Ekrany LED Białystok

Wynajem / Sprzedaż

Zamów wycenę Skontaktuj się

LedLIVE — kim jesteśmy?

Od kilkunastu lat działamy na polskim i europejskim rynku dostarczając ekrany LED Białystok dla branży retail oraz na różnego typu wydarzenia sportowe, kulturalne oraz biznesowe. Specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży oraz kompleksowej obsłudze ekranów LED

Najnowocześniejsza technologia ekranów LED Białystok, którą wykorzystujemy, pozwala nam tworzyć zarówno niewielkie, jak i duże ekrany dopasowane do miejsca przeznaczenia. Wszystkie nasze projekty są indywidualnie dostosowywane do potrzeb klienta. 

Sprzedaż i Wynajem Ekranów LED Białystok

Białystok, stolica województwa podlaskiego, jest miastem pełnym zieleni, bogatym w kulturę i historię, położonym na wschodzie Polski. Charakteryzuje się wyjątkowym połączeniem różnorodności kulturowej i przyrodniczej, co czyni go wyjątkowym miejscem na mapie kraju.

Gdzie ekrany LED znajdują zastosowanie?

Telebimy LED Bydgoszcz dzięki swojej modułowej budowie cechują się uniwersalnością. Niewątpliwie dzięki temu mogą być wykorzystane w różnych miejscach i do przeróżnych celów. Najczęściej można spotkać je m.in. w takich miejscach jak:

Ekran led Białystok w galerii handlowej umieszczony na konstrukcji windy

Galerie Handlowe

Branża retail jest zdecydowanie największym klientem w branży. Ekrany LED Białystok można spotkać w każdej galerii handlowej. Telebimy ledowe trafiają zarówno na elewację budynku, jak i na witryny sklepowe najemców centrum handlowego.

Możliwość wyświetlania dowolnej grafiki sprawia że, ekrany ledowe są świetnym narzędziem marketingowym, dzięki któremu oferta sklepu może szybciej i w przyjazny sposób trafić do świadomości klienta.

Zobacz realizacje retail

Ekrany led Białystok użyte do stworzenia interesującego stoiska targowego

Konferencje, Targi i Wystawy

Sympozja, konferencje i targi to kolejne miejsca, w których prezentacja oferty w ciekawy sposób jest kluczowa. W związku z tym ekrany LED Białystok stały się niezbędnym elementem do wyświetlania treści multimedialnych. Wysoka jakość obrazu oraz odpowiednio przygotowana scenografia wykorzystująca m.in. transparentne ekrany LED mocno wspiera atrakcyjność tego przekazu.

Nasze ekrany LED doskonale nadają się na tego typu wydarzenia. Zwłaszcza, że oferujemy krótkoterminowy wynajem ekranów led. Z naszą pomocą, każda konferencja, targi czy wystawa będą spektakularnym sukcesem!

Zobacz realizacje z targów

Ekran led Białystok wykorzystany do budowy scenerii, na której wyświetlany jest projekt graficzny, wizualizacja

Koncerty i Eventy

Koncert oraz wydarzenia muzyczne to nie tylko dzwięk i znane osoby występujące na scenie. Równie ważne jak bodźce dźwiękowe podczas takich imprez są wizualizacje w tle. To one intensyfikują emocje i tworzą specyficzny klimat wydarzenia.

Dlatego, duże ekrany LED stają się ważnym elementem scenicznym. Wyraźny obraz i starannie dobrane wizaulizacje, wspołgrające z rytmem muzyki, przenoszą uczestników w zupełnie nowy wymiar doświadczeń.

W LedLIVE wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania ledowe z oryginalnymi pomysłami, by tworzyć niezapomniane scenografie.

Zobacz realizacje z koncertów

Ekrany led Białystok wykorzystane do stworzenia interaktywnej tablicy wyników

Wydarzenia Sportowe​

Podczas organizowanych imprez sportowych kluczową rolę pełnią ekrany LED Białystok. Odporne na trudne warunki atmosferyczne oraz mechaniczne uszkodzenia ekrany ledowe stały się nieodłącznym elementem stadionów i aren sportowych, gdzie pełnią funkcje takie jak:

  • elektroniczne tablice wyników przedstawiające aktualny stan rywalizacji,
  • bandy led umieszczone wokół boiska,
  • informacyjne panele dla widzów, które ułatwiają orientację na obiekcie.
Specjalnie zaprojektowane animacje i grafiki wyświetlane na tych ekranach wzmacniają emocje sportowe oraz są doskonałą przestrzenią reklamową dla sponsorów wydarzenia. Ekrany te są kluczem nadającym każdej imprezie sportowej wyjątkowego i prestiżowego charakteru.

Zobacz realizacje z koncertów

Potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem ekranów LED w Białymstoku?

Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!

Ekrany LED Białystok — jaką technologią dysponujemy?

Ekrany LED Białystok w naszym asortymencie podzieliliśmy na 5 kategorii. Znajdujące się w nich ekrany różnią się szeregiem parametrów, takich jak wielkość piksela, jasność oraz miejscem przeznaczenia. Każda z tych ekranów możemy dopasować do indywidualnych potrzeb klienta oraz miejsca przeznaczenia.
 
Nasza oferta obejmuje również:
  • zaawansowane oprogramowanie do zarządzania treścią (w tym komputery sterujące, procesory wideo, scalery, urządzenia typu all in one),
  • stworzenie indywidualnych projektów wizualnych i technicznych dostosowanych do wymagań klienta,
  • przygotowanie projektów wykonawczych dotyczących konstrukcji i montażu ekranów LED.

Masz możliwość zakupu ekranów LED na własność lub skorzystania z opcji wynajmu ekranów LED w Białymstoku.

TRANSPARENT

Ultralekka konstrukcja oraz przezroczystość na poziomie 70% zwraca uwagę każdego. Ta innowacyjna technologia świetnie sprawdza się w ekspozycjach targowych, prezentacjach produktu czy akcjach promocyjnych marki.

INDOOR

Ekrany INDOOR dostępne w kilku wariantach. Różnią się wielkością piksela, modułów czy jasnością. Parametry dobieramy z myślą o jak najefektowniejszym prezentowaniu różnorodnych treści.

OUTDOOR

Niezawodne i odporne na warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Wielkoformatowe ekrany LED OUTDOOR idealnie sprawdzają się przy organizacji koncertów i do montażu na elewacjach budynków.

INTERAKTYWNA PODŁOGA LED

Wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami podczas eventów, prezentacji czy targów. Podłoga reaguje na dotyk, tworząc dynamiczne obrazy i animacje.

POSTERY REKLAMOWE

Uniwersalne nośniki reklamowe, które możesz zastosować w każdym miejscu. Postery reklamowe zaprojektowaliśmy z myślą o połączeniu najnowszej technologii multimedialnej, mobilności oraz estetycznego wyglądu.

Zrealizowane montaże ekranów LED-owych w Białymstoku

Od galerii handlowych po duże koncerty i imprezy masowe. Dzięki naszej technologii ledowej oprawa wizualna tych miejsc i wydarzeń w Białymstoku zyskuje na atrakcyjności.

Zapoznaj się z wybranymi realizacjami i zobacz, jakie możliwości oferujemy!

Chcesz wynająć telebim lub ekran LED w Białymstoku?

Nie ma problemu! Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz!