Ekrany LED Zakopane

Wynajem / Sprzedaż

Zamów wycenę Skontaktuj się

LedLIVE — kim jesteśmy?

Jesteśmy czołowym dostawcą ekranów LED w Polsce. Od wielu lat prężnie działamy na rynku polskim, jak i europejskim uczestnicząc w setkach imprez, targów oraz eventów. Ekrany LED Zakopane, z naszej oferty przeznaczone są na wynajem (krótko lub długoterminowy) oraz sprzedaż. Zapewniamy profesjonalny serwis ekranów LED oraz obsługę podczas eventów. Nieustannie rozwijamy możliwości jakie daje nam technologia ledowa i wprowadzamy nowe rozwiązania.

Wykorzystując ekrany LED Zakopane, kreujemy ciekawe aranżacje sceniczne, które w połączeniu z indywidualnie przygotowanymi prezentacjami multimedialnymi, dają niesamowity efekt końcowy. Zawsze dążymy do unikalnych, kreatywnych połączeń, bazując na różnorodności dostępnych technologii LED. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby spełnić oczekiwania i potrzeby klientów.

Sprzedaż i Wynajem Ekranów LED Zakopane

Stolica polskich gór to doskonałe miejsce do organizacji eventów, koncertów oraz dużych imprez masowych. Dlatego, coraz częściej mamy przyjemność pomagać w tego typu wydarzeniach wykorzystując nasze ekrany LED Zakopane.

Gdzie ekrany LED znajdują zastosowanie?

Ekrany LED Zakopane, dzięki swojej wszechstronności i modułowej budowie, znalazły szerokie zastosowanie w wielu miejscach i wydarzeniach w naszym codziennym życiu. Miejsca, w których ekrany LED są wykorzystywane wewnątrz jak i na zewnątrz, to m.in.:

Wielkoformatowy telebim zakopane w galerii handlowej

Galerie Handlowe

Ekrany LED w galeriach handlowych są wykorzystywane w niemal każdym jej miejscu. Witryny sklepowe, reklamowe postery, postery informacyjne oraz wielkopowierzchniowe ekrany reklamujące sprzedawców, ich produkty oraz nadchodzące wydarzenia. Technologia ledowa sprawdzi się wszędzie!

Ekrany LED Zakopane to doskonałe narzędzie do skutecznego komunikowania się z klientem.

Zobacz realizacje retail

Ekrany led zakopane wykorzystane podczas targów

Konferencje, Targi i Wystawy

Konferencje, wystawy i targi to wydarzenia, w których ogromną rolę odgrywa odpowiednia prezentacja treści lub produktów. Ekrany LED Zakopane w tym celu sprawdzą się doskonale. Wysoka jakość obrazu oraz efektowna prezentacja wizualna, to klucz do sukcesu podczas wydarzenia. Dodatkowo, ciekawa kompozycja z wykorzystaniem transparentnych ekranów LED na pewno zainteresuje uczestników wydarzenia.

Dzięki naszej pomocy i technologii led, każdy Twój udział w targach czy organizowane przez Ciebie konferencje lub wystawy w Zakopanem z pewnością zostaną zauważone!

Zobacz realizacje z targów

Ekrany led zakopane podczas koncertu dj-a

Koncerty i Eventy

Podstawą każdej imprezy muzycznej jest dobre nagłośnienie i muzyka, która wpada w ucho. Jednak również istotną rolę pełni oprawa graficzna, która potęguje emocje i wprowadza w określony nastrój.

W tym celu wykorzystywane są wielkoformatowe ekrany LED, które umieszczone w tle, wyświetlają przygotowane aranżacje graficzne. Dzięki wysokiej jakości wyświetlanego obrazu oraz dopracowanym grafikom, uczestnicy imprezy przenoszeni są w inny wymiar wrażeń.

W LedLIVE łączymy najnowsze technologie z kreatywnością, tworząc niezapomniane aranżacje sceniczne. Wykorzystując różnorodne typy ekranów LED, kreujemy wizualizacje, które idealnie współgrają z rytmem muzyki i innymi efektami scenicznymi.

Zobacz realizacje z koncertów

Ekran led zakopane wykorzystany jako tablica wyników na stadione sportowym

Wydarzenia Sportowe​

Stadiony, hale sportowe oraz inne obiekty sportowe to również doskonałe miejsca, w których ekrany LED Zakopane są wykorzystywane. Wysokiej jakości ekrany odporne na działanie czynników atmosferycznych, pełnią funkcje takie jak:

  • elektroniczne tablice wyników,
  • reklamowe bandy przy boisku,
  • informacyjne panele dla kibiców.
Wykorzystując specjalnie przygotowane animacje, ekrany te potęgują emocje i mobilizują kibiców do dopingu. Dzięki nim każde wydarzenie sportowe nabiera niepowtarzalnej atmosfery i energii!

Zobacz realizacje sportowe

Potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem
ekranów LED w Zakopanem?

Pomożemy Ci i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb.
Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!

Ekrany LED Zakopane— jaką technologią dysponujemy?

Ekrany ledowe w naszej ofercie możemy podzielić na 5 głównych kategorii. Znajdujące się w nich ekrany mogą różnić się od siebie parametrami m.in. wielkością piksela, jasnością, transparentnością a także miejscem wykorzystania. Ekrany dopasowujemy do potrzeb klienta i planowanego ich wykorzystania. Zapewniamy także:
 
  • profesjonalne oprogramowanie (komputery sterujące, wideo procesory, scalery, urządzenia all in one),
  • indywidualne projekty wizualno—techniczne,
  • projekty wykonawcze dotyczące konstrukcji i instalacji ekranów LED,
  • obsługę ekranów w trakcie wydarzenia.

Każdy ekran z naszej oferty możesz kupić na własność lub skorzystać z wynajmu ekranów LED Zakopane.

TRANSPARENT

Ultralekka konstrukcja oraz przezroczystość na poziomie 70% zwraca uwagę każdego. Ta innowacyjna technologia świetnie sprawdza się w ekspozycjach targowych, prezentacjach produktu czy akcjach promocyjnych marki.

INDOOR

Ekrany INDOOR dostępne w kilku wariantach. Różnią się wielkością piksela, modułów czy jasnością. Parametry dobieramy z myślą o jak najefektowniejszym prezentowaniu różnorodnych treści.

OUTDOOR

Niezawodne i odporne na warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Wielkoformatowe ekrany LED OUTDOOR idealnie sprawdzają się przy organizacji koncertów i do montażu na elewacjach budynków.

INTERAKTYWNA PODŁOGA LED

Wyświetlacz podłogowy do interakcji z klientami podczas eventów, prezentacji czy targów. Podłoga reaguje na dotyk, tworząc dynamiczne obrazy i animacje.

POSTERY REKLAMOWE

Uniwersalne nośniki reklamowe, które możesz zastosować w każdym miejscu. Postery reklamowe zaprojektowaliśmy z myślą o połączeniu najnowszej technologii multimedialnej, mobilności oraz estetycznego wyglądu.

Zrealizowane montaże ekranów LED-owych w Zakopanem

W każdej z zakopiańskich galerii handlowych możesz znaleźć ekrany ledowe, których montaż i obsługa została powierzona naszej firmie. Możesz więc na własne oczy przekonać się o ich jakości.

Zakopane to również imprezy oraz eventy, w których nasza technologia ledowa sprawdziła się doskonale!

Zapoznaj się z wybranymi realizacjami i zobacz, jakie możliwości oferujemy!

Chcesz wynająć ekrany LED w Zakopanem?

Zadzwoń do nas lub zamów darmową wycenę!
Doradzimy Ci w wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do twoich potrzeb!