Czas na zupełnie nową jakość dla przestrzeni OOH. Ekrany transparentne, dotąd zarezerwowane dla wnętrz i witryn w pomieszczeniach zamkniętych, przeżywają swój technologiczny renesans. Telebim zewnętrzny LedLIGHT OUTDOOR to kolejna modyfikacja przezroczystych wyświetlaczy LED, wynik inwestycji w badania i rozwój reklamy cyfrowej.

 

Transparentny telebim zewnętrzny nowej generacji
Najnowsza wersja transparentnego LedLIGHT

Optymalizacja parametrów ochrony przed działaniem zróżnicowanych temperatur czy mocnego nasłonecznienia pozwala na bezpieczną zewnętrzną i stałą instalację. Możemy zatem emitować obrazy w miejscach, w których standardowe „klasyki” nie do końca mogłyby znaleźć swoje zastosowanie. A dodatkowo, uzyskujemy coś więcej — niesamowity efekt wizualny.

Transparentny telebim zewnętrzny LedLIGHT — dlaczego to prawdziwy must-have ?

Transparentne ekrany led LedLIGHT odznaczają się unikalnym designem. Lekkość, przejrzystość, smukła linia projektowa to jedne z jego wielu wyróżniających cech. Dzięki temu można wykonać piękne projekty bez krawędzi, z wyraźnym otwarciem na przestrzeń. Odpowiedni stopień transparentności zapewnia niepowtarzalną jakość wyświetlanych animacji, nie wymuszając ograniczenia widoku oraz nie blokuje światła słonecznego. Nie bez kozery, entuzjaści technologii LED szybko docenili ten aspekt. Przejrzystość może ogromnie zwiększyć potencjał reklamy outdoor. A konkretnie także sam zakres dostępnych miejsc. Dla samego odbiorcy oznacza to milsze dla oka obrazy, mocniejsze wrażenia.

Funkcjonalność oraz aspekty praktyczne idą więc w parze z wymiarem estetycznym. Kompozycje oparte na technologii transparentnej są bardziej subtelne i idealnie pasują do nowoczesnych przestrzeni. Otwiera to nowe kierunki instalacji w miejscach, które wcześniej dotąd nie były możliwe.

 

Odporny na wodę, słońce i kurz – wysoce funkcjonalny LedLIGHT OUTDOOR

Przeźroczysty telebim zewnętrzny to olbrzymi krok do przodu w technologicznym rozwoju OOH. Wysoka klasa komponentów i poziom zaawansowania parametrów sprawia, że ekrany transparentne LedLIGHT są stabilne i funkcjonalne. Co istotne, przystosowane do pracy permanentnej.

 

Odporny na warunki atmosferyczne zewnętrzny telebim w technologi transparentnej LED
Wodoodporny i trwały Ekran Transparentny LedLIGHT

Dzięki innowacyjnemu systemowi rozpraszania ciepła nośniki nie ulegają uszkodzeniom, spowodowanym bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Zyskujemy pewność trwałości obrazu. Unikalna powłoka klejowa, tworząca specjalną, wodoodporną warstwę chroni korpus oraz moduły ledowe. Odporność technologii transparentnej na poziomie IP65 to prawdziwe branżowe novum.

Parametry ekranu transparentnego OUTDOOR

To nie koniec atutów tego innowacyjnego rozwiązania. Klienci mogą wybierać spośród modeli LedLIGHT o średniej, jak i podwyższonej jasności (5500 nit). Dostosowanie, takie jak rozmiary kabin, kąty, rozstaw pikseli, współczynnik przezroczystości pozwala na osiągnięcie rozwiązania według potrzeb. Odświeżanie rzędu 3840 Hz gwarantuje wysoką jakość i dokładność wyświetlanej animacji.

Niewielka waga produktu (jedynie 15 kg/m2) nie tylko nadaje całej instalacji lekkości i finezji, ale jednocześnie ułatwia montaż oraz konserwację. Jeśli do listy zalet dodamy łatwość konfiguracji i inteligentne zdalne zarządzanie otrzymujemy totalnie nową odsłonę Digital Signage w przestrzeni zewnętrznych telebimów reklamowych.

Gdzie transparentny telebim zewnętrzny sprawdzi się najlepiej?

Ekrany LedLIGHT OUTDOOR to zaawansowane rozwiązanie dla miejskich i biznesowych Digital Signage. Doskonale eksponują się w każdej otwartej przestrzeni komercyjnej. Dlatego, sprawdzą się jako telebim zewnętrzny czy cyfrowy plakat przy wejściu, również w formie podwieszanej oraz instalowanej łukowo.

 

Transparentny telebim zewnętrzny w scenicznej aranżacji
Ekran transparentny jest fantastycznym elementem scenografii eventowej

Doskonała inżynieria, stojąca za tymi produktami, daje także możliwości wykorzystania eventowego podczas wydarzeń plenerowych. Wynajem telebimu na czas koncertu czy jakiejkolwiek imprezy masowej może stać się teraz oryginalnym elementem aranżacji sceny . Warto podkreślić, że Transparent LedLIGHT zastosowany zewnętrznie może stać się bardzo atrakcyjnym elementem dekoracyjnym. Reklamowo i ozdobnie. Nowocześnie oraz kreatywnie. Tak możemy zaskoczyć odbiorców z najnowszym, rewolucyjnym transparentnym telebimem zewnętrznym.

Szukasz nowoczesnego telebimu zewnętrznego? Skontaktuj się z nami, doradzimy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania LedLIGHT OUTDOOR.

Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu lub sprzedaży ekranów LED.

 

LED’S DO IT!