Ekrany LED Szczecin

Wynajem / Sprzedaż

Zamów wycenę Skontaktuj się

LedLIVE — kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z największych producentów ekranów ledowych w Polsce. Nasze ekrany LED Szczecin możesz spotkać w wielu zakątkach miasta oraz podczas organizowanych w Szczecinie imprez i wydarzeń kulturalnych. Specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży oraz kompleksowym serwisie ekranów LED

Za pomocą technologii ekranów LED Szczecin, tworzymy interesujące kompozycje scenograficzne i dostarczamy efektowne i angażujące projekty wizualne. Wszystkie projekty są starannie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Cały czas poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i nowych możliwości wykorzystania technologii LED w codziennym życiu.

Sprzedaż i Wynajem Ekranów LED Szczecin

Miasto jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i akademickim regionu. Szczecin znany jest także z dynamicznego życia kulturalnego, licznych festiwali, koncertów i wydarzeń artystycznych, które przyciągają mieszkańców i turystów.

Gdzie ekrany LED znajdują zastosowanie?

Ekrany LED Szczecin są uniwersalnym i kompleksowym rozwiązaniem, które może zostać wykorzystane w różnorodnych sektorach.  Modułowa budowa i lekka konstrukcja pozwalają tworzyć ogromne ekrany. Do najczęstszych zastosowań ekranów LED, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, należą:

Ekrany led w galerii handlowej ułożone w półokrąg

Galerie Handlowe

Z pewnością branża retail najczęściej wykorzystuje ekrany LED Szczecin. Duże lub niewielkich rozmiarów ekrany trafiają na elewacje galerii handlowych, witryny sklepowe jej najemców czy jako tablice informacyjne w korytarzach centrum handlowego.

Szczecińskie galerie, dążąc do przyciągnięcia uwagi klientów, chętnie wykorzystują to rozwiązanie. Są one wyjątkowym środkiem komunikacji z klientami, zwiększającym efektywność przekazu. Dlatego, sporo naszych ekranów możesz znaleźć właśnie w takich miejscach.

Zobacz realizacje retail

Ekrany led szczecin podczas gali wręczenia nagród

Konferencje, Targi i Wystawy

Szczecin jest nowoczesnym miastem i ważnym ośrodkiem gospodarczym regionu. W związku z tym organizowane są tam różnorodne sympozja, konferencje oraz targi. Ekrany LED Szczecin podczas tego typu wydarzeń są niewątpliwie najlepszym wyborem, aby w sposób efektowny i dynamiczny wyświetlać prezentowane treści multimedialne. Scenografia wykorzystująca transparentne ekrany LED, wspierana starannie zaprojektowaną grafiką, gwarantuje przyciągnięcie uwagi uczestników.

Oczywiście na tego typu wydarzenia nie ma potrzeby kupować ekranu na własność. Wynajem ekranów LED na kilka dni będzie najlepszym rozwiązaniem. Wykonamy montaż całej instalacji oraz zapewnimy profesjonalną obsługę. Z naszą pomocą, każde wydarzenie targowe, konferencja i wystawa, na pewno zostaną zapamiętane!

Zobacz realizacje z targów

Ekran led Szczecin wykorzystany do budowy scenerii, na której wyświetlany jest projekt graficzny, wizualizacja

Koncerty i Eventy

Liczne festiwale i koncerty muzyczne przyciągają do Szczecina tłumy fanów. Również i nasza firma bierze w nich udział jednak w nieco inny sposób. Ekrany LED Szczecin wykorzystujemy do stworzenia ciekawego tła dla sceny. Odpowiednio wykonana wizualizacja w tle dodatkowo wzmacnia zmysły i potęguje emocje, tworząc niepowtarzalny klimat imprezy.

W LedLIVE łączymy najnowsze technologie z unikalnymi pomysłami, aby tworzyć zapadające w pamięć scenografie. Dzięki przemyślanemu doborowi i zastosowaniu ekranów LED, jesteśmy w stanie stworzyć wizualizacje, które harmonijnie współgrają z dynamiką muzyki i efektami specjalnymi, podkreślając atmosferę wydarzenia.

Zobacz realizacje z koncertów

Ekrany led Szczecin wykorzystane do stworzenia interaktywnej tablicy wyników

Wydarzenia Sportowe​

W organizacji wydarzeń sportwych również istotną rolę odgrywają ekrany LED Szczecin. Ekrany odporne na trudne warunki atmosferyczne oraz mechaniczne uszkodzenia są nieodłącznym elementem stadionów i aren sportowych, gdzie pełnią funkcje takie jak:

  • elektroniczne tablice wyników zapewniające aktualny stan rywalizacji,
  • bandy led umieszczone wokół boiska,
  • informacyjne panele dla widzów, które ułatwiają orientację na obiekcie.
Specjalnie zaprojektowane animacje i grafiki wyświetlane na tych ekranach wzmacniają emocje sportowe oraz są doskonałą przestrzenią reklamową dla sponsorów. Ekrany te są kluczem do nadania każdej sportowej konfrontacji wyjątkowego klimatu i prestiżu.

Zobacz realizacje sportowe

Potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem ekranów LED w Szczecinie?

Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!

Ekrany LED Szczecin — jaką technologią dysponujemy?

Znajdujące się w naszym asortymencie ekrany ledowe zostały podzielone na pięć podstawowych kategorii. Oferowane przez nas modele różnią się szeregiem parametrów, takich jak wielkość piksela, jasność czy miejsce przeznaczenia. Dostosowujemy ekrany do indywidualnych potrzeb klienta oraz miejsca ich umieszczenia.
 
Nasza oferta obejmuje również:
  • zaawansowane oprogramowanie do zarządzania treścią (w tym komputery sterujące, procesory wideo, scalery, urządzenia typu all in one),
  • stworzenie indywidualnych projektów wizualnych i technicznych dostosowanych do wymagań klienta,
  • przygotowanie projektów wykonawczych dotyczących konstrukcji i montażu ekranów LED.

Masz możliwość zakupu ekranów LED na własność lub skorzystania z opcji wynajmu ekranów LED.

TRANSPARENT

Ultralekka konstrukcja oraz przezroczystość na poziomie 70% zwraca uwagę każdego. Ta innowacyjna technologia świetnie sprawdza się w ekspozycjach targowych, prezentacjach produktu czy akcjach promocyjnych marki.

INDOOR

Ekrany INDOOR dostępne w kilku wariantach. Różnią się wielkością piksela, modułów czy jasnością. Parametry dobieramy z myślą o jak najefektowniejszym prezentowaniu różnorodnych treści.

OUTDOOR

Niezawodne i odporne na warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Wielkoformatowe ekrany LED OUTDOOR idealnie sprawdzają się przy organizacji koncertów i do montażu na elewacjach budynków.

INTERAKTYWNA PODŁOGA LED

Wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami podczas eventów, prezentacji czy targów. Podłoga reaguje na dotyk, tworząc dynamiczne obrazy i animacje.

POSTERY REKLAMOWE

Uniwersalne nośniki reklamowe, które możesz zastosować w każdym miejscu. Postery reklamowe zaprojektowaliśmy z myślą o połączeniu najnowszej technologii multimedialnej, mobilności oraz estetycznego wyglądu.

Zrealizowane montaże ekranów LED-owych w Szczecinie

Wykonane przez nas instalacje ledowe możesz zobaczyć na żywo w wielu miejscach w Szczecinie.

Regularnie też obsługujemy organizowane w mieście eventy, dlatego jest duża szansa, że będziesz mógł spotkać nas osobiście!

Zapoznaj się z wybranymi realizacjami i zobacz, jakie możliwości oferujemy!

Chcesz wynająć telebim lub ekran LED w Szczecinie?

Nie ma problemu! Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz!