Ekrany LED Olsztyn

Wynajem / Sprzedaż

Zamów wycenę Skontaktuj się

LedLIVE — kim jesteśmy?

Na polskim rynku jesteśmy jednym z największych dostawców rozwiązań ledowych. Ekrany LED Olsztyn naszej firmy możesz spotkać zarówno w galeriach handlowych, jak i podczas odbywających się w mieście wydarzeń. 

Za pomocą technologii ekranów LED Olsztyn, tworzymy niepowtarzalne kompozycje scenograficzne. A dostarczane przez nas projekty graficzne zapewniają efektowne wrażenia wizualne. Wszystkie projekty są starannie dopasowywane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Konsekwentnie poszukujemy unikatowych i innowacyjnych rozwiązań, których możliwości będziemy mogli wykorzystać w codziennym życiu.

Już dziś skorzystaj z wynajmu, sprzedaży lub serwisu ekranów LED

Sprzedaż i Wynajem Ekranów LED Olsztyn

Olsztyn jest znany z licznych wydarzeń kulturalnych, takich jak Olsztyńskie Noce Bluesowe czy festiwal Warmińskie Lato Muzyczne, które co roku przyciągają miłośników muzyki i sztuki. 

Dynamicznie rozwijający się uniwersytet oraz inne szkoły wyższe sprawiają, że Olsztyn jest ważnym ośrodkiem akademickim, kształcącym przyszłe pokolenia. W połączeniu z nowoczesną infrastrukturą biznesową, miasto stanowi atrakcyjne miejsce dla inwestorów i przedsiębiorców.

Gdzie ekrany LED znajdują zastosowanie?

Ekrany LED w Olsztynie to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu można w łatwy i przyjemny sposób przekazywać informacje. Lekka konstrukcja i modułowa budowa, bez wątpienia sprawiają, że ekrany ledowe znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Do najpopularniejszych miejsc i wydarzeń, w których można spotkać ekrany, należą m.in.:

Ekran LED Olsztyn wykorzystany w galerii handlowej do komunikacji z klientami. Ekran został zamocowany na szybie windy w galerii.

Galerie Handlowe

Bez wątpienia, sektor handlowy aktywnie korzysta z ekranów LED, a Olsztyn nie jest tu wyjątkiem. Zarówno duże, jak i mniejsze ekrany LED są instalowane na fasadach centrów handlowych, w witrynach sklepów oraz jako tablice informacyjne w korytarzach galerii. Olsztyńskie centra handlowe, dążąc do przyciągnięcia uwagi kupujących, entuzjastycznie przyjmują to nowoczesne rozwiązanie. Stanowią one skuteczny środek komunikacji z klientami, zwiększając efektywność przekazu. Dlatego też, wiele z naszych ekranów można zauważyć właśnie w takich lokalizacjach.

Zobacz realizacje retail

Ekrany LED Olsztyn skutecznie zostały wykorzystane do stworzenia stoiska targowego. Nowoczesna forma stoiska nadaje mu interesujący wymiar

Konferencje, Targi i Wystawy

Olsztyn, jako dynamicznie rozwijające się miasto i kluczowy punkt gospodarczy regionu, jest miejscem licznych sympozjów, konferencji oraz targów. Ekrany LED w Olsztynie podczas takich wydarzeń stanowią doskonały wybór do efektownego i dynamicznego prezentowania treści multimedialnych. Scenografia oparta na transparentnych ekrany LED, wzbogacona o starannie zaprojektowaną grafikę, zapewnia skupienie uwagi uczestników.

Nie ma konieczności kupowania ekranów na własność — najlepszym rozwiązaniem jest ich wynajem na czas trwania wydarzeń. Oferujemy kompleksowy wynajem ekranów LED, w tym montaż całej instalacji oraz profesjonalną obsługę. Dzięki naszemu wsparciu, każde wydarzenie targowe, konferencja czy wystawa w Olsztynie z pewnością zostanie długo zapamiętane!

Zobacz realizacje z targów

Duży telebim LED Olsztyn wykorzystany do stworzenia dynamicznego tła podczas koncertu muzycznego

Koncerty i Eventy

Liczne festiwale i koncerty muzyczne przyciągają do Olsztyna tłumy fanów. Nasza firma uczestniczy w nich, jednak w nieco inny sposób. Ekrany LED w Olsztynie wykorzystujemy do stworzenia fascynującego tła dla sceny. Starannie zaprojektowana wizualizacja w tle wzmacnia doznania sensoryczne i intensyfikuje emocje, tworząc niezapomnianą atmosferę imprezy.

W LedLIVE łączymy najnowocześniejsze technologie z oryginalnymi pomysłami, aby tworzyć niezapomniane scenografie. Dzięki starannemu wyborowi i zastosowaniu ekranów LED, jesteśmy w stanie kreować wizualizacje, które w harmonijny sposób współgrają z dynamiką muzyki i efektami specjalnymi, jeszcze bardziej podkreślając klimat wydarzenia.

Zobacz realizacje z koncertów

Transparentne ekrany LED Olsztyn użyte do stworzenia scenerii podczas imprezy lekkoatletycznej

Wydarzenia Sportowe​

W organizacji wydarzeń sportowych niezwykle ważną rolę pełnią ekrany LED Olsztyn. Ekrany te, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, stały się niezbędnym elementem olsztyńskich stadionów i aren sportowych, gdzie spełniają funkcje takie jak:

  • elektroniczne tablice wyników, które informują o bieżącym stanie rywalizacji,
  • bandy led rozmieszczone wokół boiska,
  • panele informacyjne dla widzów, ułatwiające orientację na terenie obiektu.

Specjalnie przygotowane animacje i grafiki prezentowane na tych ekranach intensyfikują emocje towarzyszące wydarzeniom sportowym oraz stanowią atrakcyjną powierzchnię reklamową dla sponsorów. Dzięki tym ekranom każde sportowe wydarzenie w Olsztynie zyskuje na unikalnym klimacie i prestiżu.

Zobacz realizacje sportowe

Potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem ekranów LED w Olsztynie?

Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!

Ekrany LED Olsztyn— jaką technologią dysponujemy?

Ekrany wykorzystujące technologię led z naszej oferty podzieliliśmy na pięć głównych kategorii. Modele, które oferujemy, różnią się między sobą wieloma parametrami, takimi jak wielkość piksela, jasność, czy też przeznaczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować ekrany do indywidualnych potrzeb naszych klientów oraz przewidywanej funkcjonalności.
 
Nasza oferta obejmuje również:
  • zaawansowane oprogramowanie do zarządzania treścią (w tym komputery sterujące, procesory wideo, scalery, urządzenia typu all in one),
  • stworzenie indywidualnych projektów wizualnych i technicznych dostosowanych do wymagań klienta,
  • przygotowanie projektów wykonawczych dotyczących konstrukcji i montażu ekranów LED.

Oferujemy możliwość zakupu ekranów LED na własność lub skorzystania z opcji wynajmu ekranów LED w Olsztynie.

TRANSPARENT

Ultralekka konstrukcja oraz przezroczystość na poziomie 70% zwraca uwagę każdego. Ta innowacyjna technologia świetnie sprawdza się w ekspozycjach targowych, prezentacjach produktu czy akcjach promocyjnych marki.

INDOOR

Ekrany INDOOR dostępne w kilku wariantach. Różnią się wielkością piksela, modułów czy jasnością. Parametry dobieramy z myślą o jak najefektowniejszym prezentowaniu różnorodnych treści.

OUTDOOR

Niezawodne i odporne na warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Wielkoformatowe ekrany LED OUTDOOR idealnie sprawdzają się przy organizacji koncertów i do montażu na elewacjach budynków.

INTERAKTYWNA PODŁOGA LED

Wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami podczas eventów, prezentacji czy targów. Podłoga reaguje na dotyk, tworząc dynamiczne obrazy i animacje.

POSTERY REKLAMOWE

Uniwersalne nośniki reklamowe, które możesz zastosować w każdym miejscu. Postery reklamowe zaprojektowaliśmy z myślą o połączeniu najnowszej technologii multimedialnej, mobilności oraz estetycznego wyglądu.

Zrealizowane montaże ekranów LED-owych w Olsztynie

W olsztyńskich galeriach handlowych z całą pewnością możesz natknąć się na ekrany i telebimy, które montowaliśmy. To również dzięki naszej technologii oprawa wizualna targów, koncertów oraz wydarzeń sportowych w Olsztynie bez wątpienia zyskuje na atrakcyjności.

Zapoznaj się z wybranymi realizacjami i zobacz, jakie możliwości oferujemy!

Chcesz wynająć telebim lub ekran LED w Olsztynie?

Nie ma problemu! Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz!