Ekrany LED Warszawa

Wynajem / Sprzedaż

Zamów wycenę Skontaktuj się

LedLIVE — kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem w branży związanej z technologią led. Nasze ekrany LED Warszawa można znaleźć na terenie całego miasta. Od kilkunastu lat działamy na polskim oraz europejskim rynku. Świadczymy usługi wynajmu, sprzedaży oraz serwisu ekranów LED. Nieustannie rozwijamy nasze rozwiązania i wprowadzamy innowacyjne technologie ledowe!

Wykorzystywana przez nas technologia wyświetlaczy led, pozwala na tworzenie ciekawych aranżacji scenicznych oraz wyświetlanie na nich niesamowitych efektów wizualnych. Cała aranżacja jest przystosowywana do potrzeb i wytycznych klienta. Stawiamy na nieszablonowe rozwiązania i ciekawe połączenia ekranów LED Warszawa wykonanych w różnych technologiach.

Sprzedaż i Wynajem Ekranów LED Warszawa

Warszawa jest miejscem, gdzie nowoczesne technologie i innowacje spotykają się z tradycją i kulturą. Wśród tych nowoczesnych rozwiązań, które zdobywają coraz większą popularność w stolicy, znajdują się ekrany LED Warszawa.

Gdzie ekrany LED znajdują zastosowanie?

Ekrany reklamowe LED Warszawa, dzięki swojej wszechstronności i technologicznej zaawansowanej budowie, znalazły szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Do najpopularniejszych obszarów, w których ekrany LED są wykorzystywane, należą m.in.:

podwieszany ekran LED westfield arkadia

Galerie Handlowe

Wielkoformatowe lub niewielkich rozmiarów, stojące lub wiszące, służące do celów reklamowych lub informacyjnych — możliwości wykorzystania ekranów LED w galeriach handlowych jest naprawdę sporo.

Dlatego też, aby przyciągnąć uwagę klientów, warszawskie galerie decydują się na tego typu reklamę świetlną umieszczoną w różnych miejscach obiektu. Jest to świetny sposób na reklamę produktów, nadchodzących eventów, konkursów oraz w celach informacyjnych.

Zobacz realizacje retail

Instalacja sceniczna na Zjeździe Rynku Reklamy w Zakopanym

Konferencje, Targi i Wystawy

W miejscach, gdzie odbywają się tego typu wydarzenia ekrany LED Warszawa, służą do wyświetlania treści multimedialnych. Duże ekrany, zapewniające doskonałą jakość wyświetlanego obrazu są kluczem do sukcesu każdej konferencji czy wystawy. Dodatkowo nietypowa aranżacja sceniczna składająca się m.in. z ekranów transparentnych i połączona z angażującą oprawą graficzną, przyciągnie uwagę każdej osoby biorącej udział w wydarzeniu!

Stoiska targowe to również doskonałe miejsce, aby wykorzystać ekrany ledowe do prezentacji swojego produktu, usługi i przykucia uwagi odwiedzających targi. Z naszą pomocą każde targi, w których bierzesz udział lub konferencja i wystawa, którą organizujesz w Warszawie, zakończy się spektakularnym sukcesem!

Zobacz realizacje z targów

Telebim zewnętrzny LED wytkorzystany podczas koncertu w Warszawie

Koncerty i Eventy

Każda impreza muzyczna czy koncert to nie tylko muzyka i występujący na scenie artyści. Bardzo ważnym elementem wydarzenia jest oprawa graficzna i efekty specjalne dzięki, którym jeszcze mocniej możemy poczuć klimat koncertu.

Organizatorzy bardzo często decydują się wykorzystanie wielkopowierzchniowych ekranów LED. Wysoka jakość obrazu i specjalnie przygotowane wizualizacje, nadają charakteru wydarzeniu i wzmacniają emocje uczestników.

W LedLIVE stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne oraz tworzymy niepowtarzalne aranżacje sceniczne. Wykorzystanie różnych rodzajów ekranów LED pozwala nam osiągnąć niesamowite efekty wizualne, które współgrają z muzyką artystów i efektami specjalnymi.

Zobacz realizacje z koncertów

Podium zbudowane z ekranów LED będące elementem scenografii podczas Mistrzostw Świata Sztafet World Athletics Relays

Wydarzenia Sportowe​

Wydarzenia sportowe przyciągają setki fanów konkretnej dyscypliny sportowej. Ekrany LED Warszawa również i w tej branży znajdują szerokie zastosowanie. Wysokiej klasy ekrany LED odporne na warunki atmosferyczne, umieszczone na stadionach i halach sportowych służą m.in. jako:

  • tablice wyników,
  • bandy na trybunach,
  • tablice informacyjne.
Dzięki nim i przygotowanym specjalnym animacjom jeszcze mocniej można angażować kibiców do dopingu. Niesamowity klimat i atmosfera na trybunach gwarantowana!

Zobacz realizacje sportowe

Szukasz nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem
ekranów LED w Warszawie?

Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania,
dopasowanego do twoich potrzeb oraz przygotujemy darmową wycenę!

Ekrany LED Warszawa — jaką technologią dysponujemy?

Telebimy Warszawa w naszej ofercie możemy podzielić na 5 głównych kategorii. Ekrany znajdujące z każdej z nich mogą różnić się m.in. wielkością piksela czy jasnością. Wykorzystane w realizacjach ekrany dopasowujemy do potrzeb klienta i planowanego wykorzystania ekranu. Zapewniamy także:
 
  • profesjonalne oprogramowanie (komputery sterujące, wideo procesory, scalery, urządzenia all in one),
  • indywidualne projekty wizualno—techniczne,
  • projekty wykonawcze dotyczące konstrukcji i instalacji ekranów LED

Ekrany możesz kupić na własność lub skorzystać z wynajmu ekranów LED Warszawa.

TRANSPARENT

Ultralekka konstrukcja oraz przezroczystość na poziomie 70% zwraca uwagę każdego. Ta innowacyjna technologia świetnie sprawdza się w ekspozycjach targowych, prezentacjach produktu czy akcjach promocyjnych marki.

INDOOR

Ekrany INDOOR dostępne w kilku wariantach. Różnią się wielkością piksela, modułów czy jasnością. Parametry dobieramy z myślą o jak najefektowniejszym prezentowaniu różnorodnych treści.

OUTDOOR

Niezawodne i odporne na warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Wielkoformatowe ekrany LED OUTDOOR idealnie sprawdzają się przy organizacji koncertów i do montażu na elewacjach budynków.

INTERAKTYWNA PODŁOGA LED

Wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami podczas eventów, prezentacji czy targów. Podłoga reaguje na dotyk, tworząc dynamiczne obrazy i animacje.

POSTERY REKLAMOWE

Uniwersalne nośniki reklamowe, które możesz zastosować w każdym miejscu. Postery reklamowe zaprojektowaliśmy z myślą o połączeniu najnowszej technologii multimedialnej, mobilności oraz estetycznego wyglądu.

Zrealizowane montaże ekranów LED-owych w Warszawie

W niemal każdej warszawskiej galerii znajdziesz nasze ekrany, a oprawa graficzna organizowanych w stolicy targów, koncertów i wydarzeń sportowych jest często wykonywana z pomocą naszej technologii.

Zobacz niewielką część naszych realizacji i przekonaj się, co potrafimy!

Chcesz wynająć telebim lub ekran LED w Warszawie?

Nie ma problemu! Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz!