Ekrany LED Łódź

Wynajem / Sprzedaż

Zamów wycenę Skontaktuj się

LedLIVE — kim jesteśmy?

Jesteśmy polskim producentem i dostawcą ekranów led. Od kilkunastu lat działamy na polskim i europejskim rynku oferując wynajem, sprzedaż oraz profesjonalny serwis ekranów wykorzystujących diody led. Nieustannie rozwijamy naszą technologię i poszerzamy możliwości wykorzystania ekranów LED Łódź.

Z pomocą naszych ekranów tworzymy fascynujące aranżacje sceniczne oraz zapewniamy imponujące efekty wizualne. Każda realizacja jest dostosowywana indywidualnie do oczekiwań i potrzeb klienta. Ekrany LED Łódź  służą nam do tworzenia unikalnych, kreatywnych połączeń, sprawiając, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Sprzedaż i Wynajem telebimów LED Łódź

Łódź jest jednym z największych miast kraju i ważnym ośrodkiem przemysłowym, kulturalnym oraz akademickim. Znana jako miasto filmu i kultury. Łódź to miasto, które dynamicznie się rozwija i wykorzystuje nowoczesne technologie, zachowując przy tym swój unikalny charakter i historię.

Gdzie ekrany LED znajdują zastosowanie?

Telebimy LED Łódź, dzięki swojej wszechstronności i modułowej budowie, znalazły szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach codziennego życia. Wśród najpopularniejszych obszarów, w których ekrany LED są wykorzystywane wewnątrz jak  i na zewnątrz, należą m.in.:

Telebim Łódź w galerii handlowej

Galerie Handlowe

Niezależnie od tego, czy są duże czy małe, wiszą na ścianach czy stoją na podłogach, ekrany LED w galeriach handlowych znajdują szerokie spektrum zastosowań.

W celu przyciągnięcia uwagi klientów, galerie w Łodzi coraz częściej stosują te diodowe panele do promocji produktów, informowania o zbliżających się wydarzeniach czy konkursach. Są one znakomitym narzędziem do efektywnej komunikacji z klientami.

Zobacz realizacje retail

Ekrany led Łódź wykorzystane podczas targów

Konferencje, Targi i Wystawy

Podczas konferencji i wystaw, ekrany LED Łódź pełnią istotną rolę w prezentacji treści multimedialnych. Ich jasny i wyraźny obraz jest kluczem do efektywnej komunikacji na tego typu wydarzeniach. Wykorzystanie transparentnych ekranów LED, które tworzą unikalne scenografie w połączeniu z przemyślanym designem graficznym, z pewnością przyciąga uwagę odwiedzających.

Stoiska targowe to kolejne miejsce, gdzie ekrany LED doskonale nadają się do wyeksponowania oferty. Z naszym wsparciem każde Twoje stoisko na targach oraz organizowane w Łodzi konferencje i wystawy będą wyróżniać się i przyciągać wzrok uczestników!

Zobacz realizacje z targów

Telebimy led Łódź wykorzystane podczas koncertu

Koncerty i Eventy

Na koncertach i imprezach muzycznych nie tylko muzyka i artystyczne wykonania odgrywają ważną rolę. Równie ważna jest wizualizacja, która wzmacnia emocje i kreuje odpowiednią atmosferę.

W takich sytuacjach wielkoformatowe ekrany LED stają się niezbędnym elementem. Zapewniają one wysoką jakość obrazu i zaawansowaną grafikę, przenosząc uczestników wydarzeń w zupełnie nowy wymiar doznań.

W LedLIVE łączymy innowacyjne technologie z kreatywnością, aby stworzyć pamiętne aranżacje sceniczne. Z wykorzystaniem różnych typów ekranów LED, tworzymy wizualizacje idealnie współgrające z rytmem muzyki i scenograficznymi efektami. Bogate doświadczenie w branży eventowej to niewątpliwie nasz duży atut!

Zobacz realizacje z koncertów

Wynajem telebimów LED na wydarzenia sportowe

Wydarzenia Sportowe​

Wydarzenia sportowe przyciągają kibiców z różnych dyscyplin. Wykorzystane ekrany LED Łódź pełnią podczas takich wydarzeń kluczową rolę. Wysokiej jakości, odporne na warunki atmosferyczne ekrany LED, umieszczone na stadionach i w halach sportowych, służą jako:

  • elektroniczne tablice wynikowe,
  • reklamowe panele przy boisku,
  • tablice informacyjne dla publiczności.
Dzięki starannie i indywidualnie opracowanym animacjom i grafikom wyświetlanym na telebimach, wzmacniane są emocje kibiców i motywacja do intensywniejszego dopingu. Zapewniają one każdemu wydarzeniu sportowemu niezapomnianą atmosferę i energię!

Zobacz realizacje sportowe

Rozświetl swoje wydarzenie! Wynajmij ekran LED w Łodzi!

Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!

Ekrany LED Łódź — jaką technologią dysponujemy?

Ekrany i telebimy LED Łódź w naszej ofercie możemy podzielić na 5 głównych kategorii. Znajdujące się nich ekrany mogą różnić się od siebie parametrami m.in. wielkością piksela czy jasnością, a także miejscem wykorzystania. Dostosowujemy ekrany do indywidualnych potrzeb klientów oraz planowanego zastosowania. Oferujemy także:
 
  • profesjonalne oprogramowanie (komputery sterujące, wideo procesory, scalery, urządzenia all in one),
  • indywidualne projekty wizualno—techniczne,
  • projekty wykonawcze dotyczące konstrukcji i instalacji ekranów LED

Masz możliwość kupić ekran na własność lub skorzystać z wynajmu ekranów LED w Łodzi.

TRANSPARENT

Ultralekka konstrukcja oraz przezroczystość na poziomie 70% zwraca uwagę każdego. Ta innowacyjna technologia świetnie sprawdza się w ekspozycjach targowych, prezentacjach produktu czy akcjach promocyjnych marki.

INDOOR

Ekrany INDOOR dostępne w kilku wariantach. Różnią się wielkością piksela, modułów czy jasnością. Parametry dobieramy z myślą o jak najefektowniejszym prezentowaniu różnorodnych treści.

OUTDOOR

Niezawodne i odporne na warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Wielkoformatowe ekrany LED OUTDOOR idealnie sprawdzają się przy organizacji koncertów i do montażu na elewacjach budynków.

INTERAKTYWNA PODŁOGA LED

Wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami podczas eventów, prezentacji czy targów. Podłoga reaguje na dotyk, tworząc dynamiczne obrazy i animacje.

POSTERY REKLAMOWE

Uniwersalne nośniki reklamowe, które możesz zastosować w każdym miejscu. Postery reklamowe zaprojektowaliśmy z myślą o połączeniu najnowszej technologii multimedialnej, mobilności oraz estetycznego wyglądu.

Zrealizowane montaże ekranów LED-owych w Łodzi

W galeriach handlowych, na targach, koncertach oraz różnego typu wydarzeniach sportowych — nasze ekrany led Łódź podnoszą jakość i atrakcyjność miejsca lub wydarzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wybranymi realizacjami, aby odkryć pełen zakres możliwości, jakie oferujemy!

Nie czekaj, zarezerwuj najlepsze ekrany LED
na swoje wydarzenie w Łodzi!

Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!