się zapamiętać. Warto podkreślić możliwości animacji graficznej, której są pozbawione tradycyjne banery czy makiety reklamowe.

Niesamowite realizacje OUTDOOR – jak rozwijamy swój potencjał?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem rozwijamy się wraz z nowymi trendami, śledzimy nowinki branżowe i obserwujemy to, co się, dzieje na rynkach międzynarodowych. Jesteśmy obecni na targach, lokalnych i światowych, zarówno jako wystawca, jak i odwiedzający. Każdy nowy produkt z obszaru reklamy OUTDOOR jest najpierw wnikliwie sprawdzany pod względem jakości i możliwości zastosowania. Swoją wiedzę konsultujemy z głównymi partnerami, weryfikujemy zastosowane komponenty i parametry techniczne diody. Stale podnosimy nasze kompetencje, tak aby proponowane wyświetlacze OUTDOOR spełniały oczekiwania klientów i cieszyły oko odbiorców. W ciągu tych lat wykonaliśmy mnóstwo projektów na różnego rodzaju obiektach i terenach w przestrzeniach publicznych i komercyjnych. Są to realizacje w zakresie telebimów zewnętrznych wolnostojących czy ekranów LEDOWYCH montowanych elewacyjnie na różnego rodzaju kompleksach budowlanych. Tworzymy aranżacje LED dla obiektów sportowych, klientów indywidualnych czy firm szukających nowatorskiej reklamy wielkoformatowej. Wykonujemy projekty OUTDOOR dla wymagającej klienteli retail, poszukującej niebanalnej i dobrze widocznej reklamy zewnętrznej. Doskonałym przykładem jest ekran P10 140m2 na Galerii Mokotów. Zastosowana najnowocześniejsza technologia z systemem precyzyjnego łączenia kabin, ultra lekką konstrukcją i cichym trybem pracy sprawiają, że produkt jest idealnie zaadaptowany do architektury i charakteru miejsca.

TELEBIM LED ZEWNĘTRZNY – w jakich wariantach występuje?

LED OUTDOOR to szeroka półka produktowa. Pod tym hasłem rozumiemy klasyczne, masywne nośniki, przeznaczone do instalacji, wymagających stabilności i szybkiego, sprawnego montażu, jak wolnostojące telebimy reklamowe czy transmisyjne na obiektach sportowych. Odpowiedni dobór surowców oraz wysoki poziom szczelności i ochrony przed czynnikami atmosferycznymi zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo pracy w każdych warunkach, również w trybie działania ciągłego. Nowe trendy rynkowe wymusiły na technologii stworzenie równie wydajnych LED OUTDOOR w wersji Slim. Te modele cechuje wyjątkowa lekkość, subtelna i cienka obudowa, pozwalająca na bezpośredni montaż na ścianie oraz dająca możliwość specyficznych ustawień przestrzennych. Uzyskujemy więc jakość i linię ściany wizyjnej w obszarze nośników zewnętrznych. Patenty technologiczne, w które wyposażone są ultranowoczesne EKRANY LED ZEWNĘTRZNE, zapewniają emisję materiałów graficznych z intensywniejszą subtelnością kolorów, cieniowaniem i nasyceniem barw. Poziom jasności, nawet do 10000 nitów, zapewnia ostre i naturalnie wyglądające obrazy nawet w bezpośrednim świetle słonecznym lub intensywnym oświetleniu zewnętrznym. Wysoki współczynnik kontrastu i częstotliwość odświeżania gwarantują niesamowite doznania podczas transferu dynamicznych obrazów czy filmów.

W jaki sposób dobieramy rozwiązania dla wyświetlaczy OUTDOOR?

Tworzymy oprawę LED w różnorodnym zakresie zastosowań i ekspozycji. Naszą zaletą jest praktyczna wiedza, dotycząca możliwości konstrukcyjnych. Dzięki temu, że działamy również w obszarze szeroko pojętego projektowania, jesteśmy w stanie zaproponować klientom wiele rozwiązań, również tych najbardziej nietypowych. Telebimy zewnętrzne wolnostojące, jedno i dwustronne, montowane na dedykowanych konstrukcjach są w wieloletnim standardzie naszych usług. Najbardziej spektakularne to jednak nowatorskie wyświetlacze OUTDOOR, umieszczane na elewacjach budynków. Chmielna Park w P3.9 to przykładowa realizacja dla zastosowania ekranu LED w przestrzeni biurowej. Zamontowany na Jasnej Górze nośnik 6m2 pokazuje, w jaki sposób można połączyć nowoczesną i funkcjonalną technologię LEDOWĄ z nawet najbardziej tradycyjną architekturą.

Kompaktowa budowa OUTDOOR umożliwia osiągnięcie niemalże wszystkich rozmiarów ekranów. Mamy więc klasyczne nośniki w podstawowych wymiarach znanych nam monitorów. To złoty kanon na rynku bilbordów reklamowych. Warto podkreślić jednak spektakularne realizacje OUTDOOR na fasadach obiektów. Czyli wszędzie tam, gdzie chcemy umieścić czytelny przekaz marketingowy na dużej przestrzeni. Technologia montażu kątowego umożliwia instalację LED OUTDOOR do ścian narożnych. Mając na uwadze doświadczenie naszych techników i stale pogłębianą wiedzę branżową śmiało podejmujemy się wyzwań w postaci ekranów na fasadach galerii i innych dużych obiektów. Zapewniamy bezpieczny montaż. Każdy detal konstrukcyjny dobierany jest z najwyższą estetyczną starannością. Odpowiednio do oczekiwań klienta, charakteru miejsca czy oczekiwań architektonicznych. Naszej pracy przyświeca myśl o indywidualnym i elastycznym podejściu do powierzonych projektów. Tam, gdzie trzeba, wykorzystujemy, sprawdzone rozwiązania, zapewniając sprawność prowadzonych działań. Przy nieszablonowych zapytaniach dobieramy produkt LED OUTDOOR oraz wszelkie dodatkowe elementy tak, aby uczynić daną realizację wyjątkową. Dbamy o zadanie od strony softu, konfiguracji i kontentu graficznego. Czynimy reklamę zewnętrzną skutecznym środkiem przekazu, nie tylko harmonijnie współgrającym z przestrzenią publiczną, ale nadającym jej dodatkowego waloru estetycznego.

EVENTY w obszarze OUTDOOR – dlaczego tak bardzo się wyróżniamy?

Wynajem EKRANU ZEWNĘTRZNEGO to doskonały sposób na aranżację wszelkich wydarzeń oraz imprez plenerowych. W zależności od charakteru EVENTU oraz efektu, jaki ma przynieść, przygotowujemy oprawę LED OUTDOOR, dostosowując się do dostępnej przestrzeni, wskazanego metrażu. Dobieramy właściwą konstrukcję wsporczą, mając na uwadze wszelkie elementy związane ze sceną czy planem organizatora. Ustawiamy nośniki zewnętrzne w taki sposób, aby dostosować się do możliwości terenu, rozmachu uroczystości czy planowanej widowni. Naszym doradcą jest nieograniczona wyobraźnia. OUTDOOR EVENT w naszym wydaniu to połączenie kompetencji oraz pasji. Dbamy o to, aby cała instalacja LED spełniała nie tylko wszelkie standardy techniczne, ale pozostawiała niezapomniane wrażenia. Dużą część naszych EVENTÓW stanowią wydarzenia sportowe. Memoriał Kamili Skolimowskiej jest imprezą, dla której regularnie projektujemy oryginalne strefy Winner. Zmysł estetyczny i artystyczne, kreatywne podejście do materiałów graficznych determinują nasze działania w podejściu do tworzenia całej scenografii OUTDOOR.

 

To nie tylko wynajem. To tworzenie niezapomnianych emocji.

Zapraszamy do kontaktu. Wybierzemy dla Ciebie odpowiedni ekran i uczynimy Twój projekt najlepszą lokalizacją reklamową.