Ekrany LED Lublin

Wynajem / Sprzedaż

Zamów wycenę Skontaktuj się

LedLIVE — kim jesteśmy?

Nasz firma od kilkunastu lat zajmuje czołowe miejsce w dostarczaniu technologii ledowej na terenie Polski i Europy. Ekrany LED Lublin w naszej ofercie są możliwe do wynajęcia lub sprzedaży na własność. Oferujemy profesjonalny montaż oraz serwis. Stale rozwijamy i poszerzamy nasze możliwości oraz udoskonalamy technologię ledową, którą oferujemy.

Wykorzystując dostępne ekrany led różnego typu, kreujemy fascynujące aranżacje sceniczne oraz stoiska targowe. Każda realizacja jest dostosowywana indywidualnie do oczekiwań klienta. A wykonane przez nas projekty graficzne zapewniają niesamowite i angażujące bodźce wizualne dla twoich klientów.

Sprzedaż i Wynajem Ekranów LED Lublin

Lublin stał się nowoczesnym miastem, które mocno wykorzystuje nowoczesne technologie i udogodnienia. Jednym z symboli tej nowoczesności, które zyskują na popularności w stolicy wojewóztwa lubelskiego, są ekrany LED Lublin. Widoczne na niemal każdym kroku, towarzyszą nam codziennie.

Gdzie ekrany i telebimy LED znajdują zastosowanie?

Telebimy Lublin wykorzystujące technologię led, dzięki swojej budowie i odporności na warunki atmosferyczne znajdują zastosowanie na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Najczęściej wykorzystywane są m.in. w:

Ekran led Lublin zawieszony w jednej z galerii handlowych

Galerie Handlowe

Ekrany LED znajdujące się w galeriach handlowych, niezależnie od ich rozmiaru - zarówno te wielkoformatowe, jak i mniejsze, wiszące na ścianach czy umieszczone na podłodze - są wszechstronne w zastosowaniu.

Galerie w Lublinie coraz częściej korzystają z tych diodowych telebimów, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających. Wykorzystują je do promowania produktów, informowania o zbliżających się wydarzeniach czy konkursach.

Są one znakomitym narzędziem do efektywnej komunikacji z klientami.

Zobacz realizacje retail

Ekrany led lublin wykorzystane do stworzenia niesamowitego stoiska targowego

Konferencje, Targi i Wystawy

Ekrany LED Lublin są niezastąpionym elementem targów i konferencji z kilku powodów. Po pierwsze, ich wyjątkowa jasność i jakość obrazu sprawiają, że prezentowane treści multimedialne są wyraźne i przyciągają uwagę. To kluczowy element skutecznej komunikacji podczas wydarzeń, gdzie ważne jest przekazanie informacji w atrakcyjny i zrozumiały sposób.

Dodatkowo, nowoczesne, transparentne ekrany LED tworzą unikatową scenerię, która w połączeniu z przemyślaną grafiką, staje się magnesem dla spojrzeń uczestników. Na targach, stoiska wyposażone w takie wyświetlacze efektywnie prezentują ofertę, wyróżniając się na tle konkurencji i przyciągając potencjalnych klientów.

Dzięki nim, każde stoisko, konferencja czy wystawa w Lublinie zyskuje na widoczności i profesjonalizmie, co przekłada się na zainteresowanie uczestników i sukces organizatorów.

Zobacz realizacje z targów

Ekrany led Lublin wykorzystane do stworzenia dużej instalacji scenincznej

Koncerty i Eventy

W świecie koncertów i imprez muzycznych, oprócz dźwięków i artystycznych występów, równie ważna jest wizualizacja, która intensyfikuje emocje i wprowadza w odpowiedni nastrój.

W tym kontekście, wielkoformatowe telebimy ledowe stają się kluczowym elementem, który wzbogaca wrażenia. Wysoka jakość wyświetlanego obrazu, w połączeniu z dopracowanymi grafikami, przenosi uczestników w zupełnie nowy wymiar doznań.

W LedLIVE łączymy najnowsze technologie z kreatywnością, by tworzyć niezapomniane aranżacje sceniczne, które stają się integralną częścią widowiska.

Wykorzystując różnorodne typy ekranów LED i wizualizacje, tworzymy unikalne, multisensoryczne doświadczenie dla publiczności.

Zobacz realizacje z koncertów

Duży ekran led umieszczony na specjalnej konstrukcji. Ekran led wykorzystany został jako tablica wyników na stadionie sportowym

Wydarzenia Sportowe​

Wydarzenia sportowe przyciągają liczne tłumy miłośników rozmaitych dyscyplin. W takim otoczeniu, ekrany LED Lublin pełnią niezwykle istotną funkcję. Znajdujące się na stadionach i w halach sportowych wysokiej jakości telebimy ledowe, odporne na warunki atmosferyczne, służą różnorodnym celom, w tym jako:

  • elektroniczne tablice wyników,
  • reklamowe bandy wokół boiska,
  • informacyjne panele dla publiczności.
Dzięki zastosowaniu specjalnie opracowanych animacji i grafik, te ekrany wzmacniają emocje sportowe i zachęcają kibiców do jeszcze większego zaangażowania. Stanowią one kluczowy element, nadający każdemu wydarzeniu sportowemu unikalną atmosferę i dynamiczną energię!

Zobacz realizacje sportowe

Szukasz nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem ekranów LED w Lublinie?

Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!

Ekrany LED Lublin — jaką technologią dysponujemy?

Ekrany LED Lublin w naszej ofercie są zróżnicowane i możemy wyróżnić wśród nich 5 głównych kategorii. Każdy ekran charakteryzuje się innymi parametrami, takimi jak wielkość piksela czy jasność, a także przeznaczeniem. Dostosowujemy ekrany do indywidualnych potrzeb klienta i jego specyficznych wymagań. Oferujemy również:
  • zaawansowane oprogramowanie obejmujące komputery sterujące, procesory wideo, scalery oraz urządzenia typu all in one,
  • spersonalizowane projekty wizualno-techniczne,
  • kompleksowe projekty wykonawcze, które obejmują konstrukcję oraz instalację ekranów LED.

Masz możliwość zakupu ekranu na własność lub wynajmu ekranów LED w Lublinie, na dowolny czas.

TRANSPARENT

Ultralekka konstrukcja oraz przezroczystość na poziomie 70% zwraca uwagę każdego. Ta innowacyjna technologia świetnie sprawdza się w ekspozycjach targowych, prezentacjach produktu czy akcjach promocyjnych marki.

INDOOR

Ekrany INDOOR dostępne w kilku wariantach. Różnią się wielkością piksela, modułów czy jasnością. Parametry dobieramy z myślą o jak najefektowniejszym prezentowaniu różnorodnych treści.

OUTDOOR

Niezawodne i odporne na warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Wielkoformatowe ekrany LED OUTDOOR idealnie sprawdzają się przy organizacji koncertów i do montażu na elewacjach budynków.

INTERAKTYWNA PODŁOGA LED

Wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami podczas eventów, prezentacji czy targów. Podłoga reaguje na dotyk, tworząc dynamiczne obrazy i animacje.

POSTERY REKLAMOWE

Uniwersalne nośniki reklamowe, które możesz zastosować w każdym miejscu. Postery reklamowe zaprojektowaliśmy z myślą o połączeniu najnowszej technologii multimedialnej, mobilności oraz estetycznego wyglądu.

Zrealizowane montaże ekranów LED-owych w Lublinie

Nasze ekrany ledowe możesz spotkać na terenie całego kraju, także w Lublinie. Dzięki nim wiesz o każdej promocji w galerii handlowej a oprawa wizualna targów, koncertów oraz wydarzeń sportowych w Lublinie zyskuje na jakości i atrakcyjności.

Zapoznaj się z wybranymi realizacjami i zobacz, jakie możliwości oferujemy!

Potrzebujesz wynająć ekran LED w Lublinie?

Skontaktuj sę z nami! Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Dostarczymy i zamontujemy cały system!